PDA

View Full Version : Няколко думи на Иисус Христос



FemaleEyes
07-06-2015, 01:44
"правете на другите това което искате и те да правят на вас"

Аз искам едно русо и красиво момиче да ме целуне. Ако отида при такова момиче и я целуна... ехх знам че ще отнеса някой шамар но въпроса е какво ще стане? Дали ще ми се върне някой ден... нещо не го схващам това. Да правя на другите това което искам и те да правят на мен, тогава ако отида и целуна някое непознато русо момиче какво ще стане? Някой може ли да ми обясни това? Ако npp в момента чете това го моля да отговори.. мъкар че не ми се струвате големи религиозни специалисти в тоя форум...

Rafa7a
07-06-2015, 06:08
Оле Боже...

правете на другите това което искате и те да правят на вас.. Сега пак го прочети и си отговори на въпроса...

FemaleEyes
07-06-2015, 06:17
Оле Боже...
.. Сега пак го прочети и си отговори на въпроса...

Или аз не схванах какво искаш да кажеш, или ти не си разбрал въпроса ми. В случай че АЗ не съм те разбрал, моля уточни.

Rafa7a
07-06-2015, 06:46
Не е казано, че ще ти се върне, а просто се сложи на мястото на другия преди да направиш нещо, ако ти харесва да ти го направят, и ти го направи на него.

Юлиян
07-06-2015, 08:55
По добре прочети за хипноза и се опитай да хипнотизираш момичето може това да е ключа!!!

npp
07-06-2015, 09:25
"правете на другите това което искате и те да правят на вас"

Аз искам едно русо и красиво момиче да ме целуне. Ако отида при такова момиче и я целуна... ехх знам че ще отнеса някой шамар но въпроса е какво ще стане? Дали ще ми се върне някой ден... нещо не го схващам това. Да правя на другите това което искам и те да правят на мен, тогава ако отида и целуна някое непознато русо момиче какво ще стане? Някой може ли да ми обясни това? Ако npp в момента чете това го моля да отговори.. мъкар че не ми се струвате големи религиозни специалисти в тоя форум...

зависи от момичето, ако наистина иска да я целунеш, тогава е много вероятно да те целуне и тя, иначе знаеш каква може да бъде реакцията и, дори и шамар и думи като "нахалник" или "развратник", важно е какво желае другият, а не какво желаеш ти...

DoctorSatan666
07-06-2015, 09:46
По добре прочети за хипноза и се опитай да хипнотизираш момичето може това да е ключа!!!

По-скоро да пробва със свалящи реплики. Като например : "Този парцал мирише ли ти на хлороформ?"

Или класиката: "Нека не превръщаме това изнасилване в убийство" :D

FemaleEyes
07-06-2015, 14:36
Не е казано, че ще ти се върне, а просто се сложи на мястото на другия преди да направиш нещо, ако ти харесва да ти го направят, и ти го направи на него.

Ами на мен ще ми хареса примерно да ме целуне някое момиче... :D и какво сега? Понеже и на мен ми хареса да ми го правят да го направя на някой друг? O.o

FemaleEyes
07-06-2015, 14:37
важно е какво желае другият, а не какво желаеш ти...

ок схванах го мерси...

Fisherman
07-06-2015, 14:51
виждаме средностатистическият атеист,днеска се оплаква че не разбира Христос,утре ше стреля в някое СОУ

Fisherman
07-06-2015, 15:09
от тоя форум ше стане добра Cringe компилация

Юлиян
07-06-2015, 15:28
виждаме средностатистическият атеист,днеска се оплаква че не разбира Христос,утре ше стреля в някое СОУ

Ами ако дойде в НМУ :D

Юлиян
07-06-2015, 15:31
Наспамих ме темата начовека :razz: