PDA

View Full Version : Изпит по кормуване!



SpecHide
07-01-2015, 12:52
Хорца сега на 3 юли(петък) ще имам изпит пред ДАИ и като цяло малко се притеснявам дали ще взема изпита.
Някой ако е карал скоро и го е взел нека да сподели как се е подготвил. :) Ако си карам добре и спазвам всичко няма как да ме скъсат нали?

Smrazqvashta
07-01-2015, 13:07
Дишай малко, че не си на себе си.
Моят изпит беше доста отдавна, но мога да ти кажа, че притеснението ти е най-големият враг. Карай си спокойно, дръж си устата затворена и всичко ще е наред. С мен, като ме изпитваха имаше 1 пъпеш, който преди да се качим в колата подходи към мен със следните думи: "Спокойно жена всичко ще е наред, ако искаш да ме питаш нещо давай ще помогна". Даже не си направих труда да му отговарям. Накрая аз го взех без грешка. А него го скъсаха, заради 1 грешка, която не беше толкова фрапантна, но мисля, че поведението му нажежи доста изпитващата, защото той просто не млъкна. Говореше и някакви глупости, задаваше малоумни въпроси.

Така, че моят съвет: мълчиш и караш!

anonymous708973
07-01-2015, 14:22
"Спокойно жена всичко ще е наред, ако искаш да ме питаш нещо давай ще помогна".

Майкоооо, не знам как си се сдържала да не му отговориш.

Авторе, истината е, че досега каквото си научил и каквито инстинкти имаш - това е, друго не можеш да направиш. Няма да се притесняваш, ще залагаш на сигурен подход. Внимавай да не тръгваш назад по наклон, пропускай пешеходци, никакви резки движения и така.

SpecHide
07-01-2015, 14:43
Някои приятели ми казват че отначало почват психо атаки от изпитващия, ама няма да се подведа естествено :Д
Иначе всичко си знам, и дано хубав маршрут да ми се падне!

draid
07-01-2015, 15:13
Майкоооо, не знам как си се сдържала да не му отговориш.

Авторе, истината е, че досега каквото си научил и каквито инстинкти имаш - това е, друго не можеш да направиш. Няма да се притесняваш, ще залагаш на сигурен подход. Внимавай да не тръгваш назад по наклон, пропускай пешеходци, никакви резки движения и така.

Не може да става дума нито за инстинкти нито за рефлекси след завършването на един курс. Проучи внимателно кои са грешките за които късат от раз и си отваряй очите на 4 за отнемане на предимство, нерегулирани кръстовища, светофари, еднопосочни улици и пешаходци.