PDA

View Full Version : Една различна история...



ГОРД БЪЛГАРИН
07-07-2015, 00:43
Здравейте,
като за начало нека ви се представя, за да добиете представа що за човек съм и за да може да ми дадете по-точен съвет.Умишлено няма да конкретизирам някой неща.Аз съм момче на 17 г. от един доста голям за стандартите на България град.Уча в елитна гимназия ,имам висок успех и говоря свободно три езика.Най-важното за мен обаче е любовта към родината и местния отбор.Аз съм ултрас.Не става въпрос за разглезените наркоманчета на Левски и ЦСКА за които фенството е начин за избиване на комплекси и изживяване като хулигани ,нито пък за модерните фенове на Лудогорец които са със силния на деня ,а до преди няколко години дори не го бяха чували.Аз съм зад отбора на дъното ,в изгнанието в аматьорските дивизии ,когато е най-слаб.Не е лесно ,но това е истинската любов към отбора - то просто ти идва от вътре.Аз също не съм света вода ненапита ,правил глупости по стадионите ,но това е друга тема.За отбора съм готов на всичко ,на гостуванията в другите градове съм ходил с какво ли не и съм се прибирал с какво ли не.Няколко пъти ,когато не е имало организация съм бил сам или с още няколко момчета срещу 200-300 човека.Всички знаем ,че по селските стадиони няма клетки за гости и сме били до местните фенове.На тези места охрана почти няма и вероятността от ексцесии е много голяма.Въпреки това никога не сме се спирали - пиро ,знамена ,песни ,дори и преки сблъсъци колкото и малко да сме.

Нека си дойдем на темата.Всичко започна преди повече от три години.Запознах се с едно момиче ,покрай една игра.Всичко стана толкова нелепо и спонтанно.Да знам ,момичетата които играят игри са предимно дебили ,но не и тя.Тя е най-красивото ,сладко и очарователно момиче в света.Едва ли някога съм очаквал да срещна момичето от мечтите ми в интернет ,още повече в игра за момчета ,но ето че се случи.Не че имам някакви критерии за перфектното момиче ,но в нея просто всичко е прекрасно.Тя е умна ,красива ,забавна ,мила ,има уникален характер и въпреки всичко е здраво стъпила на земята и се държи като обикновено момиче ,а не е - тя е божествено създание.Познавам много момичета ,но нито една не се доближава дори малко до това което е момичето за което ви говоря.За съжаление обаче ,тя е от градче в другия край на България.За любов не говорим това да е ясно ,та ние никога не сме се виждали на живо ,но определено е нещо повече от харесване и аз не знам точно какво.През първата година всеки ден съм отделял време да я опозная.Знае ,че за мен тя е уникално момиче и че я харесвам.Не съм и предлагал нищо и няма и да го направя ,за мен тия извращания по интернет и от разстояние не са нормални и не ги одобрявам.Да имах уникалната възможност по този начин да се запозная с нея но до там.Нищо друго не може да се случи така.Почти от нищото обаче към края на първата година откакто се запознах с нея ми каза да не я търся повече и спря да ми отговаря.Уважих желанието и ,все пак от разстояние нищо не мога да направя.След повече от половин година май и писах отново за рождения и ден.От тогава съм се ограничил по празници и някакви специални дни да и пиша.Няма какво повече да и кажа така ,останалото трябва очи в очи като се видим.След последните ни разговори имаше лека промяна в положителна посока.Каквито и неща да мисля ,те са за след завършването.Пропуснах да спомена ,че сме набори ако има някакво значение.Три години минаха ,та какво са още няма и две.Определено е трудно ,но пък съм си обещал да не поглеждам друго момиче докато не направя всичко възможно за нея.Лягам и ставам единствено с мисълта за нея.За няколко часа докато съм с момчетата или пък през уикенда на мач се разсея и после отново само и единствено тя ми е в ума.

Имам нужда от съвет какво да правя.Четох няколко теми преди да се регистрирам ,имаше някакви съвети в другите теми за отказ.Отказа е признак на слабост ,на безсилие ,безхарактерност.Това не ме устройва.Смятам ,че имам достатъчно интелект и съм достатъчно луд да направя всичко.Приемам всякакви дори и нестандартни идей :)

HollyGolightly
07-07-2015, 01:09
Аз само не мога да разбера, можеш да пътуваш из цяла България, за да гледаш някакъв си мач, а не можеш да отидеш да я видиш. Няма такова като "нищо не може да се направи" нормално е да те игнорира, видяла те е, че не си достатъчно сериозен и каквото и да става ти ще предпочетеш отбора, а не нея и е решила, че няма смисъл.
Живеете в една и съща страна все пак, разбирам да е на друг контитент, но тя е на не повече от 6 часа път от теб.
И кой ти е казал, че след 2 години тя ще си промени мнението, това че ти си обещал да не поглеждаш друга, не означава, че и тя ще живее в очакване ти да завършиш и да я посетиш. Не си губи времето, намери си момиче, което ти е на удобно разстояние и няма да ти е толкова трудно да я забравиш тази.

s0b1esk1
07-07-2015, 09:43
"карайте се, бийте се, аз пари ще правя".
господин горд българин, ако не си успял да я спечелиш до 1 седмица, значи няма смисъл да се занимаваш. представи си само как се чука в момента с некъв си никой и виж колко бързо ще ти изтече от мозъка. мозъчния ли капацитет не ти достига за да си намериш някоя от твоя град, а търсиш селянките, които се впечатляват от най-малкото?

cryptomap
07-07-2015, 14:42
Смотльо, ултрас бил.

RapExotic
07-07-2015, 19:30
Три години минаха ,та какво са още няма и две.

Ще загубиш пет години от живота си в мечти за някаква юзърка? Ако толкова държеше на нея щеше да отидеш и да я видиш, дори за половин час. На теб явно ти харесва образа, който си си създал за нея, повече от колкото тя самата. Повярвай, като се видите на живо (ако въобще се видите) ще ти се стори като абсолютно непознат човек, въпреки хилядите часове "прекарани заедно" в чата.
Само едно не мога да разбера - как някой хора имат нерви за толкова дълго непълноценно общуване, в което влагат и чувства даже? И как успявате да разберете какво си мисли отсрещната страна за вас, когато дори не си поглеждал в очите и.

LoveInfect
07-08-2015, 20:29
Тя харесва ли те или не? Ако не т харесва, нямаш избор, ще трябва да я подминеш и да си намериш друго момче, колкото и да ти е трудно. Мисля че само те бала-балмосва.

RazorEyes
07-09-2015, 05:03
Тя харесва ли те или не? Ако не т харесва, нямаш избор, ще трябва да я подминеш и да си намериш друго момче, колкото и да ти е трудно. Мисля че само те бала-балмосва.

Точно ти ли ще даваш съвети в тая тема? :) Ти си същата като това момиче от темата.

До автора: По добре не си търси момичета в игри/интернет. Колкото повече време се забавлявате заедно, толкова повече се привързваш към нея. Накрая като те остави ще се чувстваш зле дни наред. Това ти го казвам от личен опит. Намери си момиче от твоя град. Хората ти го казаха, не си губи времето с тая курва. Освен това ако наистина е красива, то нищо чудно да си е намерила някой принц и да реши че вече няма нужда от теб. Само преди няколко дни бях на твоето място, и ти казвам че подобни връзки с момиче носят само негативни чувства и много депресия.