PDA

View Full Version : Добра идея ли е?



ivangb
07-06-2015, 21:43
Здравейте колеги! Имам един въпрос, свързан с любовта. Харесвам едно момиче, писахме си 4 месеца, тъй ксто живея в Лондон. Дойдох си и се видяхме на третия ден. Всичко беше супер. Подарих й роза, а тя остана много доволна. Не съм крил чувствата си към нея. Почти на 101% съм убеден, че и тя ме харесва, усещайки го и виждайки го по действията й, намеците й и т.н. След срещата се разбрахме да се видим пак. И: тук идва проблемът. Звънях й няколко пъти, писах й... - оказа се, че ще бъде много много заета няколко дена и както тя самата казва нямало да може да излиза, да си пише с мен и да си говори няколко дена, около седмица. Майка й била все покрай нея и имала много работа... Окей, повярвах й. Така вече седмица. Все още е заета. Не знам вече това истина ли е или се прави на "дръж ми шапката". Все пак е за 9ти клас и такива действия не са странни за възрастта й. Btw аз съм с 3г по-голям от нея. Съдейки по всичко, което се случи за тези 4 месеца и по първата ни среща, няма никакво основание да не иска да ме вижда повече. Тя самата не е казвала за такова нещо, но знаете - всичко е възможно. Все твърди, че е заета.
Знам я къде живее. Но тя не знае за това. И тук въпросът ми е: добра идея ли е да я изненадам с 3 рози примерно с картичка (или букет с картичка) с любовно послание пред вратата й. Тоест оставям букета пред вратата й (тя е в апартамент), звънкам и изчезвам. Със сигурност ще се досети кой й го изпраща. Не знам дали е и нужно да си пиша инициалиите. Не съм правил това никога. Не намерих и нищо подобно в нета. Затова ви питам това добра идея ли е, как ще се почувства, оригинално ли е и ще спомогне ли за бъдещата ни връзка. Благодаря много предварително!!! :)

ДОТА
07-06-2015, 22:02
живея в Лондон.
Все пак е за 9ти клас
аз съм с 3г по-голям от нея


В Лондон е нормално свещеник да опъне 10 годишно дете, тук е различно, опънатия ще си ти.

s0b1esk1
07-06-2015, 23:22
не е добра идея. роза ще подаряваш само на жена си, а не на 15 годишни пикли.

LoveInfect
07-07-2015, 21:04
Ами това си зависи изцяло от нея, но аз мисля че е добра идея, щом и преди е реагирала добре на рози, само да не я оставиш в неудобно положние пред семейството й.
Мн ми е чудно мждр каква работа може да има, все пак е ваканция... освен ако няма лятна работа?

Rakshy
07-07-2015, 22:48
не е добра идея. роза ще подаряваш само на жена си, а не на 15 годишни пикли.

+++

galaxy29
07-08-2015, 03:55
+ и от мен за поста на собиески
на такава възраст е слабо вероятно да и е точно отношението, ама и твоето е едно неблагоразумно.. не е добра идея да караш някаква инфантилка да мисли, че в кърпа си и вързан, осъзнай се, това момиче не е любовта на живота ти, с която сте си като едно цяло, че да и се отдаваш толкова, а дори да има такъв потенциал, още не сте толкова близки, ама по-скоро просто си филмирано влюбен... за момента добра идея е да и възбуждаш любопитството и да го захранваш, провокирай я, игнорирай я, обърквай я, за да се забърка тя самата, но не бъди шано забърквач, защото е тъпо, трябва да е истинско, че да е стойностно, карай я да се чувства желана, но не и по начин, чрез който ще и паднеш в краката (мне, не в сексуален смисъл), защото такава близост е ок, когато предлагаш брак на половинката си и когато можеш да си позволиш да си лабилен пред нея, защото знаеш, че тя няма да те принизи и ще си стои гордо до теб.. примерно, а не когато се държиш като мекотело
и така, държал си се като мек, окей, на всеки се случва да е тъп, дано си го осъзнаеш и обърнеш посоката

girlwithproblem
07-08-2015, 04:54
Защо мислите всички момичета на 15-16 за пикли и не способни да поддържат сериозна връзка макар и по интернет? Не всички сме като вас, когато сте били на тази възраст!
Аз мислех да не се намесвам в темата, но просто не издържам.
Кой от вас е преживял нещо такова? Съмнявам се да са много. Но аз съм. И то почти идентична история. Тя ако не е казала на семейството си че си пише с него и те са разбрали може да не и позволяват. При мен така стана, но аз имам широко скроени родители и те ми позволиха да продължа да си пиша с "моя човек" и цялото каша отне около две седмици. И при нея може да е така. Може и да тече някакво наказание, аз почти се разминах.
Така че не бързайте да я обвинявате, че лигла, пикла и така нататък. Писала си е с тоя човек четири месеца значи има нещо.

galaxy29
07-08-2015, 05:04
ем аз казах, че е слабо вероятно, а не напълно изключено, тъй че.. не се пали

girlwithproblem
07-08-2015, 08:17
А аз да те питам ти от къде знаеш, че тя не е любовта на живота му? Ами ако е. Не можеш ти трети човек да решаваш дали е или не. Няма нужда да се осъзнава. Това, че четири месеца са си писали показва, че те са се опознали. И това да не и пада в краката. Тя е на 16 и ако и не и обръща внимание тя може да реши, че не я иска и да се откаже от него. А това че иска да и подари цветя не показва мекост, а само това, че е от онази рядка мъже, които не са идиоти, а истински държат на своето момиче и искат да я зарадват.

Rakshy
07-10-2015, 00:29
А аз да те питам ти от къде знаеш, че тя не е любовта на живота му? Ами ако е. Не можеш ти трети човек да решаваш дали е или не. Няма нужда да се осъзнава. Това, че четири месеца са си писали показва, че те са се опознали. И това да не и пада в краката. Тя е на 16 и ако и не и обръща внимание тя може да реши, че не я иска и да се откаже от него. А това че иска да и подари цветя не показва мекост, а само това, че е от онази рядка мъже, които не са идиоти, а истински държат на своето момиче и искат да я зарадват.

не работи така, братле... заслепена си от факта, че ти си имала някъв филм с някъв пичага и си мислиш, че е приказка. Жалко, че не е. Имаше нещо от рода на "в интернет всеки може да е куче", това значи, че всеки може да поддържа фалшива проекция на себе си. Тъй като нямаш пряк контакт с човека насреща спокойно можеш да лъжеш и да казваш каквото и да било и най-вероятно ще се върже, защото "от къв зор ще лъжеш?". Имах такова преживяване с "чат от далече", просто щото ми беше скучно. Напълно неспособен бях да развия някакви чувства, поради една или др причина. Това е просто загуба на време... Като религията - инвестираш време и ресурси, за да получиш един великолепен к*р като се осъзнаеш.

А това с цветята - както набора каза - подарявай цветя на жена си или на някоя, която наистина го заслужава. Не го използвай като евтин трик или някъв "жокер".