PDA

View Full Version : БГ Рап Лято 2011! ВИЖ!



byntar4eto
07-04-2015, 18:42
Здравейте. Тва, за което ще ви питам е едва ли не идиотско, и го съзнавам. И все пак знаете колко ужасяващо може да е чувството, когато в главата ви се върти постоянно песен, която нито можете да запеете, нито да изтананиката, не ѝ знаете името, камо ли думите...
Песента чух през лято 2011, по-скоро гледах клипа към нея - бяха ми я пратили. Не ме грабна - никак не е по мой стил, както и да е. От много време, обаче ми се върти в ума и не мога да спра да мисля за клипа/песента. Та днес се опитах да я потърся, но установих, че е трудна задача да търсиш песен, за която не знаеш почти нищо.
Моля ви, светнете ме коя, аджеба, е тая песен, в който клип имаше двама предрусали, не осъзнават, че са отишли в Гърция, убедени са, че са на Слънчака и общо взето, клипа показваше колко озадачени са, като гледат как всичко е на гръцки. Един грък казва den katalaveno - „не мога да разбера“. И накрая на клипа се засичат с друг познат, който ги светва къде са „абе ква Гърция бе брат“ нещо такова мисля, че казва.
Единствения начин да разкарам тая идиотщина от главата си, е да видя клипа, да я чуя проклетата песен и повече никога да не мисля за нея. Благодаря предварително. =DD

byntar4eto
07-06-2015, 08:43
Facepalm... http://vbox7.com/play:8e45910146 HONN KONG WTFuuuuuuuuuuuck hahahah. Можете да закриете темата!