PDA

View Full Version : За гаджетата



hristo_k
07-03-2015, 11:42
Здравейте,бих искал да чуя или в случая да прочета вашето мнение по въпроса,който ще отворя в тази тема :D Според вас по-лесно ли е да си хванеш гадже в метъл средите? Въпросът звучи глупаво,но като си вървя по улиците,а аз съм от голям град и виждам много често двойки с метъл тениски - метълисти.Та да си формулирам въпроса - ако едно момче или момиче се включи в някоя метъл компания има ли голям шанс да си хване гадже от тази компания? Изобщо не си мислите,че имам нещо предвид себе си,повярвайте,не е така в никакъв случай ! Просто ми е интересно,защото много често срещам такива двойки.Пак се извинявам за глупавата тема.

karambaS89
07-03-2015, 12:32
Vav tia grapi ima no go cigani.No savisi kakav e metala.Nikoi warwat skapo name vtorjicni srovni draki pro ewttino

JustOneKid
07-03-2015, 13:34
Здравейте,бих искал да чуя или в случая да прочета вашето мнение по въпроса,който ще отворя в тази тема :D Според вас по-лесно ли е да си хванеш гадже в метъл средите? Въпросът звучи глупаво,но като си вървя по улиците,а аз съм от голям град и виждам много често двойки с метъл тениски - метълисти.Та да си формулирам въпроса - ако едно момче или момиче се включи в някоя метъл компания има ли голям шанс да си хване гадже от тази компания? Изобщо не си мислите,че имам нещо предвид себе си,повярвайте,не е така в никакъв случай ! Просто ми е интересно,защото много често срещам такива двойки.Пак се извинявам за глупавата тема.

mi da imash shans ama tam nqma ,,istinska gotina'' vrazka ;) po dobre take your life :D na kolko godini si in4e?

sofityoy
07-03-2015, 14:41
Имам една единствена позната,абе да кажем направо приятелка,защото по едно време бяхме близки...таа въпросната ми приятелка е заклета металистка и единствените й приятели са от тези страни и моето впечатление е,че според мен е доста трудно да си намериш гадже в тия среди,лично за мен дори да си намериш момиче няма връзката ти да е от дългите хубави връзки,може би съм в грешка и приятелката ми,ми е направила грешно впечатление,но...

hristo_k
07-03-2015, 14:53
може и така да е както казваш,но интересно ми е,че когато видим такава двойка,хора от моята компания,а и не само,казват - абе гледайте ги тия,това хубаво момиче как го е хванала тоя,не прилича на нищо ;д аз не гледам външния вид на хората,но наистина си е странно..та затова ми е чудно как всички метълисти си намират гаджета :D

sofityoy
07-03-2015, 14:58
може и така да е както казваш,но интересно ми е,че когато видим такава двойка,хора от моята компания,а и не само,казват - абе гледайте ги тия,това хубаво момиче как го е хванала тоя,не прилича на нищо ;д аз не гледам външния вид на хората,но наистина си е странно..та затова ми е чудно как всички метълисти си намират гаджета :D

:D не съм се замисляла честно казано по тоя въпрос,не са ме интересували металисти ...мм не знам как си намират,общи интереси може би? Или де да знам любов от пръв поглед,иначе момчетата металисти (извинения ако ти такъв ) мм не са привлекателни поне за мене :D ...абе въпрос на вкус и „любов“
btw моята позната си остана девствен социопат,без гадже така,че ...мм не мога да кажа дали изобщо си намират :D
Нищо лично металисти!

kosh tramb
07-04-2015, 05:25
http://i.imgur.com/LiqTN12.jpg

kosh tramb
07-04-2015, 05:35
http://i.imgur.com/EK6P3kd.jpg

hristo_k
07-04-2015, 10:52
дооста си тъпичък :) да си видял да напиша метАл ? какво ми се правиш на интересен не знам ;д ама не ти се получава,поне да можеше да напишеш правилно едно "обичам те" ;д

kosh tramb
07-04-2015, 11:47
http://i.imgur.com/iB2NW41.jpg

hristo_k
07-04-2015, 14:44
ха,добре,че има copy-paste,че иначе не знам как ще го напишеш :D :D :D