PDA

View Full Version : Искам да започна да тренирам



ivo_27
07-03-2015, 14:24
Здрасти на всички !
на 20 години съм тежа 75 килограма и съм висок 1.70 не мисля че съм много пълен но имам корем искам да отслабна и да оформя тялото си и тъй като нямам много опит с това Можете ли да ми помогнете какво трябва да правя за начало имам щанга с лежанка тежести гири и т.н. .Ако някой може да ми каже какви упражнения да правя. Благодаря предварително

ДОТА
07-03-2015, 16:12
Не ти трябва, много е уморително и има много по-забавни неща, които не изискват усилие.

Rakshy
07-03-2015, 20:56
ех, дотичке... Късно ти е за т'ва лято Ивчо, пробвай другото.

ivo_27
07-03-2015, 22:48
аз не го правя за лятото та да е късно.

Rakshy
07-03-2015, 23:27
тичай, вдигай тежести, не яж лайна и гутол

karambaS89
07-04-2015, 06:17
Tranarai grebane s lajica

galaxy29
07-05-2015, 20:48
http://youtu.be/nuHfVn_cfHU

galaxy29
07-05-2015, 20:49
ДУЕТ БЕ !?!?!!??!!!!!!!!!! ......... ДЖАСТ ДУЕТ

Rakshy
07-05-2015, 21:48
ДУЕТ БЕ !?!?!!??!!!!!!!!!! ......... ДЖАСТ ДУЕТ

Джаз дует* :Д :Д

galaxy29
07-05-2015, 22:56
хд

slicky
07-08-2015, 06:32
Скрита реклама на Найк ли бе

Rakshy
07-08-2015, 11:29
първоначално не беше замислено като такава, но след като стана мега viral на Найк им хареса и го бутнаха в няколко рекламки...

s0b1esk1
07-08-2015, 15:48
хахахаха евала на галакси :Д

galaxy29
07-08-2015, 21:35
Скрита реклама на Найк ли бе
;/ ..... дам прумоотарка съм им

bgcommander
07-14-2015, 10:27
Запиши се на Таекуондо братле. Ако си от Варна, идвай в нашата зала. Лятото тренираме много здраво, точно това ти трябва. Ще останеш доволен, сигурен съм!

ДОТА
07-14-2015, 19:36
Запиши се на Таекуондо братле. Ако си от Варна, идвай в нашата зала. Лятото тренираме много здраво, точно това ти трябва. Ще останеш доволен, сигурен съм!

хехеххе, много съм се забавлявал с такива като теб, докато вдигнеш крак и вече си на земята със счупен нос.

Lv4e
07-14-2015, 20:59
Бягането ще ти помогне. И кратки, пълни коремни преси не звучат ли добре? стой 10 сек. в лицева опора, като всеки ден увеличаваш времето с няколко секунди. Има такива уппражнения като 30 дневно предивикателство за.. корем, крака, дупе, ръце. Тези са в dama.bg и не отнемат много време упражненията. Просто можеш да видиш.

Rakshy
07-14-2015, 22:08
или пък след 5 рунда :Д

http://blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2015/07/image92.jpg


бях го сложил да излиза директно, ама е много графично, а тук може да чете и някое дете :/

а иначе таекуондото не е лошо, смисл много подскачане това онова, гори калории, ако го гледаме като кардио. Ако говорим за приложимост, пробвай да ритнеш някой в главата в дискотека :D :D

galaxy29
07-14-2015, 23:03
http://blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2015/07/image92.jpg

.......... : ||

Rakshy
07-15-2015, 00:24
Рори Макдоналд :/ Много сърцато момче. След мача го питали коя година е и къде се намира, а той горкия не можел да отговори :/ UFC 189 baby

Slarc3
07-15-2015, 06:39
^ "пробвай да ритнеш някой в главата в дискотека" Най редовно преди няколко години ;/ ама аз малко кикбоксьор бях малко аз.. брой ли се? :D

Rakshy
07-15-2015, 12:12
не, щото в таекуондото се въртиш половин час преди да ритнеш някого :D или пък axe kick с дънки, споко бате

CoNviCt
07-15-2015, 13:26
Дори да тролвате не можете. Мега некадърни.

Rakshy
07-15-2015, 15:39
Дори да тролвате не можете. Мега некадърни.

ти па си мнол убав

bgcommander
07-16-2015, 16:27
хехеххе, много съм се забавлявал с такива като теб, докато вдигнеш крак и вече си на земята със счупен нос.

Ако искаш да си уговорим спаринг, а DOTA?
По коментарите ви предполагам, че сте гледали спаринги само на WTF, където се бухат само с крака при това със свалени гардове. Аз тренирам ITF таекуондо. Там ни учат ръцете винаги да са горе, удари с крака и ръце като прилагаме различни комбинации и така. Нямам представа защо DOTA ме атакува веднага, че щял да ми счупи носа... Тук е пълно с хейтъри и точно затова влизам рядко в сайта. DOTA освен да хейтва не видях да е помогнал с нещо, като си ядосан иди в някоя зала и си излей каквото те мъчи на боксовия чувал. Няма нужда тук да си показваш простотията. Иво само ще ти кажа брат, че никога не е късно да започнеш. Важно е само да имаш воля и неукротим дух. Аз само съжалявам, че не бях почнал по рано. Ще придобиеш гъвкавост, издръжливост, сила, баланс и т.н. Мога да ти кажа че заведох двама приятели и братовчед си на тренировка и всички са много доволни! ;)

slicky
07-16-2015, 17:10
Пичове, аз почвам от утре/понеделник кик-бокс, много ще съм силен и ще бия батките по чалготеките в студентски.

П.С. Сериозно, всяко бойно изкуство е хубаво, ако го практикуваш достатъчно дълго време.

GoodEnough
07-16-2015, 19:29
Пич айде само да не ме биеш и мене. Ако зарибявам мацката ти в Плаза, дърпаш ме и казваш аз съм "slicky" и веднага се махам :D

Rakshy
07-16-2015, 20:42
Ако искаш да си уговорим спаринг, а DOTA?
По коментарите ви предполагам, че сте гледали спаринги само на WTF, където се бухат само с крака при това със свалени гардове. Аз тренирам ITF таекуондо. Там ни учат ръцете винаги да са горе, удари с крака и ръце като прилагаме различни комбинации и така. Нямам представа защо DOTA ме атакува веднага, че щял да ми счупи носа... Тук е пълно с хейтъри и точно затова влизам рядко в сайта. DOTA освен да хейтва не видях да е помогнал с нещо, като си ядосан иди в някоя зала и си излей каквото те мъчи на боксовия чувал. Няма нужда тук да си показваш простотията. Иво само ще ти кажа брат, че никога не е късно да започнеш. Важно е само да имаш воля и неукротим дух. Аз само съжалявам, че не бях почнал по рано. Ще придобиеш гъвкавост, издръжливост, сила, баланс и т.н. Мога да ти кажа че заведох двама приятели и братовчед си на тренировка и всички са много доволни! ;)

голям човек, боец реве за "хейт"... Що всички се изнежиха така бе деба

а за различните стилове или както го водите нямам представа ква е разликата, единственото, което знам е, че имате зрелищни ритници, много кардио и не много голяма (никаква) приложимост след малко тренировки. Трябва да си про, за да правиш каквото си искаш. Докато ако си боксьор, мма много по-бързо можеш да се защитаваш. Това е моето скромно мнение.

tochko
07-17-2015, 16:12
голям човек, боец реве за "хейт"... Що всички се изнежиха така бе деба

а за различните стилове или както го водите нямам представа ква е разликата, единственото, което знам е, че имате зрелищни ритници, много кардио и не много голяма (никаква) приложимост след малко тренировки. Трябва да си про, за да правиш каквото си искаш. Докато ако си боксьор, мма много по-бързо можеш да се защитаваш. Това е моето скромно мнение.

Като някакъв борец, тези високи въртящи ритници ми се виждат свръх уязвими. Логиката е проста: когато искаш да хвърлиш някой, трябва да го изведеш от равновесие, да остане на един крак който да атакуваш. При тези ритници човекът сам се извежда и се оставя свободен за влизане в краката. Широко отворения чатал е идеален за някакъв тип борец да направи хвърляне и да приключи срещата. Типичен пример с маваши срещу самбист: https://www.youtube.com/watch?v=Y9LrrptWi3w

Не приемайте това като хейт, това е лично мнение

Rakshy
07-17-2015, 20:45
Като някакъв борец, тези високи въртящи ритници ми се виждат свръх уязвими. Логиката е проста: когато искаш да хвърлиш някой, трябва да го изведеш от равновесие, да остане на един крак който да атакуваш. При тези ритници човекът сам се извежда и се оставя свободен за влизане в краката. Широко отворения чатал е идеален за някакъв тип борец да направи хвърляне и да приключи срещата. Типичен пример с маваши срещу самбист: https://www.youtube.com/watch?v=Y9LrrptWi3w

Не приемайте това като хейт, това е лично мнение

не става въпрос за хейт, а за факти :D Не знам дали си заслужава да се пробваш за K.O. при положение, че може да те заковат на земята така. В последното UFC нещо такова се получи с Conor, добре че беше по-добре подготвен и измори Мендез иначе всичко свършваше, ако го беше свалил още 1 път в 3тия рунд. Така, че да
красиво =/= практично