PDA

View Full Version : Упражнения - съвет :)



Nekron
07-02-2015, 13:08
Здравейте , разглеждах тук във форума и къде ли още не и накрая реших да Ви попитам какво мислите . Моят въпрос е свързан с плочките . Имам малко коремче и бих искал да се оттърав от него . Аз съм момче на 15 години и съм висок 177 и тежа 68 килограма . Разглежадх и пробвах какви ли не упражнения , но не съм сигурен кое е най - добро и накрая реших да правя следните неща - Сутрин като стана карам 30 минути Велоергометър и за тои период изминавам 10 километра , след което си почивам 1-2 минути и правя мехжду 100 и 150 коремни преси на серии . Следобед почти всеки ден играя футбол поне 2-3 часа . Опитвам се да огранича максимално - тестени храни / сладко / газирано ,но не казвам че съм ги спрял напълно . Сега е и лято и закуската и обяда ги ям на едно , тоест се храня 2 пъти на ден ,но не се тъпча , просто се храня нормално . Какво мислите ще има ли ефект , знам че плочки не се правят за 1 седмица , но соперд вас със тези неща за какво време ще успея ? Благорадя за отделеното време . ;) :)

slicky
07-03-2015, 08:05
Яж по-често и разделно.

Rakshy
07-03-2015, 12:57
Бащата на един приятел лепи мега добре, с изградено име и опит е. Мога да говоря за някви отстъпки, ако проявяваш интерес драсни на лично. Ако си на високо обаче ще трябва да доплащаш за качване на материалите, че си е**** майката :Д

tochko
07-13-2015, 16:50
Какво търсиш? покачване на маса в корема или изчистване на мазнините. Трябва като тренираш да си избереш едно от двете, съответно промяна в тренировката, промяна в храненето. Колелцето си е ок да го вкарваш, но го сменяй с други видове кардио, но не може да караш само на стандартни коремни преси. От друга страна, футбола ти влиза като кардио, а твърде многото кардио не е хубаво за мускулите. Прави различни вариации на коремни, планкове и усуквания за да има някаква промяна в пресата. Що се отнася до промяната изобщо на тялото ти, най-добре е да тренираш цялото тяло защото повече тренирани мускули=> повече ХР и тестостерон => повече промяна на тялото. Попринцип е малко клише във фитнеса да идеш и да правиш само това което не те кефи по теб (виж Фики) и все пак си има приоритети. Моят съвет е да си поставиш ясна цел, за чистене или качване (изцяло, навсякъде, защото не вярвам да си нацепен), да четеш статии, теми по въпроса, да гледаш програмките и да навързваш нещата и всичко е 6.