PDA

View Full Version : Неприятности в училище



daninkatr99
07-04-2015, 22:29
Здравейте! Искам да помоля за съвет.Днес просто се събудих и осъзнах ,че съм се държала с някои хора просто отвратително и искам да си променя отношението към тях.Почти нищо не са ми направили , просто се опитаха да накарат мои приятели да спрат контакт с мен ,което ме озлоби доста към тях..

jghgh
07-05-2015, 10:12
ми извини им се ако смяташ че го заслужават.

Скорпион
07-05-2015, 13:30
ми извини им се ако смяташ че го заслужават.

Кофти човек си.

jghgh
07-05-2015, 19:36
not sure if you're trolling..

дори те да са й направили мизерия, ако й е гузно и иска да се разбира с тях - защо да не се извини, особено ако и тя е била с лошо отношение към тях


понякога е добре да правиш неща които ти носят вътрешен мир, независимо кой e прав, кой e крив.


а да не говорим че неслучайно съм написала: "ако заслужават"


на нейно място не бих се извинявала, но това съм аз.
в случая не си проектирам нещата, а съветвам с оглед нейното чувство за вина.


пак се обяснявам кат някои рак, ама that's me after all :<

Скорпион
07-06-2015, 17:37
Самото извинение е глупост като идея. Основното е да се промени отношението и да се компенсираш с действията си.
А ти как реши кой го заслужава и кой не. Щом авторката е написала, че иска да се извини от там следва, че в нейните очи те го заслужават.
Стигам до извода, че си от злопаметните.

jghgh
07-07-2015, 07:19
Стигам до извода, че си от злопаметните
taka e, koeto si e moq rabota ;D i nqma vryzka sys sluchaq v temata, nito s kakvo bih posyvetvala avtorkata, nito s tova kakvo e udachno da se napravi v neiniq sluchai.


a otnosno kak izvinenieto e glupost kato ideq.. ne moga da se syglasq :)

ne sym fen na zamazvaneto na situacii.. pyrvo se kazva edno izvinqvai i togava e popravkata /na povedenie, na otnoshenie.../
za zaslujavaneto sym go napisala dosta yasno - ako TQ preceni che go zaslujavat..


sorry ama tvoqt post pyk mi zwuchi kato chowek deto nqma vryzka s glavnia
no e milo da vijdam kak izdrebnqvash i se chudish za kakvo da se hvanesh

Скорпион
07-07-2015, 09:03
Какви замазвания човек. Едно извинявай не променя нищо ако не ти се промени цялостното отношение ама като си проста ми не влиза в работата да ти обяснявам.

per-dead
07-07-2015, 09:06
'Ма то училището свърши. Ще ги видиш след два месеца. Не го мисли сега.

Go44o
07-12-2015, 15:12
'Ма то училището свърши. Ще ги видиш след два месеца. Не го мисли сега. Прав си, те дотогава ще им мине, споко :)

LoveInfect
07-12-2015, 16:21
Мисля че все пак трябва да им се извиниш. Просто им кажи съжалявам че държах зле с вас.И тогава ако искаш изгради други отношения с тях както каза jdgh

Rafa7a
07-12-2015, 19:26
Само аз ли съм голям инат и много, много рядко се извинявай, да не кажа никога?