PDA

View Full Version : Защо имате против закръглените момичета ???



Страници : [1] 2

itslili
07-08-2015, 16:41
Винаги се чудя защо хората гледат толкова странно когато видят някоя пълна жена и се присмиват.Нима ние по закръглените хора сме по различни ,да не би ние да сме виновни че сме такива ,сега ще кажете еми движете се спортувайте.Мъжете харесват слаби хубави ,добре но поне когато се присмивате на някоя пълна жена замисете се дали не е болна от нещо ;) Та написах тази тема да видя колко хора мислят като мен :)

kaRamella
07-08-2015, 16:43
Аз нямам.

itslili
07-08-2015, 17:11
Аз нямам.

Така и трябва :)

marilyn
07-08-2015, 18:11
Много зависи какво се подразбира под "пълна". Има момичета, които не тежат 50 килограма и изглеждат супер. Аз също не съм кльощава, но не съм и дебела. В повечето случаи "закръглените" са просто запуснати момичета, които не полагат никакви грижи за себе си. Често пъти виждам тийнейджъри, които определено имат наднормено тегло, а се тъпчат с KFC и други боклуци. Това вече е безотговорност към здравето. Наднорменото тегло може да доведе до много проблеми, примерно диабет. Вероятно никой не иска да му се случи това, само защото иска да се тъпче с пици и бургери.

LoadRunner
07-08-2015, 18:18
Аз нямам нищо против тях, в повечето случай стават за приятел (не приятелка) НО ДОТАМ. Просто не изглеждат визуално добре, непропорционални са, имат целулит стрии, разни висежи и тнт и последната мисъл която ти идва с тях е секс. Аз не знам някой да се подиграва на дебелите хора, може би в редки случаи ако са заслужили с нещо странично и с цел някой да ги обиди трайно и то най-вече само в училищните години. Имахме една много ненормално дебела преди в общежитията и казваше че има проблеми но съквартирантката и ни каза че лъже и че се храни само и единствено със захар, като в последствие и ние го забелязахме.

ameli
07-08-2015, 18:20
На мен лично не са ми приятни запуснати хора. Оставям с впечатлението, че са безхарактерни, мързеливи, недисциплинирани.. след като нехаят за собственото си здраве и външен вид (не ми минавайте с номера 'аз така си се харесвам').

forever_for
07-08-2015, 18:47
Нямам нищо против закръглените момичета. Винаги съм заглеждал такива момичета. Има много красиви от тях. Излъгалиса те, че всички харесваме слаби.

102thedream
07-08-2015, 19:27
трудно се заобикалят

ДОТА
07-08-2015, 19:39
Да се запишат за аеробика, една свалила 40 кила така, сега и остават още толкова и ще заприлича на човек

Rakshy
07-08-2015, 19:49
ахахах 102 :D :D


Не са ми приятни визуално, както рънъра каза. Принципно нямам нищо против стрии и т.н. защото не са нещо, което можеш да промениш или нещо, което искаш. А това с болестта е такова слабо извинение, сериозно... Не са много страдащите от неизлечимите такива болести в Бг и най-много да срещнеш шепа хора в такова състояние през целия си живот. Те главно са стигнали до там от инат и от нежелание за промяна, от мързел по-скоро. Да, медицинското състояние го прави много по-трудно, но защо да не пробваш. В Щатите има момче със синдром на Даун, което тренира много здраво и това го прави щастлив, щом той може значи всички могат. Има сляп човек, който всеки ден ходи до фитнеса и тренира, щом той може и вие можете. Другото е извинението, че така се харесва. Мога да кажа, че това е най-голямата лъжа в живота на някой дебел. Казвам го от stand point-a, че и аз бях дебел и още съм далеч от "слаб". И аз се опитвах да си пробутам това, че трябва да има и дебели хора и че така се харесва. Най-големия bullshit, който съм си мислил. Затова спокойно мога да кажа, че всяка една подигравка е напълно заслужена, защото щом не можеш да се грижиш за тялото си, за какво друго ще можеш?

Резюме: имам против прекалената дебелина.

itslili
07-08-2015, 20:07
Много зависи какво се подразбира под "пълна". Има момичета, които не тежат 50 килограма и изглеждат супер. Аз също не съм кльощава, но не съм и дебела. В повечето случаи "закръглените" са просто запуснати момичета, които не полагат никакви грижи за себе си. Често пъти виждам тийнейджъри, които определено имат наднормено тегло, а се тъпчат с KFC и други боклуци. Това вече е безотговорност към здравето. Наднорменото тегло може да доведе до много проблеми, примерно диабет. Вероятно никой не иска да му се случи това, само защото иска да се тъпче с пици и бургери.


Всеки си е позволявал да хапне в рестуранти за бързо хранене като KFC ,Mc donalds и така нататък.имам приятелки които ядат като разпрани ,а са кльощави..

itslili
07-08-2015, 20:09
Нямам нищо против закръглените момичета. Винаги съм заглеждал такива момичета. Има много красиви от тях. Излъгалиса те, че всички харесваме слаби.

Да както казват за всеки влак си има пътник :)

ДОТА
07-08-2015, 20:10
Да както казват за всеки влак си има пътник :)

Но на товарните се качват животни

itslili
07-08-2015, 20:10
трудно се заобикалят

Много си умен....

102thedream
07-08-2015, 20:13
а ти мало

itslili
07-08-2015, 20:15
ахахах 102 :D :D


Не са ми приятни визуално, както рънъра каза. Принципно нямам нищо против стрии и т.н. защото не са нещо, което можеш да промениш или нещо, което искаш. А това с болестта е такова слабо извинение, сериозно... Не са много страдащите от неизлечимите такива болести в Бг и най-много да срещнеш шепа хора в такова състояние през целия си живот. Те главно са стигнали до там от инат и от нежелание за промяна, от мързел по-скоро. Да, медицинското състояние го прави много по-трудно, но защо да не пробваш. В Щатите има момче със синдром на Даун, което тренира много здраво и това го прави щастлив, щом той може значи всички могат. Има сляп човек, който всеки ден ходи до фитнеса и тренира, щом той може и вие можете. Другото е извинението, че така се харесва. Мога да кажа, че това е най-голямата лъжа в живота на някой дебел. Казвам го от stand point-a, че и аз бях дебел и още съм далеч от "слаб". И аз се опитвах да си пробутам това, че трябва да има и дебели хора и че така се харесва. Най-големия bullshit, който съм си мислил. Затова спокойно мога да кажа, че всяка една подигравка е напълно заслужена, защото щом не можеш да се грижиш за тялото си, за какво друго ще можеш?

Резюме: имам против прекалената дебелина.

Не съм от най-пълните нито от най-слабите с плоски коремчета ,но не съм и някоя с овиснали цици и дупе ,спортувам не се харесвам така ,опитвала съм с хиляди начини тренировки диети ,постигна нещо и след много кратък период имам Йо-йо ефект ...и какво като съм по- пълна да се самоубия освен

102thedream
07-08-2015, 20:17
ми мен ме кефиш брат споко

itslili
07-08-2015, 20:19
ми мен ме кефиш брат споко

Хаха ти нали ме видя :ддд

102thedream
07-08-2015, 20:21
усещам хората :)

Rakshy
07-08-2015, 20:30
Не съм от най-пълните нито от най-слабите с плоски коремчета ,но не съм и някоя с овиснали цици и дупе ,спортувам не се харесвам така ,опитвала съм с хиляди начини тренировки диети ,постигна нещо и след много кратък период имам Йо-йо ефект ...и какво като съм по- пълна да се самоубия освен ������

не е до т'ва че си дебела, а до т'ва че си тъпа... защото храненето е нещо, което трябва да се приеме като лайфстайл, не като нещо което се следва 5 дни и след това ревем, че имало йо-йо ефект, сякаш въпросния ефект е няква константа, която идва без значение кво правиш. Ако започнеш да си следиш калориите и да спортуваш, не говорим за някакви космически тренировки от инстаграма на Скалата. Говорим за "дневния ти фитнес" както го нарече Бареков. Отиваш до фитнеса разцъкваш малко кардио, малко тежести, прибираш се, храниш се адекватно, излизаш с приятелки, социализираш, спиш 8-10 часа и готово. Като се замислиш не е толкова трудно. Е, верно че за да стане трябва старание, на което явно не си способна...

Смисл то няма проблем човек да е дебел, е като изключим проблема за здравето ти. Смисл аз лично не бих искал "болна" жена някой ден да е майка на децата ми. Смисл замисли се, това пречи на смисъла на живота ти, а именно репродукция, има хора които си падат по по-пълни, ама не са мнозинство, така че мисли за себе си в по-голям мащаб. И промени нещо, щом не ти харесва.

BeautyCupcake
07-08-2015, 20:32
itslili Спокойно, и аз съм така. Никога не съм имала нищо против срещу дебелите хора. Аз въобще не ходя на фитнес, не тренирам и т.н. Ям ТОЧНО и АБСОЛЮТНО като прасе, ама все съм си слаба. Дори съм искала да стана дебела (Не нормална, а ДЕБЕЛА), защото винаги съм мислела, че хората повече обичат по кръглите, а само перверзниците и изисканите обичат слабите жени. Не знам защо, но нямам нищо против срещу този тип хора :)

ДОТА
07-08-2015, 20:33
Смисл аз лично не бих искал "болна" жена някой ден да е майка на децата ми. Смисл замисли се, това пречи на смисъла на живота ти, а именно репродукция, има хора които си падат по по-пълни, ама не са мнозинство, така че мисли за себе си в по-голям мащаб. И промени нещо, щом не ти харесва.

Дебела би ти родила по-здраво дете от някоя мускулеста, историята го е доказала.

itslili
07-08-2015, 20:40
Дебела би ти родила по-здраво дете от някоя мускулеста, историята го е доказала.

Много добре казано ,намерете си някоя кльощава която не може да износи бебе ;)

ДОТА
07-08-2015, 20:41
Много добре казано ,намерете си някоя кльощава която не може да износи бебе ;)

Аз си имам сериозна приятелка, ако съм забравил да ти го спомена.

itslili
07-08-2015, 20:41
itslili Спокойно, и аз съм така. Никога не съм имала нищо против срещу дебелите хора. Аз въобще не ходя на фитнес, не тренирам и т.н. Ям ТОЧНО и АБСОЛЮТНО като прасе, ама все съм си слаба. Дори съм искала да стана дебела (Не нормална, а ДЕБЕЛА), защото винаги съм мислела, че хората повече обичат по кръглите, а само перверзниците и изисканите обичат слабите жени. Не знам защо, но нямам нищо против срещу този тип хора :)

Знам ,че все още съм малка на 15 съм аз знам че мога да променя нещата ,но нямам и никаква подкрепа от семейството ми.Знам също ,че мога дори никои да ме обикне но....

itslili
07-08-2015, 20:42
Аз си имам сериозна приятелка, ако съм забравил да ти го спомена.

Това е хубаво :)

Ivaaaaa
07-08-2015, 20:56
bahti skicata. ti si oligofren :)

kalpazanka
07-08-2015, 21:01
^Ива, айде со кротце и со благо да се разберем за латиницата. ;)

anonymous708973
07-08-2015, 21:01
Много добре казано ,намерете си някоя кльощава която не може да износи бебе ;)

Бях ти написала сериозен отговор, който някак не успя да се постне, канех се да го напиша втори път, ама след тоя коментар няма да си правя труда да завоалирам казаното от Ракши. Проблемът ти не е, че си дебела, а че си тъпа.
То само две породи на тоя свят има - бедните дебели момиченца, които, разбира се, са болни от нещо сериозно, и кльощави завиждащи/злобни мухли.

Rakshy
07-08-2015, 21:03
Много добре казано ,намерете си някоя кльощава която не може да износи бебе ;)

не говоря за ходещи скелети, глупаво лайно такова. Наричам те така, защото в началото на темата искаш чуждото мнение, след това се обиждаш от аргументите и превръщаш темата в твой кенеф, в който да можеш да излееш "нараненото си его" примесено с голямо количество комплекси.


@Дота говоря за нормални жени братле, не за ходещи скелети, също така не говоря и за топки сланина, които се задъхват докато говорят. Вярно е, че в историята има безброй много примери как дебелите жени са били на почит, най-ранния пример, за който се сещам са онези статуетки от траки, шумери или някакъв друг изчезнал народ /знам че има голям времеви период между народите, но и двете вече ги няма, so yeah/. Стандартите от тогава са се променили значително и вече дебелите жени не са някак на почит. Всеки иска нещо по-естетически приятно за него и мнозинството не се кефят на дебели. А пък и избора на половинка не винаги е до това как изглежда, а какъв човек е, в случая на авторката моето виждане е, че и тоя аспект не е мнол развит, i dunno tho.

А и като майката е мързеливо лайно е доста голям шанса децата да са пълни боклуци, just sayin.

много голям rant се получи, ама толкова..

ДОТА
07-08-2015, 21:07
А и като майката е мързеливо лайно е доста голям шанса децата да са пълни боклуци, just sayin.


Мързел не се наследява, той се придобива и не от родителите.

Rakshy
07-08-2015, 21:20
Мързел не се наследява, той се придобива и не от родителите.

Така е, но когато средата предразполага е доста по-вероятно.

ДОТА
07-08-2015, 21:38
Средата няма значение, родителите не могат да те накарат да спортуваш или да ти го забранят, освен ако не говорим за някви болни хора, но с тях спорта ще ти е малкия проблем.
Наследяват се гени, за всичко останало се оправяш сам и носиш отговорност сам.

Rakshy
07-08-2015, 21:51
Средата няма значение, родителите не могат да те накарат да спортуваш или да ти го забранят, освен ако не говорим за някви болни хора, но с тях спорта ще ти е малкия проблем.
Наследяват се гени, за всичко останало се оправяш сам и носиш отговорност сам.

не могат да те накарат, но спокойно могат да ти го забранят. Един приятел до преди 2 години не искаше и да чуе за фитнес просто защото техните му бяха промили мозъка колко е лошо и колко много вреди. След като успях да го накарам да почне пък не искаше да ходи повече от 2 пъти седмично, защото "не му трябвало повече", това го беше взел от брат му, който твърди до ден днешен, че 2 дни в седмицата са напълно достатъчни. Да, средата е супер ключова. Като нямаш нагледен пример или от къде да го вземеш как се очаква да промениш каквото и да било? Има много експерименти, в които взимат близнаци и ги поставят в 2 напълно различни среди и въпреки, че гените са еднакви и двете деца се развиват по абсолютно различен начин, дори ръста им е различен. Смисл така работи еволюцията - приспособяваш се към средата и след това евентуално пренасяш този ген на поколението си - адаптация, наследственост.

И да, генетичните ни граници са много по-далечни отколкото си мислим.

galaxy29
07-08-2015, 21:55
ракши, има си решение и за стриите.. на възлюбената ти показвах пример, ето и на теб.... http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575233-Газ-мас-и-оцет?p=11279657&viewfull=1#post11279657

galaxy29
07-08-2015, 21:57
средното късче

Rakshy
07-08-2015, 22:28
ракши, има си решение и за стриите.. на възлюбената ти показвах пример, ето и на теб.... http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575233-Газ-мас-и-оцет?p=11279657&viewfull=1#post11279657

не знам коя ми е възлюбена :Д но стриите за мен не са нещо, което трябва да променяш. THEY ARE BATTLE SCARS

а и бабините рецепти я работят, я не. Тва е като с акнето, с кво щеш се мажи като хормоните ти не стават проблема ще си стои.


https://www.youtube.com/watch?v=8tJ_H7H7nG0
nuff said

per-dead
07-08-2015, 22:48
Нищо нямам против момичетата с тегло над 60 килограма. Освен като видя висящи паласки, кореми и задници, облечени в прилепнали дрешки. Окей, може причината за теглото да е болест, нищо против нямам, но никой не е длъжен да гледа резултата. Причината може и да е нездравословен и застоял начин на живот, но отново никой не е длъжен да гледа резултата. Не се дразня като видя закръглено момиче. Дразня се, когато не съобразява облеклото с тялото си. Тогава вече прилича на пражка шунка. Нямам перфектното fit тяло, което в момента е на мода, но това само аз мога да го кажа. Никой друг. Нося дрехи, с които прикривам недостатъците си, вместо само и само да съм облечена по последен писък на модата, да нося дрехи, които правят тялото ми да изглежда ужасно.
Моето мнение е, че сами провокирате подобни присмехи и подигравки.

itslili
07-08-2015, 22:54
Аз също не нося къси потничета или къси полички ,нося дрехи спрямо формата си :)

itslili
07-08-2015, 22:57
Стриите с времетоо изчезват имаш отзад по дупето поради ряско отслабване ,но мина известно време и забелязах ,че са поизчезнали ,но не напълно

BeautyCupcake
07-09-2015, 05:48
itslili - Holy shit И аз съм на 15 егати у съвпадението :D
Но все пак, помислете си, че на която и да е реклама на която има слаба жена/жени,вместо тях има дебела жена/жени. Не намирам толкова разлика. И дебелите, и слабите жени са хора. Не разбирам защо трябва да правим такава голяма разлика между тяй

per-dead
07-09-2015, 07:57
Не разбирам защо трябва да правим такава голяма разлика между тяй

Защото се комплексират, набиват си някви филми и се оплакват, за да привличат внимание. Баш кат онея хомота с гей парада.

Ivaaaaa
07-09-2015, 09:03
https://www.youtube.com/watch?t=263&v=2alnVIj1Jf8
https://www.youtube.com/watch?v=iUy3_kBme4M

не го очаквах :О

Rakshy
07-09-2015, 09:52
Защото се комплексират, набиват си някви филми и се оплакват, за да привличат внимание. Баш кат онея хомота с гей парада.

+++

itslili
07-09-2015, 11:25
Защото се комплексират, набиват си някви филми и се оплакват, за да привличат внимание. Баш кат онея хомота с гей парада.

Не писах тази тема ,за да привличам внимание ,а да видя какво толкова мразите в пълните момичета и видях вашата омраза ;)

Smrazqvashta
07-09-2015, 11:32
Много добре казано ,намерете си някоя кльощава която не може да износи бебе ;)

:lol: .................


С най-топли чувства ще ти кажа, че имаш много, много по-сериозен проблем от този с килограмите ти и мнението на хората за пълните.

itslili
07-09-2015, 11:41
:lol: .................


С най-топли чувства ще ти кажа, че имаш много, много по-сериозен проблем от този с килограмите ти и мнението на хората за пълните.

Бъди сигурен\а ,че нямам не можеш да съдиш човек от профила нали се сещаш??

Smrazqvashta
07-09-2015, 11:46
Бъди сигурен\а ,че нямам не можеш да съдиш човек от профила нали се сещаш??

Последното, което бих искала е да бъда съдница на когото и да е. Коментара ти, а именно да твърдиш, че жена с определено тегло не може да има рожба е повече от грозен и ми е напълно достатъчно да си позволя да ти дам тази оценка. Бъди жива и здрава и дано някога помъдрееш достатъчно, за да осъзнаеш колко грозота има в изказването ти.

marilyn
07-09-2015, 11:59
Всеки си е позволявал да хапне в рестуранти за бързо хранене като KFC ,Mc donalds и така нататък.имам приятелки които ядат като разпрани ,а са кльощави..

Живи и здрави, животът не е справедлив. Не се сравнявай с хората, а гледай да се сравняваш със себе си преди и сега. Това "всеки си е позволявал" много обичам да го чувам. Аз пък не си позволявам. И не защото ме е страх за някакви допълнителни калории, а защото дори не ми е вкусно. Но това е избор, не си на 5, можеш да си водиш контрол как се храниш. Не казвам да ядеш по 1 ябълка на ден, а да се храниш балансирано.

Имам чувство, че си пуснала темата, само за да ти кажем, че "всеки трябва да е такъв, какъвто е", "да изглежда така, както се харесва" и че "кльощавите са злобни и завистливи". Това са пълни глупости.

А ако толкова искаш да отслабнеш и си пробвала милион неща, приеми, че трябва да си промениш начина на живот, а не да отслабнеш за месец-два, а после пак да се тъпчеш с джънк.

Rakshy
07-09-2015, 12:13
Бъди сигурен\а ,че нямам не можеш да съдиш човек от профила нали се сещаш??

твърде тъпа си, за да имаш "маска" за във форума, а всъщност да си едно прекрасно пълно същество, нистаа

има едно село в Индия, ако не се лъжа където целенасочено тъпчат момичетата от малки, за да са огромни крави като пораснат, защото колкото по-голяма си на размери толкова по-голям е шанса да се омъжиш за някой богат индиец, който да те почита кат' крава. Постави си го за цел да отидеш там. Там никой няма против дебелите => идеално е за счупени личности като твоята.

therichbitch
07-09-2015, 13:08
да твърдиш, че жена с определено тегло не може да има рожба е повече от грозен и ми е напълно достатъчно да си позволя да ти дам тази оценка.
Мисля, че логиката е повече от ясна. Ако говорим за екстремна кльощавост, в 90% от случаите тя не е резултат от много ядене, а от ядене на една ябълка на ден, с която ще износи бебе с голям зор, да. Само глупавите не трябва да раждат. Никой не е казал, че който е кльощав, няма право да ражда.

Грозно е пренебрежителното умалително за хората със здравословни проблеми. Сякаш не е ясно с колко шит в храните ни тровят. Ако дебела девойка ми каже 'не мога да отслабна, а полагам усилия, сигурно имам някякви нарушения', не бих ѝ се изсмяла от раз.

Аз лично се дразня само когато някой с мн надномерно тегло реши, че трябва да седне на двойната седалка в автобуса, примерно до мен, а не заема само половината от нея или в тесен асансьор сме се качили вече трима и някой твърде пълен реши да се бута непременно да се качи. Т.е. не ми пречат стига да не нарушават личното ми пространство, което ценя

per-dead
07-09-2015, 16:22
Не писах тази тема ,за да привличам внимание ,а да видя какво толкова мразите в пълните момичета и видях вашата омраза ;)

Ахам, същото като FemaleEyes и неговата тема "Безболезнени начини за самоубийство" - все ATTENTION WHORES! И на мен обществото не ми се кефи много, много, ама не пускам тема "защо имате против хората в черно?". Кат не ти харесва това да те съдят по теглото ти - НАПРАВИ НЕЩО, WE! Вместо да седиш пред компа и да обясняваш на хората, че виждаш в тях омразата към паласките, целулита и висящите задници и кореми. Оплакваш се, а не правиш нищо по въпроса. Ей за какво толкова им се дразня - мрънкат, реват, жалват се, ама продължават да си седят вкъщи с дюнера в ръка и диетичната кола. Точно attention whore поведение. Не ми обяснявай глупости.

LoadRunner
07-09-2015, 18:41
Нямам перфектното fit тяло, Нося дрехи, с които прикривам недостатъците си,
това не ми звучи много логично тъй като бях чел тази ти тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/577250-%D0%A7%D0%B5-%D0%B4%D0%B0%D0%B6%D0%B5-%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%85
ама нещо си дала цензура и вече нямам доказателства :/

itslili
07-09-2015, 19:05
Ахам, същото като FemaleEyes и неговата тема "Безболезнени начини за самоубийство" - все ATTENTION WHORES! И на мен обществото не ми се кефи много, много, ама не пускам тема "защо имате против хората в черно?". Кат не ти харесва това да те съдят по теглото ти - НАПРАВИ НЕЩО, WE! Вместо да седиш пред компа и да обясняваш на хората, че виждаш в тях омразата към паласките, целулита и висящите задници и кореми. Оплакваш се, а не правиш нищо по въпроса. Ей за какво толкова им се дразня - мрънкат, реват, жалват се, ама продължават да си седят вкъщи с дюнера в ръка и диетичната кола. Точно attention whore поведение. Не ми обяснявай глупости.
Опитвам се и за твое сведение ,не седя по-цял ден пред компа имам си личен живот никой не знае проблемите на никого ;)

Rakshy
07-09-2015, 19:25
Опитвам се и за твое сведение ,не седя по-цял ден пред компа имам си личен живот никой не знае проблемите на никого ;)

значи пак сме на кота нула. Можеш спокойно "да си инсталираш един шамар и да си лягаш", както казва днешната младеж :Д :Д :Д

itslili
07-09-2015, 19:33
значи пак сме на кота нула. Можеш спокойно "да си инсталираш един шамар и да си лягаш", както казва днешната младеж :Д :Д :Д

Няма да си човека който ще ми казва какво да правя ;)

Rakshy
07-09-2015, 20:41
Няма да си човека който ще ми казва какво да правя ;)

Добре, че не съм, иначе нямаше да пускаш малоумни теми да си успокояваш нараненото его.

LoveInfect
07-09-2015, 20:51
твърде тъпа си, за да имаш "маска" за във форума, а всъщност да си едно прекрасно пълно същество, нистаа

има едно село в Индия, ако не се лъжа където целенасочено тъпчат момичетата от малки, за да са огромни крави като пораснат, защото колкото по-голяма си на размери толкова по-голям е шанса да се омъжиш за някой богат индиец, който да те почита кат' крава. Постави си го за цел да отидеш там. Там никой няма против дебелите => идеално е за счупени личности като твоята.

Тва направо ме разби :Д :Д LoL

GoodEnough
07-09-2015, 21:06
Аз пък не си позволявам. И не защото ме е страх за някакви допълнителни калории, а защото дори не ми е вкусно.


Като става въпрос за Junks. Има баничарници, които според моите вкусови рецептори превъзхождат многократно McDonalds и KFC. :D

per-dead
07-09-2015, 21:55
това не ми звучи много логично тъй като бях чел тази ти тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/577250-%D0%A7%D0%B5-%D0%B4%D0%B0%D0%B6%D0%B5-%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%85
ама нещо си дала цензура и вече нямам доказателства :/

хехе, не е там въпросът. А в това, че съм перфекционист. Знам, че съм слаба, че съм си окей, но все си мисля, че има какво да се желае. Като цяло виждам проблеми, които реално не съществуват. Знам си го, ама пак им се дразня :D


Опитвам се и за твое сведение ,не седя по-цял ден пред компа имам си личен живот никой не знае проблемите на никого ;)

Виждам, че не седиш по цял ден пред компа :D Обаче не знам как става тая работа, след като си успяла да отговориш на всеки един негативен коментар по темата :D
Има едно нещо, което трябва да научиш колкото по-рано, толкоз по-добре - не можеш да поправиш света! С есе на тема "защо не трябва да мразим дебелите комплексарки" 5 страници и половина да ми излезеш, моето мнение като е твърдо и непоклатимо, кел файда?

marilyn
07-10-2015, 08:11
Като става въпрос за Junks. Има баничарници, които според моите вкусови рецептори превъзхождат многократно McDonalds и KFC. :D

Подкрепям с две ръце. :D Изобщо не ям McDonalds и KFC, не се сещам за тях, но мина ли покрай някоя баничарница се облизвам като гладно сомалийче. Но контрол му е майката, няма начин. :)

anonimna:D
07-12-2015, 13:02
Бахти как нападнахте момичето. Дебела или слаба- това си е неин личен избор. То, че е публикувала темата да си успокои душата е повече от видно, ама вие прекалихте.

per-dead
07-12-2015, 16:12
Бахти как нападнахте момичето. Дебела или слаба- това си е неин личен избор. То, че е публикувала темата да си успокои душата е повече от видно, ама вие прекалихте.

Щом си е неин личен избор и има право на него, що па аз да нямам право на МОЕ лично мнение?
Fuck logic.

anonimna:D
07-12-2015, 18:13
Да съм казала, че нямаш право на лично мнение? И не съм конкретизирала, това че ти се припознаваш в по-горния ми коментар си е твой проблем. Ама то не бяха нападки, не бяха чудеса. То мързяло я да ходи на фитнес, стрии имала ли, щяла да има ли, защото била дебела. После някакви недохранени тук ми се обаждат, че я мързяло да се гриже за себе си. Ти сигурно си 40 кг с напикани гащи. Добре че не сме всичките като теб. В крайна сметка не може всички да сме еднакви. А и прочем аз съм 63 кг и 1,65 висока=> за вашите нормативи сигурно съм прасе. Айде доброволно ви позволявам да си преориентирате злобата към мен, а не към момичето, което на тази възраст е толкова емоционално и приема критиките на сульо и пульо твърде присърце.

per-dead
07-12-2015, 19:27
Ти сигурно си 40 кг с напикани гащи.


Дебела или слаба- това си е неин личен избор.

А, значи човек има право на личен избор чак, когато му трябва нещо да си оправдае излишните килца, ама аз като съм 40 кила с напикани гащи - добре, че не всички са кат мене. xD Де замина правото на личен избор? На мен така като си ми харесва, пък на хората не им харесва и само ме гледат накриво, кво? - Да тръгна да пускам темички "Кво имате против ходещите скелети?"? Кат ти харесва да си нещо, което не е... приемано добре от обществото, така да се изразя, ще трябва да си понасяш "цената". И аз не съм добре приемана от обществото - от горе до долу облечена в черно, като сатанист, направо съм си ходеща сянка. На повечето хора не им харесвам. Личен избор - лично мнение. Не трябва да си слагаш нито едното. В противен случай пускаш ей такива темички по форуми.

itslili
07-12-2015, 21:44
За ваше сеедение нито съм дебела нито съм слаба просто пуснах темичката ей така 65кг съм 163 висока вече не ме интересува чуждото мнение и не нямам стрии

LoadRunner
07-12-2015, 21:55
а аз си мислех че 160 на 60 е тежко :D

itslili
07-12-2015, 22:08
Каквото искате мислете :)

Deadlock
07-12-2015, 22:58
Нищо нямам против момичетата с тегло над 60 килограма. Освен като видя висящи паласки, кореми и задници, облечени в прилепнали дрешки

ихаа, тия над 60 са като дъмбо :(

itslili
07-12-2015, 23:02
ихаа, тия над 60 са като дъмбо :(

А тия с под 60 като какво са?

Rakshy
07-12-2015, 23:06
За ваше сеедение нито съм дебела нито съм слаба просто пуснах темичката ей така 65кг съм 163 висока вече не ме интересува чуждото мнение и не нямам стрии

"вече"

itslili
07-12-2015, 23:08
Какво сега и доказателство трябва ли ??

Rakshy
07-12-2015, 23:09
кат' ти е мерак, давай.

itslili
07-12-2015, 23:12
кат' ти е мерак, давай.

И какво доказателство искаш :D

Rakshy
07-12-2015, 23:13
И какво доказателство искаш :D

квото и да е, пак ше го оборя, дай ми най-доброто ти.

kaRamella
07-13-2015, 08:33
Много добре казано ,намерете си някоя кльощава която не може да износи бебе ;)

Кво???? :lol: :D

anonymous708973
07-13-2015, 08:49
За ваше сеедение нито съм дебела нито съм слаба просто пуснах темичката ей така 65кг съм 163 висока вече не ме интересува чуждото мнение и не нямам стрии

Да бе, ако гледаш ония калкулатори в нета, според които е нормално за дадена височина да варираш с 20 килограма, нищо ти няма.

Пак ти казвам - не ти е в това проблемът.

anonimna:D
07-13-2015, 09:30
Айде стига вече

therichbitch
07-13-2015, 10:20
165см/63кг си е много, откъдето и да го погледнеш. Но и другата част са забавни-като се изсипят с 160-те си сантиметра да се похвалят с 45-50 кила и да се потупат по рамото, че са много кльощави.

YSMF
07-13-2015, 10:28
165см/63кг си е много, откъдето и да го погледнеш. Но и другата част са забавни-като се изсипят с 160-те си сантиметра да се похвалят с 45-50 кила и да се потупат по рамото, че са много кльощави.
Един човек да го каже, благодаря ти :) Масово когато хората чуят 160-40 и веднага ти лепват 'анорексичка'.

anonimna:D
07-13-2015, 10:42
Чак пък да са много. Зависи, не казвам, че съм слаба, ама не съм и дебела. Пък и аз страшно много години съм тренирала и не ми личат. Пък и както казах, не е нужно всички да са еднакви. Айде дерзайте и успокойте малко страстите :D

itslili
07-13-2015, 20:37
Ти може да си 70 кг и да изглеждаш добре ;) мусколите както и костите на всеки човек тежат различно :)

LoadRunner
07-13-2015, 20:50
Ти може да си 70 кг и да изглеждаш добре
това тр да го видя че да го повярвам

GoodEnough
07-13-2015, 21:01
това тр да го видя че да го повярвам

Във фитнеса дето помпам има една 1.85 с по-голямо бедро от моето(she squats bro) и около 70 кг сиг (може и повече) ама как ме надъхва само......

ДОТА
07-13-2015, 21:12
Масово когато хората чуят 160-40 и веднага ти лепват 'анорексичка'.

Де да можеше да ви се лепне нещо на вашите 40 кила

anonimna:D
07-14-2015, 09:30
Сега гледах, че си на 25 , какво по дяволите правиш в този сайт?

ДОТА
07-14-2015, 09:31
Сега гледах, че си на 25 , какво по дяволите правиш в този сайт?

Получавам сексуална култура.

itslili
07-14-2015, 09:35
Сега гледах, че си на 25 , какво по дяволите правиш в този сайт?

Да не би тук пък и да има възрастова граница?

anonimna:D
07-14-2015, 09:35
Дота не говорих за теб, а за loadrunner :D ( нещо не мога да отговарям с цитати :D)

ДОТА
07-14-2015, 09:37
Дота не говорих за теб, а за loadrunner :D ( нещо не мога да отговарям с цитати :D)

Защо си анонимна ?

anonymous708973
07-14-2015, 09:45
165см/63кг си е много, откъдето и да го погледнеш. Но и другата част са забавни-като се изсипят с 160-те си сантиметра да се похвалят с 45-50 кила и да се потупат по рамото, че са много кльощави.

Хаха, това прозвуча мн отвисоко казано... буквално 8-) 8-)

itslili, чета в другата тема, че си на 15. Виж сега, мама и баба може много да ти харесват и да ти обясняват как ще го израстеш, но трябва да направиш нещо по въпроса. В пубертет си, оформя ти се тялото, поналяла си в ханша - нормално, жена си. Обаче наистина е добре да смъкнеш няколко килца - не за друго, а за да си създадеш навик. Защото ако продължаваш така, ще качиш повече, а наднорменото тегло води до много проблеми - запушени артерии, болки в коленете, предпоставка е за диабет. Да свалиш няколко килограма не означава да си кльощава, означава просто да се погрижиш да си здрава. За здраве говорим тук, не за красота. Това е само бонус.
На 15 нямаш нужда от свръх усилия - малко ще внимаваш с хляба, ориза и картофите, че сигурно често ги готвите у вас; излизай да караш колело и да бягаш и ще стане. По-нататък, ако ти е интересно, и фитнес можеш да почнеш.
Просто е хубаво да спреш да се заблуждаваш, че всичко ти е наред и да помислиш. Чак толкова малка не си.

anonimna:D
07-14-2015, 09:49
Защо си анонимна ?

Защото когато си правих профила бях келеш и само това съм се сетила явно :D

itslili
07-14-2015, 09:52
Хаха, това прозвуча мн отвисоко казано... буквално 8-) 8-)

itslili, чета в другата тема, че си на 15. Виж сега, мама и баба може много да ти харесват и да ти обясняват как ще го израстеш, но трябва да направиш нещо по въпроса. В пубертет си, оформя ти се тялото, поналяла си в ханша - нормално, жена си. Обаче наистина е добре да смъкнеш няколко килца - не за друго, а за да си създадеш навик. Защото ако продължаваш така, ще качиш повече, а наднорменото тегло води до много проблеми - запушени артерии, болки в коленете, предпоставка е за диабет. Да свалиш няколко килограма не означава да си кльощава, означава просто да се погрижиш да си здрава. За здраве говорим тук, не за красота. Това е само бонус.
На 15 нямаш нужда от свръх усилия - малко ще внимаваш с хляба, ориза и картофите, че сигурно често ги готвите у вас; излизай да караш колело и да бягаш и ще стане. По-нататък, ако ти е интересно, и фитнес можеш да почнеш.
Просто е хубаво да спреш да се заблуждаваш, че всичко ти е наред и да помислиш. Чак толкова малка не си.

А със широките рамене какво да правя?

anonimna:D
07-14-2015, 09:53
Да не би тук пък и да има възрастова граница?

Странно ми е хора, които трябва да са на работа, да градят кариера, семейство да ми стоят по цял ден на компютъра.
Пък и е тийн форум, той трябва да се преориентира към бг тате. Пък и ме дразни и затова питах :D

ДОТА
07-14-2015, 10:01
Странно ми е хора, които трябва да са на работа, да градят кариера, семейство да ми стоят по цял ден на компютъра.
Пък и е тийн форум, той трябва да се преориентира към бг тате. Пък и ме дразни и затова питах :D

Гониш ме, добре, но можеше да не лъжеш за бг тате, такъв сайт няма.

therichbitch
07-14-2015, 10:05
Хаха, това прозвуча мн отвисоко казано... буквално 8-) 8-)
Хаха, просто смятам за нормално едно дребничко момиче от 160см съответно да има по- тънки кости, по- тесен ханш и т.н. и тогава тези 45кг въобще не са крайност. Просто го правят стройно и добре изглеждащо. (в случай на хубави пропорции)
Но имам чувството, че нарочно така си представят телосложението някои от момичетата, че да им казват хората, че са анорексички и това им доставя някаква болна гордост.

anonimna:D
07-14-2015, 10:07
Гониш ме, добре, но можеше да не лъжеш за бг тате, такъв сайт няма.

Това е пародия на бг мама :D

ДОТА
07-14-2015, 10:09
Това е пародия на бг мама :D

Сайт бг тате няма, не е пародия, а измислица.

anonymous708973
07-14-2015, 10:12
А със широките рамене какво да правя?

Дефинирай широки, снимка, нещо?

Не всичко можеш да промениш, но това не е оправдание да не правиш нищо. Да се оправдаваш с ген, че си дебела - не че си го направила, ама да кажа, е плиткоумно.
Много клиширано звучи, ама направи всичко възможно да си най-добрата си възможна версия.

itslili
07-14-2015, 10:50
Странно ми е хора, които трябва да са на работа, да градят кариера, семейство да ми стоят по цял ден на компютъра.
Пък и е тийн форум, той трябва да се преориентира към бг тате. Пък и ме дразни и затова питах :D

Те още са си при мама и тати :D те ги гледат още :D

itslili
07-14-2015, 10:51
Хаха, просто смятам за нормално едно дребничко момиче от 160см съответно да има по- тънки кости, по- тесен ханш и т.н. и тогава тези 45кг въобще не са крайност. Просто го правят стройно и добре изглеждащо. (в случай на хубави пропорции)
Но имам чувството, че нарочно така си представят телосложението някои от момичетата, че да им казват хората, че са анорексички и това им доставя някаква болна гордост.
сСъгласна съм с теб :) :D

itslili
07-14-2015, 10:54
Дефинирай широки, снимка, нещо?

Не всичко можеш да промениш, но това не е оправдание да не правиш нищо. Да се оправдаваш с ген, че си дебела - не че си го направила, ама да кажа, е плиткоумно.
Много клиширано звучи, ама направи всичко възможно да си най-добрата си възможна версия.
Да дефинирам широки рамене ....еми едър кокъл да го кажем ,проблемът ми е там ,краката не са ми дебели нито пък дупето :D

itslili
07-14-2015, 10:56
Това е пародия на бг мама :D

Трябва наистина да има такъв сайт бг тате :D :D :D

Rakshy
07-14-2015, 11:32
не трябва да има бг тате, защото татетата са в останалите форуми :Д ако е бадка е в бб-тийм, ако е файтър е в мма бг или дао бг май се казваше другия, ако е по коли ще е в мобайл сигурно, ако е байкър мтб бг ;д ;д сеш се, хората имат точни интереси и не са като ония болни същества в бг мама.


с широките рамене и малките крака най-добре гребане мисля, щото за щанги няма да стане, другите спортове май не ти допадат. ще се преоткриеш с гребането.

itslili
07-14-2015, 11:49
не трябва да има бг тате, защото татетата са в останалите форуми :Д ако е бадка е в бб-тийм, ако е файтър е в мма бг или дао бг май се казваше другия, ако е по коли ще е в мобайл сигурно, ако е байкър мтб бг ;д ;д сеш се, хората имат точни интереси и не са като ония болни същества в бг мама.


с широките рамене и малките крака най-добре гребане мисля, щото за щанги няма да стане, другите спортове май не ти допадат. ще се преоткриеш с гребането.

Bg татетата в кой сайтчета хаха ХХХ :D
Гребане с лажица в паница :D шегувам се ,ще помисля над вариянта ти :)

anonymous708973
07-14-2015, 12:12
Да дефинирам широки рамене ....еми едър кокъл да го кажем ,проблемът ми е там ,краката не са ми дебели нито пък дупето :D

Девойче, 10-те ти килца отгоре не са от едър кокал.

itslili
07-14-2015, 12:19
Девойче, 10-те ти килца отгоре не са от едър кокал.

Axam

boxbox
07-14-2015, 14:46
Пусни една снимка да те видим. Най-вероятно не си дебела. Модерно е жената да е с извивки. В този форум пишат някакви анорексици и анорексички. От анорексия може да се умре. Филмирала си се и то много яко.

Rakshy
07-14-2015, 15:18
Пусни една снимка да те видим. Най-вероятно не си дебела. Модерно е жената да е с извивки. В този форум пишат някакви анорексици и анорексички. От анорексия може да се умре. Филмирала си се и то много яко.

ебати анорексията трябва да имам с тия 93 кг :/

Тва с извивките дори не мога да го коментирам..

boxbox
07-14-2015, 15:37
ебати анорексията трябва да имам с тия 93 кг :/

Тва с извивките дори не мога да го коментирам..

На всяка жена килограмите и стоят различно. Говорех като цяло за анорексията. Има много умрели момчиета от недохранване. Това е сериозен проблем.

anonymous708973
07-14-2015, 15:45
Да ве, ама има разлика между извивки и гънки.

Ivaaaaa
07-14-2015, 15:52
Да ве, ама има разлика между извивки и гънки.

хаха ;д

абе, тия мазнини да не са ирадиирали към мозъка ви та сте толкова тъпи

anonimna:D
07-14-2015, 18:24
Гребане с лажица в паница :)
Това беше добро :D:D

anonimna:D
07-14-2015, 18:26
ебати анорексията трябва да имам с тия 93 кг :/

Тва с извивките дори не мога да го коментирам..
ще се караме момченце :D

anonimna:D
07-14-2015, 18:30
Да ве, ама има разлика между извивки и гънки.

Ти 'кво искаш да ми кажеш, че 2/3 от българките са с гънки, а останалата 1/3 са плоски кат' дъски, защото то на 40 кг няма къде да ги търсиш тея извивки.

itslili
07-14-2015, 19:55
Пусни една снимка да те видим. Най-вероятно не си дебела. Модерно е жената да е с извивки. В този форум пишат някакви анорексици и анорексички. От анорексия може да се умре. Филмирала си се и то много яко.

Мога да ви дам фбто на лично,че съм от тела и снимката мн бавно ще се качи :D ако искате толкова да ме видите

ДОТА
07-14-2015, 19:57
Мога да ви дам фбто на лично,че съм от тела и снимката мн бавно ще се качи :D ако искате толкова да ме видите

Толкова ли е тежка снимката ?
Дай линк със снимка от фейса, само снимка, няма нужда от профила.

kaRamella
07-14-2015, 20:05
това тр да го видя че да го повярвам

ей тая МАЙ имаше 70 кила https://www.facebook.com/Fitbg.net/photos/pb.287374548013774.-2207520000.1436904252./871026969648526/?type=3&theater

therichbitch
07-14-2015, 20:08
Да ве, ама има разлика между извивки и гънки.
хаха :cool:

Btw само аз ли под извивки разбирам буквално извивки, а не "не е скелет, има какво да пипнеш".
http://www.celebrity-gossip.net/sites/default/files/imagecache/fullsize_image/images/g/gisele-051211-7.jpg
http://i2.cdnds.net/14/06/618x886/showbiz-kelly-brook-valentines-range-01.jpg
Предполагам става ясно, че в случая визирам талията, респективно липсата ѝ, с която доста могат да се похвалят, независимо дали имат или нямат за пипане.

ДОТА
07-14-2015, 20:11
На втората снимка е много хубава, първата е зле.

А 70 килограмовата от фейса има като моите крака, в стегнато положение, иначе моите изглеждат слаби като са отпуснати.

therichbitch
07-14-2015, 20:14
знаеш, че са 2 различни, нали :cool:

оф грешно прочетох

ДОТА
07-14-2015, 20:17
Кели Брук е сладка, има и много голи снимки, а русата бразилка съм я запомнил само като съпругата/жена на ДиКаприо

LoadRunner
07-14-2015, 20:19
тази няма и 60 кила
ниска е

therichbitch
07-14-2015, 20:24
Даже не съм обърнала внимание кои са, търсих една 'без' и една 'със'.

ДОТА
07-14-2015, 20:25
търсих една 'без' и една 'със'.

без какво ?

therichbitch
07-14-2015, 20:28
мразя да се самоцитирам

Предполагам става ясно, че в случая визирам талията, респективно липсата ѝ, с която доста могат да се похвалят, независимо дали имат или нямат за пипане.

ДОТА
07-14-2015, 20:30
Не знам как търсиш жена без талия, невъзможно е да няма, част от тялото е.

therichbitch
07-14-2015, 20:32
Знаех си, че съм зле по анатомия. Ще се върна, да повтарям, за да не срамя форума с ниската си култура.

ДОТА
07-14-2015, 20:33
искаш ли уроци, частни, ще сме само аз и ти

therichbitch
07-14-2015, 20:47
А талия имаш ли?

itslili
07-14-2015, 20:49
искаш ли уроци, частни, ще сме само аз и ти

Дотичке колко взимаш за 1 час :D

ДОТА
07-14-2015, 20:50
А талия имаш ли?

Защо си мислиш, че ще показвам върху мен, нали и ти ще си там.

therichbitch
07-14-2015, 20:56
Дотичке колко взимаш за 1 час :D
3 тека
само да не се измориш, че нали си с едър кокал

изгрубях, съжалявам, лека ви нощ

itslili
07-14-2015, 20:58
3 тека
само да не се измориш, че нали си с едър кокал

изгрубях, съжалявам, лека ви нощ

Да не би теб да попитах??

ДОТА
07-14-2015, 21:00
Да не би теб да попитах??

тя каза, колко съм и взел на нея

itslili
07-14-2015, 21:02
тя каза, колко съм и взел на нея

Ахам ,добре но тя наитина изгрубя ;)

ДОТА
07-14-2015, 21:03
Ахам ,добре но тя наитина изгрубя ;)

тя си е такава, поиска да съм груб

itslili
07-14-2015, 21:07
тя си е такава, поиска да съм груб

Хаха добре дотичке ,тя си пада по груби момченце бъди груб :D

LoadRunner
07-14-2015, 21:07
хахах и бичарата ли е с тежки кокали

Lv4e
07-14-2015, 21:13
Винаги се чудя защо хората гледат толкова странно когато видят някоя пълна жена и се присмиват.Нима ние по закръглените хора сме по различни ,да не би ние да сме виновни че сме такива ,сега ще кажете еми движете се спортувайте.Мъжете харесват слаби хубави ,добре но поне когато се присмивате на някоя пълна жена замисете се дали не е болна от нещо ;) Та написах тази тема да видя колко хора мислят като мен :)

Честно казано не съм от слабичките, но се старая да правя упражнения всеки ден. Когато видя по-пълна жена/момиче не им се присмивам и нямам нищо против.. Никой не би е искал да е дебел. ноооо.. Точно вие сте виновни!!! .. Но повечето от закръглените ХОРА (не само жени) нищо не давате от себе си. Просто чакате някакво чудо да стане, че да станете като манекени. Да сте чували за диети, спорт и здравословно хранене? Аз лично познавам едно момиче, което е доста пълно.Но знаеш ли какво? Тя вместо да с оправдава из разни сайтове, че закръглените не са виновни за това, че вие не сте искали да сте дебели и бля бля бля.. Тя отива на фитнес. Спортува, храни се здравословно. Уважавам я, защото тя избра здравословния живот, красивото тяло и по-дълъг живот. Де да бяха всички пълни хора такива.. :/ Наистина съжалявам, че нищо не правите и се сърдите затова, че ви се смеят. Да, не е правилно да ви се смеят,ама вместо да се сърдите, депресирате и да се цупите - можете да вземате всичко на ръце. За болестите е друго - има си лечение и куп операции, които наистина помагат.

itslili
07-14-2015, 21:13
хахах и бичарата ли е с тежки кокали

Сега какво като някой е с едър кокъл трябва д аподлежи на подигравка ли ???

itslili
07-14-2015, 21:16
Честно казано не съм от слабичките, но се старая да правя упражнения всеки ден. Когато видя по-пълна жена/момиче не им се присмивам и нямам нищо против.. Никой не би е искал да е дебел. ноооо.. Точно вие сте виновни!!! .. Но повечето от закръглените ХОРА (не само жени) нищо не давате от себе си. Просто чакате някакво чудо да стане, че да станете като манекени. Да сте чували за диети, спорт и здравословно хранене? Аз лично познавам едно момиче, което е доста пълно.Но знаеш ли какво? Тя вместо да с оправдава из разни сайтове, че закръглените не са виновни за това, че вие не сте искали да сте дебели и бля бля бля.. Тя отива на фитнес. Спортува, храни се здравословно. Уважавам я, защото тя избра здравословния живот, красивото тяло и по-дълъг живот. Де да бяха всички пълни хора такива.. :/ Наистина съжалявам, че нищо не правите и се сърдите затова, че ви се смеят. Да, не е правилно да ви се смеят,ама вместо да се сърдите, депресирате и да се цупите - можете да вземате всичко на ръце. За болестите е друго - има си лечение и куп операции, които наистина помагат.

А ти знаеш ли за диетите и колко са полезни в кавички??? Спазвам разделно хранене което не го възприемам за диета ,а за начин на живот.Тренирам футбол нищо ,че съм момиче .Да си ми дошла вкъщи за да видиш кой какво спазва и какво не ,дали тренирам или не ? :D

LoadRunner
07-14-2015, 21:16
Сега какво като някой е с едър кокъл трябва д аподлежи на подигравка ли ???

не, просто не го е споменавала но аз си го знаех много отдавна

itslili
07-14-2015, 21:18
не, просто не го е споменавала но аз си го знаех много отдавна

Мхм може :)

Lv4e
07-14-2015, 21:19
А ти знаеш ли за диетите и колко са полезни в кавички??? Спазвам разделно хранене което не го възприемам за диета ,а за начин на живот.Тренирам футбол нищо ,че съм момиче .Да си ми дошла вкъщи за да видиш кой какво спазва и какво не ,дали тренирам или не ? :D

Аз не говоря точно относно за теб. Нямам лошо намерение. Защо като кажа диета, се сещате за 100гр. варени картофи за целия ден. Има здравословни диети, ама не по интернета, а при истински лекар. Това беше едно съобщение за тези, които се тъпчат през целия ден.

itslili
07-14-2015, 21:22
Аз не говоря точно относно за теб. Нямам лошо намерение. Защо като кажа диета, се сещате за 100гр. варени картофи за целия ден. Има здравословни диети, ама не по интернета, а при истински лекар. Това беше едно съобщение за тези, които се тъпчат през целия ден.

Ами ако ти дам следния пример,майка занамарена ,непукистка,не и пука за нищо детето взима пример но за разлика от майка си иска да отслабне иска да посети лекар ,казва на майка си докато майката яде дюнери и пици и казва на детето си ела хапни добре си си ??

Lv4e
07-14-2015, 21:22
Мъжете харесват слаби хубави

Не знам според теб тази слаба жена как изглежда.. Но искам да подчертая нещо.. Момичето може да има голямо дупе, но стига да е стегнато.. Не слаби, а стегнати. :)

ДОТА
07-14-2015, 21:23
аз си чакам снимката от фейса

Lv4e
07-14-2015, 21:25
Ами ако ти дам следния пример,майка занамарена ,непукистка,не и пука за нищо детето взима пример и иска да отслабне иска да посети лекар ,казва на майка си докато майката яде дюнери и пици и казва на детето си ела хапни добре си си ??

Ами да има такива родители. Моята е такава например :дд .. Но това не пречи. Аз вместо като огладнея не си взимам чипс, а си правя някаква салатка, плод, мляко.. И винаги си готвя вкъщи. Например мен 1 твърдо сварено яйце, ако изям издържам доста дълго :д

itslili
07-14-2015, 21:26
аз си чакам снимката от фейса

На мен ли :D

itslili
07-14-2015, 21:29
Не знам според теб тази слаба жена как изглежда.. Но искам да подчертая нещо.. Момичето може да има голямо дупе, но стига да е стегнато.. Не слаби, а стегнати. :)

Моите приятели разсъждават така:по-добре да има нещо да пипна от колкото само кокали :D

Lv4e
07-14-2015, 21:30
Моите приятели разсъждават така:по-добре да има нещо да пипна от колкото само кокали :D

Е да и аз мисля така.. Ама не такова мн пухкаво :Д

itslili
07-14-2015, 21:38
Е да и аз мисля така.. Ама не такова мн пухкаво :Д

Е да :D Той:Днес си много хубава и слаба
Тя:Да бе погледни колко съм напълняла
Той:Да бе знам ама ми се ебе :D

Rakshy
07-14-2015, 22:06
https://instagram.com/p/eIhT93x1ox/?taken-by=olgachocolate ето ви няква трансформацийка на може би едно от най-прекрасните създания :Д

ставаше въпрос за некви талии

https://igcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t51.2885-15/10802782_911850438826356_1970495977_n.jpg

raggamuffinbabbyyy
07-14-2015, 22:40
Когато прочетете малко литература по въпроса, тогава коментирайте килограмите на хората! 65 кг могат да седят на една жена, сякаш е 100 кг , така и все едно е 45 кг! Костна структура/плътност , мускулна маса, вода в организма ... и още 1000 неща имат значение , и дори и слабите хора могат да са затлъстели! Мъж ,който е 175 см висок , и тежи 67 кг има 4кг мазнина около органите! Мъж,който тежи 100 кг , и е 170 см висок има едва около 1кг мазнина около органите! Това са реални изследвания! А и нали знаете ,че трябва да внимавате ,когато слагате етикети на хората ,защото кила се трупат бързо , но се свалят бавно ,а и все пак и вие ще имате деца! Заради глупавите стереотипи ,хората са останали със заблудата ,че дебелите са такива защото се тъпчат , но има и много други фактори ,които влияят на покачването на килограмите! Но понеже сте главозамайващо тъпи и прости ,затова продължавайте с обидите! :)

Rakshy
07-14-2015, 23:22
Първо начало, нямаш никакво право да ме кълнеш по къвто и да било начин, нито да ми налагаш цензура (като сме почнали така, хубаво). Второ начало, трябва да си изключително прос' да ми вадиш "проучвания" за т'ва кой колко тежи и на какъв bf % e. Трето начало, повечето хора, които твърдят, че имат дебел кокал, ще го напиша с главни букви, за да се вижда, НЕ СА С ДЕБЕЛ КОКАЛ, а просто са дебели. Като си бях пукнал костта на крака и казах на лекаря, че съм се разминал с толкова малко, защото имам дебел кокал, той ме поправи, че просто костите ми са по-плътни и че това с дебелите кости е най-малоумното извинение за дебелите хора. Да не говорим, че ако наистина някой има късмета да е с по-дебели кости той е предразположен към синтеза на повече протеини и оттам по-голяма структура (повече мускули), и in the end of the day тези хора не са особено дебели. Освен ако, четвърто начало, не водят наистина заседнал начин на живот и се хранят с пълни боклуци. Тогава къвто и да си па' ще надебелееш. Имаш ли в излишък калории, без движение, тези калории директно отиват към раздел "запаси", познат още като онова много гадно място на задника "дет всичко, което изям ми се лепи". Пето начало, процеса на качване изобщо не е толкова бърз колкото си мислиш, щото нЕма как да качиш 10 кг сланина след 1 cheat day. Т.е. 1 пица от аладин не те прави дебел. 1 пица в продължение на седмици/месеци/години те прави дебел.
И не мога да се сетя за фактор (освен липса на активност и огромен прием на храна), които да влияят на надебеляването.
А и защо сте такива п*тки не мога да разбера и постоянно ревете, че някой ви бил обидил... Като цивриш освен дебел си и ревльо. Да видим това докъде ще те докара... Не знам да има човек, на който да не са му се подигравали за едно или друго нещо в живота му. Имаш 2 варианта - или правиш нещо, или се примиряваш и си мълчиш. Кат си дебел, спри да ревеш, че не те харесват, баси...

Единственото извинение да си дебел е когато просто си признаеш, че не можеш или не искаш да отслабнеш. Тогава си понасяш всички гаври и не се оплакваш. (или ако за спорта/дейностите, които извършваш това да си по-тежък ти е от полза). Ако ли не си дебел ревльо.



Тая скапана тема получи достатъчно внимание.

Rakshy
07-14-2015, 23:23
А да, забравих. Килограмите са просто цифра, спрете да си мерите пишките с някви малоумни числа. Като си 40 кг скини фат, не си по-добър от 60 кг fit.

boxbox
07-15-2015, 07:11
Показмав две снимки.
Първата е на много слаби момичета https://i.imgur.com/jqAOG3A.jpg
Втората е на нормално изглеждаща секси жена http://www.dressedupgirl.com/wp-content/uploads/2015/03/Plus-Size-Black-Dress.jpg
Коя ви харесва повече.

itslili
07-15-2015, 08:06
Показмав две снимки.
Първата е на много слаби момичета https://i.imgur.com/jqAOG3A.jpg
Втората е на нормално изглеждаща секси жена http://www.dressedupgirl.com/wp-content/uploads/2015/03/Plus-Size-Black-Dress.jpg
Коя ви харесва повече.
Първата снимка момичетата са плоски като дъски нямат нуто цици нито нищо.:D На втората снимкамомичето може да е закръглено ,но е много по-красиво от снимка N:1

therichbitch
07-15-2015, 08:15
Хаха
момченца
радвам се, че и на 2те ни е забавно

"Втората е на нормалмо изглеждаща жена "
Кажи ми, че се ебаваш. Втората не е закръгленаа, а тлъста. Има толкова мн жени между двете снимки, ама нейсе.
За кокалите щях да кажа вчера- докато си си втълпила, че си с едър и тежък кокал, никога няма да отслабнеш.

anonymous708973
07-15-2015, 08:30
И освен че е дебеличка (и с крушовидна фигура), за да подчертаеш разликата, си избрал тия две пикли, които са преди пубертета.
Да не говорим, че е супернекоректно да сравняваш полуголи момичета с напълно облечена. Щото тая трътла, ако я видиш гола, няма да ти хареса.

Честно, че аргументацията ви е кофти, отдавна го знаех; не знаех обаче, че и снимки не можете да избирате.

boxbox
07-15-2015, 08:44
И освен че е дебеличка (и с крушовидна фигура), за да подчертаеш разликата, си избрал тия две пикли, които са преди пубертета.
Да не говорим, че е супернекоректно да сравняваш полуголи момичета с напълно облечена. Щото тая трътла, ако я видиш гола, няма да ти хареса.

Честно, че аргументацията ви е кофти, отдавна го знаех; не знаех обаче, че и снимки не можете да избирате.

Моля само лезбийки да си казват мнението за жените. Хетеросексуалните жени неразбират от жени, защото те харесват мъже.
Вижте Ким Кардашиян по бански http://img2.timeinc.net/people/i/2014/stylewatch/blog/140818/kim-kardashian-600x800.jpg

therichbitch
07-15-2015, 09:01
Точно за Ким съм чувала от сума мъже, че е квадратна и противна.
Аз, естествено, не съм съгласна и бих казала, че е по- скоро сфер (http://i3.cdnds.net/13/21/618x550/kim-kardashian-khloe-kourtney.jpg)ична (http://www.celebrity-pics.net/images/kim-kardashian-fat-1-who-wore-it-better.jpg)

boxbox
07-15-2015, 09:04
Точно за Ким съм чувала от сума мъже, че е квадратна и противна.
Аз, естествено, не съм съгласна и бих казала, че е по- скоро сферична (http://i3.cdnds.net/13/21/618x550/kim-kardashian-khloe-kourtney.jpg)

Ако са хомосексуалисти е нормално да им е противна.
Хетеросексуалните мъже я харесваме.

Lv4e
07-15-2015, 09:07
Моля само лезбийки да си казват мнението за жените. Хетеросексуалните жени неразбират от жени, защото те харесват мъже.
Вижте Ким Кардашиян по бански http://img2.timeinc.net/people/i/2014/stylewatch/blog/140818/kim-kardashian-600x800.jpg

За да радбираш от женска красота не трябва да си мъж или лесбийка ;) честно казано тялото на Ким Кардашиян намирам дори за отвратително. Такива момичета според мен са по-красиви http://img33.olx.bg/images_prodavalnikcom/52362049_5_585x461_dieti-otslabvane-fitnes-programi-oblast-gabrovo_rev002.jpg Момиче съм. Стегнати крачета и дупе завинга според мен ще са номер 1. :)

itslili
07-15-2015, 09:14
радвам се, че и на 2те ни е забавно

"Втората е на нормалмо изглеждаща жена "
Кажи ми, че се ебаваш. Втората не е закръгленаа, а тлъста. Има толкова мн жени между двете снимки, ама нейсе.
За кокалите щях да кажа вчера- докато си си втълпила, че си с едър и тежък кокал, никога няма да отслабнеш.
Без хейт плс ,никойб не ме е виждал за да каже дали съм с едър кокъл или не съм :)

itslili
07-15-2015, 09:17
И освен че е дебеличка (и с крушовидна фигура), за да подчертаеш разликата, си избрал тия две пикли, които са преди пубертета.
Да не говорим, че е супернекоректно да сравняваш полуголи момичета с напълно облечена. Щото тая трътла, ако я видиш гола, няма да ти хареса.

Честно, че аргументацията ви е кофти, отдавна го знаех; не знаех обаче, че и снимки не можете да избирате.

Да съгласна съм с теб ,за сравняване с момичета по бански и жена с рокля ,то се вижда на втората снимка ,че има си тлъстинки обаче крушовидната и форма ми харесва няма нищо лошо,някои мъже харесват жени с крушовидна форма :D

boxbox
07-15-2015, 09:21
За да радбираш от женска красота не трябва да си мъж или лесбийка ;) честно казано тялото на Ким Кардашиян намирам дори за отвратително. Такива момичета според мен са по-красиви http://img33.olx.bg/images_prodavalnikcom/52362049_5_585x461_dieti-otslabvane-fitnes-programi-oblast-gabrovo_rev002.jpg Момиче съм. Стегнати крачета и дупе завинга според мен ще са номер 1. :)

Плочките по женския корем са грозно нещо. Жена с плочки не върви. Фитнес иструкторите да си ги харесват момичетата с плочки, пръсци и т.н. Дупето не трябва да е малко като на 10 годишна
Това е сeкси дупе https://2.bp.blogspot.com/-t_JEY9XHXO4/VSabgcOcSzI/AAAAAAAArbE/7WcUs3_GTt4/s1600/nicki-minaj-trendyrammyblog.PNG
Това също е секси http://bloresrazor.com/wp-content/uploads/2015/07/Kim-Kardashians-Ass.jpg

Lv4e
07-15-2015, 09:35
Плочките по женския корем са грозно нещо. Жена с плочки не върви. Фитнес иструкторите да си ги харесват момичетата с плочки, пръсци и т.н. Дупето не трябва да е малко като на 10 годишна
Това е сeкси дупе https://2.bp.blogspot.com/-t_JEY9XHXO4/VSabgcOcSzI/AAAAAAAArbE/7WcUs3_GTt4/s1600/nicki-minaj-trendyrammyblog.PNG
Това също е секси http://bloresrazor.com/wp-content/uploads/2015/07/Kim-Kardashians-Ass.jpg

Тази снимка, която изпратих. Момичето нямаше плочки, просто имаше стегнато коремче. А си имаше дупе. Не е като на 10 годишно.

Lv4e
07-15-2015, 09:36
Е, има си плочки ама не като на мъжете. Мускулите не са нещо грозно. Всички хора си имат мускули. ;) Тъй, че като видите някво момиче с плочки, приемето го нещо като нормално ЗАЩОТО Е НЕЩО НОРМАЛНО.

boxbox
07-15-2015, 09:44
Е, има си плочки ама не като на мъжете. Мускулите не са нещо грозно. Всички хора си имат мускули. ;) Тъй, че като видите някво момиче с плочки, приемето го нещо като нормално ЗАЩОТО Е НЕЩО НОРМАЛНО.

Виж тази снимка http://jenata.org/ufiles/2013/09/t1/pogreshnite-metodi-za-lepene-na-terakot-po-korema_9650.jpg Какво е нормалното в тази снимка? Няма нищо нормално. Фитнес инструкторите да си излизат с такива жени. Има хубави гърди но останалата част на тялото е като на култорист.

Lv4e
07-15-2015, 09:47
Виж тази снимка http://jenata.org/ufiles/2013/09/t1/pogreshnite-metodi-za-lepene-na-terakot-po-korema_9650.jpg Какво е нормалното в тази снимка? Няма нищо нормално. Фитнес инструкторите да си излизат с такива жени. Има хубави гърди но останалата част на тялото е като на култорист.

На мен не ми харесва това, че има изпъкнали вени. Иначе виждам едно здраво и секси тяло :)

Lv4e
07-15-2015, 09:48
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/6e/84/0a/6e840a8a050c3fc5eecab6a41f5e29ac.jpg ето виж тази. И аз не си падам по женско тяло с прекалено много мускули. Но ето щом харесваш дупета.. Тази мисля, че е перфектна. :Р

boxbox
07-15-2015, 09:50
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/6e/84/0a/6e840a8a050c3fc5eecab6a41f5e29ac.jpg ето виж тази. И аз не си падам по женско тяло с прекалено много мускули. Но ето щом харесваш дупета.. Тази мисля, че е перфектна. :Р

Тази е нормална с красиво тяло .

Lv4e
07-15-2015, 09:54
Тази е нормална с красиво тяло .

Щото тези, които си изпратил по-дебеличките. Без дрехи както каза PinkPan7her на нищо не приличат.

boxbox
07-15-2015, 10:11
Щото тези, които си изпратил по-дебеличките. Без дрехи както каза PinkPan7her на нищо не приличат.

Харесват ми и по-големи жени. Изглеждат красиви. Красотата не е в това жената да е слаба или дебела. Разберете го жени. Красотата е в това, да може да възбуди мъжа и той да я иска. Повечето мъже са като мен. Един приятел вика че търси слаба но винаги заглежда по пълните. В древността никога не се е ценяло прекалено слабото женско тяло.
Виж тези
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e9/16/e1/e916e1d55c5cb3ac50044724a7d1cc9f.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/3f/70/20/3f70204d8c5821b414f78c1d24af6765.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/79/b4/e7/79b4e7624a8f68601d974449e6954225.jpg

anonymous708973
07-15-2015, 10:18
Да ти обяснявам ли как на тези снимки кожата им е загладена? Аре моля ти се, все едно не си виждал дебеланки по плажа да видиш на какви кратери са им краката.

boxbox
07-15-2015, 10:25
Да ти обяснявам ли как на тези снимки кожата им е загладена? Аре моля ти се, все едно не си виждал дебеланки по плажа да видиш на какви кратери са им краката.

Всяка женска снимка в интернет може да е обработвана. Виждал съм с хубави крака и с грозни крака и слаби момичета и закръглени момичета.

Lv4e
07-15-2015, 10:40
Без значение дали е дебел/а или слаб/а, ако има целулит и всичко е увиснало - не става. Някои хора да се радват, че красивото лице привлича повече отколкото красиво тяло. :Р

boxbox
07-15-2015, 10:59
Без значение дали е дебел/а или слаб/а, ако има целулит и всичко е увиснало - не става. Някои хора да се радват, че красивото лице привлича повече отколкото красиво тяло. :Р

Лицето е важно за флирта.
В този форум повечето момичета трябва да се научат да флиртуват а не да се пряват на интересни и да се почват теми от вида нямам приятел, много съм грозна. В този форум повечето момчета трябва да се научат да свалят жени а не да пускат теми малък ми е, никоя не ме иска, никога съм нямал приятелка. Писах много по темата, защото ми писна от мислене от вида дебела съм никой не ме хересва и малък ми е няма да мога да задоволя момичето. Момчета и момичета разберете красотата и харесването е въпрос на гледна точка.

Rakshy
07-15-2015, 12:28
бохбох, нема как да пращаш снимки на дебели mainstream к*рви и да казваш, че всички харесват такива. Имам само 1 приятел, който си пада по дебеланки, само 1 единствен човек от над 100, 1 на 100 не е повечето, или греша?

Тва с телата на бодибилдър пък е най-голямата кретенщина. Особено като чуя някоя въшка "о, не, тя не ми харесва, защото е много мускулеста", истината е, че просто е по-мъжествена от жалкото подобие на мъж, което е. И предполагам тя ще носи торбите от пазара, а не той, просто защото тя може, а той не.
Жените принципно имат по-висок критерий за подкожни мазнини, т.е. трябват им повече мазнини, за да функционират правилно. Те вадят плочки на много по-висок % от мъжете и едно момиче може да изглежда прекрасно без да застрашава здравето си.

А и идеята на темата е не как да се харесаш или как да флиртуваш, а защо на хората им е противно да гледат моржове.

anonymous708973
07-15-2015, 13:08
Дайте да не отклоняваме темата към бодибилдинг, щото като ми кажат "ма то мускулестите са гадни" и като пример дадат: https://www.youtube.com/watch?v=qjlpBiQjzPg

А тва, че под бодибилдинг бутат всичко възможно, нали... уотевър, ама никой не споменава eй такива бонбони - https://instagram.com/p/3pnqiLOozj/?taken-by=buffbunny
https://instagram.com/p/4zS3fVqzgQ/?taken-by=prinzessin_jasmin


Или пък дават снимки от competition day, на които мадамите нямат една капка вода в тялото си, омазани са безобразно с бронзант и т.н.

Просто... дайте да не избиваме темата към "кой харесва мускули", в момента говорим за това, че хората не се делят на дебели и кльощави, а че има много неща по средата. Интересно е, че всяка от въпросните две групи подкрепя своята страна, обосновавайки се с тия две крайности. И Ива го направи, сега и тая мацка го прави. Просто и на двете страни не им отърва, че има много варианти да не си нито дебел, нито кльощав.

Дебеланките е хубаво да спрат да се оправдават с тежък кокал и да направят нещо по въпроса; като под "нещо" не се разбира тренировки 6 пъти в седмицата и броене на калории. Идеята е, че всеки може да се вземе в ръце и да направи нещо по въпроса.

Ivaaaaa
07-15-2015, 13:20
пантер, включванията ми в темата са изцяло несериозни. хубаво щеше да е, ако по кабела/уайфайа можеше да се усеща кога се хиля. истината е, че да - харесвам по-слаби, аз съм по-слаба, но не съм тръгнала да се обяснявам за това и да правя теми да не ни наричат анорексички, да обиждам противоположната група как не могат да износят деца и тн. долно е. оня дет пуска дебеланките, които му харесват явно е фетишист. няма лошо - някои харесват да ги душат /хм, не в смисъла да ги подушват, ами по-хард, бдсм, абе, тоо мъч д-р хаус/.

therichbitch
07-15-2015, 13:48
някои харесват да ги душат /хм, не в смисъла да ги подушват, ами по-хард, бдсм
:lol:
не бих се сетила за подушване, нямаше нужда да уточняваш :д

не ме радва тоя бонбон (https://instagram.com/p/4fqthvOo5A/?taken-by=buffbunny)
Рускинята, дето Ракши пусна, хем си личи, че е работила в/у тялото си, хем е с женствена форма.

anonimna:D
07-15-2015, 14:39
http://prikachi.com/images/206/8237206h.jpg
тук бях 67-68 кг, заради коледните " пости" :D
Гледайте гънка до гънка значи :D:D

anonymous708973
07-15-2015, 14:41
E, нещо очакваш на видим на тая снимка ли?

Деси, много й е пипана снимката, излъчването й вярно е особено, тук напълно е отишло. Търсих къде да покажа хем корем, хем рамо и т.н.
Иначе:
https://instagram.com/p/5AXI6QOo4q/?taken-by=buffbunny
https://instagram.com/p/47wy9juo8a/?taken-by=buffbunny

Не знам, на мен ми е голям бонбон. И видеата й гледах, суперскица е. Жалко, че не може да ми е образец, че е мн нисичка - 1.50 е :д

anonimna:D
07-15-2015, 14:43
Ми гола да ти се снимам, а ко ще кажеш? Отслабнах, не мога да ти се снимам пак, извинявай :D

Deadlock
07-15-2015, 15:00
Пантерка, според мен тази има много добро телце, но излъчване и стил на тъпа пача.
Имаш ли под ръка някоя с по-интелигентен вид, че да ми е приятно да я чета/слушам, която говори за тренировки/хранене? Бтв, от бюти влогърките такава е Lisa Eldridge.

anonymous708973
07-15-2015, 15:59
Бе, наистина изглежда така, ама е голяма сладуранка и обяснява много готино, суперискрено звучи. Каналът й: https://www.youtube.com/user/heidisomers заплюх си няколко готини упражнения, които не бях правила/чувала за момента. Deficit Sumo Squats - алелелей!
Избери си начин на трениране и според него - влогърка. Примерно тая мацка прави много упражнения, по преценка е поне час и половина, ако не и повече, във фитнеса. Sarah Bowmar има предимно тренировки по 45 минути.
Различни предпочитания имаме явно, аз Лиса много я харесвам, като стане въпрос за самото гримиране, но от бюти влогърките любимите ми две са Coffeebreakwithdani и KathleenLights - едни такива готинки, усмихнати, бърборят мноооооого, имат си лафове и правят муцунки :д
Обикновено не гледам фитнес влогове, да ти кажа, следвам в инстаграм, но ще понамеря тия дни няколко и ще пиша пак.
фитнес каналът с най-много събскрайбърс бил blogilates, на мен обаче ми бърка в здравето маниерът й на говорене. Да не говорим, че има толкова повече канали с повече избор... явно женската част е решила, че ръце и крака се правят за 6-7 минути съвсем спокойно в домашни условия. Нищо от нейните не съм правила, но ми изглеждат суперслаби тренировките.

От момчетата харесвам brettcap - https://www.youtube.com/user/brettcap. Суперсвеж, обяснява много готино, а разкарването му без тениска е приятен бонус 8-) Приятелката му е бюти влогър, също има много изкуствено излъчване, но е супермиличка.

едит: ако те интересуват самите тренировки без бърборенето - BodyRocker. dailyhiit e сайтът им.

eдит: тая мацка е сладка - https://www.youtube.com/playlist?list=PLiE_YqbLhFK0p6JkMJBAD8xTKIb5HxkIj

Rakshy
07-15-2015, 16:01
https://instagram.com/p/15xyjZGOtK/?taken-by=nikkiblackketter ето ви малко carbed up, average day.
https://instagram.com/p/5DnAdFGOp_/?taken-by=nikkiblackketter show ready

щото някой говореше за вода и т.н.

anonymous708973
07-15-2015, 16:08
двоен

therichbitch
07-15-2015, 16:40
някоя с по-интелигентен вид
Бтв, от бюти влогърките такава е Lisa Eldridge.
офтопик е, ама не мога да се сдържа да не се съглася на 100%, много точно уловено и казано/написано
Професионалист отвсякъде без излишни лигни. И живо доказателство, че днес всичко повърхностно и лесно смилаемо се възприема по- добре и се предпочита.

boxbox
07-15-2015, 17:05
бохбох, нема как да пращаш снимки на дебели mainstream к*рви и да казваш, че всички харесват такива. Имам само 1 приятел, който си пада по дебеланки, само 1 единствен човек от над 100, 1 на 100 не е повечето, или греша?

Тва с телата на бодибилдър пък е най-голямата кретенщина. Особено като чуя някоя въшка "о, не, тя не ми харесва, защото е много мускулеста", истината е, че просто е по-мъжествена от жалкото подобие на мъж, което е. И предполагам тя ще носи торбите от пазара, а не той, просто защото тя може, а той не.
Жените принципно имат по-висок критерий за подкожни мазнини, т.е. трябват им повече мазнини, за да функционират правилно. Те вадят плочки на много по-висок % от мъжете и едно момиче може да изглежда прекрасно без да застрашава здравето си.

А и идеята на темата е не как да се харесаш или как да флиртуваш, а защо на хората им е противно да гледат моржове.

Много ги харесват не съм казал че висчки ги харесват. Харесвай си там анорексичките и остави нормалните да си харесват закръглените. Още от пещерните хора мъжете сме почнали да харесваме закръглените, за да могат да родят здраво бебе. Природата си е казала думата.

boxbox
07-15-2015, 17:14
пантер, включванията ми в темата са изцяло несериозни. хубаво щеше да е, ако по кабела/уайфайа можеше да се усеща кога се хиля. истината е, че да - харесвам по-слаби, аз съм по-слаба, но не съм тръгнала да се обяснявам за това и да правя теми да не ни наричат анорексички, да обиждам противоположната група как не могат да износят деца и тн. долно е. оня дет пуска дебеланките, които му харесват явно е фетишист. няма лошо - някои харесват да ги душат /хм, не в смисъла да ги подушват, ами по-хард, бдсм, абе, тоо мъч д-р хаус/.

Прочети тази статия http://www.dnes.bg/za-da-se-razbirame/2015/03/24/myjete-haresvat-pishtni-jeni-zashto-li.258248
и нека всеки я прочете

therichbitch
07-15-2015, 17:55
Марая Кери викат
Наистина изглежда по- плодовита (http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/11/03/article-0-0BE2F348000005DC-587_468x472.jpg)- сякаш може да износи 3 слона, a може би и четири (http://welcome2nyc.com/news/wp-content/uploads/2012/07/mariah-carey-fat-.jpeg)

Slarc3
07-15-2015, 18:05
Боксбокс и там създателката на темата , стига сте говорили глупости , тежки кости , дебели и не знам си кво - прасе ли си - прасе си и т'ва е, Ракшу си го е казал много точно или си стягаш висналия нацепен гъз или си го суркаш 15м след себе си на ляво на дясно и мълчиш , някои хора сме минали по тоя път, стига сте си намирали оправдания .. И не , не ме кефи жената до мен да е слон с 1 тон лой .

itslili
07-15-2015, 18:24
Много ги харесват не съм казал че висчки ги харесват. Харесвай си там анорексичките и остави нормалните да си харесват закръглените. Още от пещерните хора мъжете сме почнали да харесваме закръглените, за да могат да родят здраво бебе. Природата си е казала думата.

+1

Corb1225
07-15-2015, 18:39
И едната страна и другата сте еднакви - налагате си предпочитанията. Едните ви разбрахме отдавна от всяка тема във форума, че фитнеса ви е страст и не признавате други хора, а другия лагер не ги знам какви са и за какво се борят. Има и неутрални де, да не си помислят, че ги слагам и тях в някоя група.

Аз пък харесвам и слаби, и пищни жени. Не харесвам дебели и мускулести ;д. От пищните най-добрият пример е Кейт Ъптън минус гърдите, защото не харесвам (толкова) големи гърди. Слаби няма смисъл да посочвам. Идеалната на външност жена за мен е слаба, с голям задник (но трябва да е съразмерен) и малък/среден бюст. Всичко е относително естествено, не разбирам тези, които са фокусирани в твърде конкретен тип хора.

anonymous708973
07-15-2015, 18:54
Ама много удобно ги давате тия закръглени жени все в дрехи, бе. В дрехи ли ще чукате?

По вашите разбирания тая мадама е направо фиданка, ето ви я действителността:
http://1.bp.blogspot.com/-J65DIwbvqnE/VBjZqvE0XMI/AAAAAAAADqI/kCp5RWEbCFo/s1600/Screen%2BShot%2B2014-09-16%2Bat%2B8.44.40%2BPM.png
Много е секси и пищна и със сигурност може да износи бебе, мда.

Едит:
Отварям скоба за Лиса. Тя е професионалист, много точно правилно. С това си изкарва хляба. Повечето, да не кажа всички от останалите, които гледам, не са. Напълно нормални момичета, с други хобита, работа, училище етц, напълно нормално е да предават информацията по различен начин :)

therichbitch
07-15-2015, 19:29
Те изкарват много повече пари от нея от youtube с всичките си линкове за намаления и повечето гледания.
даже меко е представено:
https://m.youtube.com/watch?v=PQGW9Y2z1v4

ДОТА
07-15-2015, 19:48
осрахте темата с тия мускулести жени

Vanchhh
07-15-2015, 19:54
осрахте темата с тия мускулести жени

Грубиян.

itslili
07-15-2015, 20:13
Грубиян.

Както винаги :D

anonymous708973
07-15-2015, 20:53
От ютюб, ама на нея й дават луди пари да гримира холивудските забележителности :)

eдит: видеото е ок, ако не се взима на сериозно. ясно е, че има и ютюбъри, които се излагат - преди време едно 12-годишно девойче обясняваше за какво се ползват мокри кърпички етц - обаче тези, които аз гледам, се стараят много. И готино говорят, не те блъскат с реклами, постарали са се и за светлината, и за фона, за редакцията и т.н. :) Никъде не лъжат, че са MUA. Приятни са, с две думи. Хубавото на ютюб е, че има за всекиго по нещо.

ахаха, като обясняваше как и двата молива трябвало да се купят :Д :Д

therichbitch
07-15-2015, 21:02
Да бе, казвам, че на тях основният източник им е youtube.

Rakshy
07-15-2015, 21:36
Много ги харесват не съм казал че висчки ги харесват. Харесвай си там анорексичките и остави нормалните да си харесват закръглените. Още от пещерните хора мъжете сме почнали да харесваме закръглените, за да могат да родят здраво бебе. Природата си е казала думата.

бате, ядоса ме... И кардашиан и оная с гадния глас, деба забравих ѝ името - ники минаж бе де*а, и двете са с импланти, в крайна сметка тва са торби със силикон, а ти го наричаш нормално и плодородно, пха. На първия етаж в моя вход една закръглена, много закръглена, толкова закръглена, че чак на пластове роди от некъв нещастник, верно че бебето е здраво, ама тя веднъж трябваше да се качи до горния етаж с бебето и количката, и се катери по стълбите щото не се събираха в асансьора. Аре стига, смисл физически невъзможно е да твърдиш, че тва може да е привлекателно... А ако го твърдиш тогава си на километри от идеята за "нормалните".

бахти как може да ме ядоса некъв балък, да се *** в тапанара

Rakshy
07-15-2015, 23:50
https://instagram.com/anacheri/ ето ви thick и fit ковра, аре млъквайте с тая малоумна тема.

itslili
07-16-2015, 06:47
https://instagram.com/anacheri/ ето ви thick и fit ковра, аре млъквайте с тая малоумна тема.
Еми млъкни ти като ти е тъпа ;)

Omega
07-16-2015, 08:00
Преди няколко дни около мен се разигра следната сцена: 4-рима обсъждаха, еди кой си дали си има приятелка. Тази която го обсъждаше основно си беше тюлен :). Преди да си тръгна, чух ужасяващо изказване от нея :" мъж ли, мъж за мен е този който ще ми дава цялата си заплата, е по-голяма част." Идваше ме и да и кажа, че с тези разсъждения ще си остане сама. Вчера друга пискаше по телефона в метрото, че е била блокирана от някакъв. Към темата, всеки си има вкус. Но никой не харесва човек с наднормено тегло ( когато са заедно, значи има друга цел или си прилягат :) по външен вид ). Едно е закръглена и за формена, друго си е тюлен.

kalpazanka
07-16-2015, 08:05
^Не са му килограмите основния проблем на тва момиче- не е решила, не е отслабнала. Ама да се поставя в ситуация да разчита на някого, ей това е непоправимо.

Rakshy
07-16-2015, 12:20
Еми млъкни ти като ти е тъпа ;)

9 страници караници заради твоите комплекси... И не няма да млъкна, само за да ти е гадно да ми виждаш аватара.

Smilee..
07-16-2015, 12:26
Напълно съм съгласна с marilyn !! Нямам нищо против тях.Но наистина има хора , които изобщо не им пука - пият си кока кола , ядат хамбургери и пици и после мрънкат , че са дебели . За тези , които страдат от някакво заболяване - положението е съвсем различно .

GoodEnough
07-16-2015, 12:55
Като сте тръгнали да качвате снимки....https://instagram.com/p/5MS1wVLUYS/?taken-by=alexandrabring - това е перфектната.

itslili
07-16-2015, 13:06
9 страници караници заради твоите комплекси... И не няма да млъкна, само за да ти е гадно да ми виждаш аватара.

Вече започнах да ти сънувм аватара :D

therichbitch
07-16-2015, 14:09
https://instagram.com/p/5FmanfrUWa/?taken-by=alexandrabring
Тук прилича на Десислава отвсякъде

102thedream
07-16-2015, 17:25
възмутете се какво би казала баба цоцолана

GoodEnough
07-16-2015, 18:43
https://instagram.com/p/5FmanfrUWa/?taken-by=alexandrabring
Тук прилича на Десислава отвсякъде

Ха, наистина. Ама е доста атлетична

ДОТА
07-16-2015, 18:45
Като сте тръгнали да качвате снимки....https://instagram.com/p/5MS1wVLUYS/?taken-by=alexandrabring - това е перфектната.

фафълс я изпусна, тя е твоята жена мечта, прилича на тая, но е брюнетка

anonymous708973
07-16-2015, 19:00
Като сте тръгнали да качвате снимки....https://instagram.com/p/5MS1wVLUYS/?taken-by=alexandrabring - това е перфектната.

Мнооооого е яка, ве!
Знаеш ли колко е висока?

102thedream
07-16-2015, 19:01
метър и 70 мадама здраво стъпила на 40 сантиметровите си крака

GoodEnough
07-16-2015, 19:07
фафълс я изпусна, тя е твоята жена мечта, прилича на тая, но е брюнетка

"Ей да му се не види".

А по темата. Мисля да коментирам конфликта ви за "едрия кокал". Аз като бях "мечо" и мен ме утешаваха с това, че имам дебел кокал. Краката ми бяха супер големи. Не можех да си намеря дънки. Даже като по-малък ми купуваha големи дънки, защото са по широки в ханша и бедрата, и са ми ги скъсявали на машина. Казваха ми - "Ти имаш едър кокал ,просто, и саааамо малко мазничко.". Свалих, стопих се и краката ми, и бедрата ми станаха доста малки, а за горна дреха - бях на границата между M и S. Сега пак качих и продължавам да качвам, но с друга цел. Та мисълта ми беше, че външният вид заблуждава. Това за болестта е друг въпрос. Ако не си болна наистина, може да вземеш някой хубав хранителен режим от нета или да ти направят и да почнеш да тичаш или да спортуваш активно. Ще се стегнеш. Както се казва. "Никой не се влюбва в ума ти от пръв поглед".

П.П. В мен никоя не се влюби след постигнатите резултати (не са много големи де), но ме използваха - едно момиче се виждаше с мен, за да накара приятеля си да ревнува. Та това ми даде самочувствие и ми държи влага за сега :D

П.П.2. Ако започнеш да спортуваш - Закон 1: Never be satisfied. Това не значи да се доближиш до анорексията де :D

GoodEnough
07-16-2015, 19:10
Мнооооого е яка, ве!
Знаеш ли колко е висока?

167см, на 24 годинки

therichbitch
07-16-2015, 19:18
метър и 70 мадама здраво стъпила на 40 сантиметровите си крака
:lol:
Btw за тая, която вчера Ина пусна, нямах предвид изражението ѝ, а факта, че се е напомпала мега много в ръцете и рамената и физиката ѝ заприличва на мъжка по тоя случай. Това е :) Не разбирам тлкова мн от фитнес, че да коментирам друго и да се задълбочавам. Рядко ми харесват момичета, които до такава степен оформят тялото си, но тая, която Ракши пусна, си е мн добре. Знам, че се повтарям, но хвърлих око и на другите ѝ снимки в инстаграм.
Хармонично ѝ е тялото (https://igcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/11348341_408580122600046_750176380_n.jpg)

GoodEnough
07-16-2015, 19:24
Е тези момичета с мъжка физика приемат някакви мъжки хормони, не съм запознат какви. Скъсай се да тренираш и пазиш диета и най-много, като тези сладуранки да станеш :).

therichbitch
07-16-2015, 19:29
Ами аз казах вече, че само рускинята ми допада от тези. :) както и да е

boxbox
07-16-2015, 19:42
http://bghelpforum.com/urlrw-vt11047.html#.VagH26PLfcQ
" Установено е, че два типа мъже предпочитат слабите жени :
* Мъжете с ниско самочувствие заради собственият си външен вид или сексуални затруднения
и
* Мъжете без житейски опит, които възприемат жената единствено като обект, а не като личност

На какво се дължи това ?

Много мъже страдат от липса на самочувствие, просто защото природата не ги е надарила с атлетично тяло. Това не ги прави по-малко мъжествени, но те просто се чувстват така и затова и обществото ги възприема така. Според психолозите, мъжете без самочувствие предпочитат по-слаби и незаоблени жени. Това се дължи на факта, че визуално така се компенсира това, което не им достига в собственото им самочувствие - с други думи, избирайки слаби, неоформени жени, такъв тип мъже избиват комплексите си за външният си вид. Защото до една такава жена недостатъците на мъжа са по-малко видими - и ето, раменете му изглеждат по-широки, ръстът - по-висок и контраста по-силен. И не само това. Някои мъже смятат, че в сексуално отношение важи същото правило - като си изберат по-слаба жена, то самите те ще се изявят като мачовци. Според статистиките, огромен брой мъже използват този начин на самоутвърждаване. "

102thedream
07-16-2015, 19:45
ахахахахАХАХАХХАХАХАХААХА ХАХАХХАХ

anonymous708973
07-16-2015, 20:01
И квооо, увереният мъж си търси нещо с телосложението на слон, защото не се притеснява от факта, че няма да може да я вдигне? Така де, егото му не зависи от това.

Rakshy
07-16-2015, 20:18
Тия проучвания са най-голямата тъпотия :Д Смисл аз спокойно мога да напиша няква тъпотия и като никой не застава с името си зад написаното нали знаеш колко сила има? Също така доста слаба теория, подкрепена от доста малоумни аргументи. Това с проекцията го има, ама доста рядко е върху човека, когото търсиш... А ако практически искаш да чукаш себе си, значи си малко или много счупен.

Много тъпо би ми станало, ако не мога да вдигна момичето.

Ivaaaaa
07-16-2015, 20:22
http://bghelpforum.com/urlrw-vt11047.html#.VagH26PLfcQ
" Установено е, че два типа мъже предпочитат слабите жени :
* Мъжете с ниско самочувствие заради собственият си външен вид или сексуални затруднения
и
* Мъжете без житейски опит, които възприемат жената единствено като обект, а не като личност

На какво се дължи това ?

Много мъже страдат от липса на самочувствие, просто защото природата не ги е надарила с атлетично тяло. Това не ги прави по-малко мъжествени, но те просто се чувстват така и затова и обществото ги възприема така. Според психолозите, мъжете без самочувствие предпочитат по-слаби и незаоблени жени. Това се дължи на факта, че визуално така се компенсира това, което не им достига в собственото им самочувствие - с други думи, избирайки слаби, неоформени жени, такъв тип мъже избиват комплексите си за външният си вид. Защото до една такава жена недостатъците на мъжа са по-малко видими - и ето, раменете му изглеждат по-широки, ръстът - по-висок и контраста по-силен. И не само това. Някои мъже смятат, че в сексуално отношение важи същото правило - като си изберат по-слаба жена, то самите те ще се изявят като мачовци. Според статистиките, огромен брой мъже използват този начин на самоутвърждаване. "

ехаа, тва трябва да го принтирам и сложа в рамка.

boxbox
07-16-2015, 20:27
Тия проучвания са най-голямата тъпотия :Д Смисл аз спокойно мога да напиша няква тъпотия и като никой не застава с името си зад написаното нали знаеш колко сила има? Също така доста слаба теория, подкрепена от доста малоумни аргументи. Това с проекцията го има, ама доста рядко е върху човека, когото търсиш... А ако практически искаш да чукаш себе си, значи си малко или много счупен.

Много тъпо би ми станало, ако не мога да вдигна момичето.

Това проучване не е тъпотия. Казвам го, защото познавам хора отговарящи на описанието. Тези хора са с ниско самочувствие и нямат приятелка и винаги говорят че търсят слаби.

GoodEnough
07-16-2015, 20:42
Това проучване не е тъпотия. Казвам го, защото познавам хора отговарящи на описанието. Тези хора са с ниско самочувствие и нямат приятелка и винаги говорят че търсят слаби.

Мда е има логика. Познавам хора с много високо самочувствие, които не подбират. Но те се занимават и с двата вида.

AmxModx
07-16-2015, 20:50
Винаги се чудя защо хората гледат толкова странно когато видят някоя пълна жена и се присмиват.Нима ние по закръглените хора сме по различни ,да не би ние да сме виновни че сме такива ,сега ще кажете еми движете се спортувайте.Мъжете харесват слаби хубави ,добре но поне когато се присмивате на някоя пълна жена замисете се дали не е болна от нещо ;) Та написах тази тема да видя колко хора мислят като мен :)

Смешно е и опасно, съществува опасност да ти шчупи някоя кост от килата си и като ходи се тресе :D Аз като мъж никога не бих легнал с туловище.

itslili
07-17-2015, 06:13
Смешно е и опасно, съществува опасност да ти шчупи някоя кост от килата си и като ходи се тресе :D Аз като мъж никога не бих легнал с туловище.

Ами ако нямаш друг избор?

ДОТА
07-17-2015, 07:46
http://www.nydailynews.com/entertainment/salma-hayek-poses-topless-allure-magazine-article-1.2292124

На 48 години и без нито една корекция по себе си, това е жена, а не някви мускулести смърфове с голяма популярност в инстаграм, където основните потребители са бавноразвиващи се.

kalpazanka
07-17-2015, 08:25
Това изобщо не го вярвам. Със сигурност залага поне на *специална козметика* и процедури. Та дори аз след кофти дежурство имам торбички и кръгове под очите, дето съм й на половината години.

anonymous708973
07-17-2015, 08:56
http://www.nydailynews.com/entertainment/salma-hayek-poses-topless-allure-magazine-article-1.2292124

На 48 години и без нито една корекция по себе си, това е жена, а не някви мускулести смърфове с голяма популярност в инстаграм, където основните потребители са бавноразвиващи се.

За някой, който по природа е скептичен, избираш да ставаш откровено глупав, като стане въпрос за определени неща.

Корекция в смисъла на лягане под ножа с пълна упойка e нямала, да. Според това, което чета, също не си е правила ботокс.
Обаче... не можеш да ми даваш за примери някакви хора, които са червиви с пари и могат да си позволят да си намажат на лицето всякакви неща, които струват майка си и баща си; всякакви дълбоко почистващи и хидратиращи маски, слуз от не знам си какво си и т.н.

Че една сууупербазова процедура за хидратиране и премахване на черни точки с не кой знае какви продукти струва 140 лв в България и препоръчват да се повтори няколко пъти през 2 седмици и после поддържащо не разбрах през колко. А дори не е от скъпите варианти.


Не отричам, че е прекрасна и че е от тези, които залагат на естествена красота и просто знаят какво им върши работа, ама не е коректен пример. И кво си се захванал да обиждаш на височина - първо, че е мегатъпо, не е като да зависи от човека колко е висок; второ, самата Салма Хайек е дребосък.

ДОТА
07-17-2015, 09:13
И кво си се захванал да обиждаш на височина - първо, че е мегатъпо, не е като да зависи от човека колко е висок; второ, самата Салма Хайек е дребосък.

написах 'мускулест смърф' и съм го написал с причина.
Височината има голямо значение, защото пропорциите зависят от нея.
Ти кво се хвана за кожата и, нали се хвалиш, че твоята била прекрасна, а парите са най-малката причина някоя да изглежда добре, има достатъчно примери как се постига клоунска визия от богати крави.
Салма на 48 години има тяло, което ти на 20 не можеш да докараш и го има не понеже се е мазала с нещо.
Ти се разбиваш/твои думи/ от тренировки, а задника ти още е увиснал, пък след 30 години не знам как ще е.


Та дори аз след кофти дежурство имам торбички и кръгове под очите, дето съм й на половината години.

Не може да бъде, не го вярвам.

П.П.
За годините говоря, да не сметнеш, че е другото.

anonymous708973
07-17-2015, 09:54
И защо мислиш, че имаш някаква база за мнението си?

А за тялото й - самият факт, че не тренира нищо, означава, че няма защо да се гордее с тялото си. Аз защитавам идеята, че няма защо да се гордея с нещо, което не зависи от мен. Ако не полагам грижи и то все пак си е супер, значи е природна даденост, от какъв зор да се гордея с това?

therichbitch
07-17-2015, 10:02
Ай, как ги поряза. Предвид големите различия във вкуса относно доста други жени/момичета понякога ме озадачава пълното ни единодушие относно Салма и Моника, едната от които ми е идеал за жена.

По последните коментари и с препратка към основната тема: казах го и в дискусията с Хаяши за мазилата- Бог дал, Бог взел. Това не означава да стоиш като търтей да дебелееш, успокоявайки се, че ти е дал дълги крака и хубави гърди, примерно, но не означава и да се впрягаш да заприличаш на нещо, далеч от себе си, така че майка ти да не те познае. Важи за всички крайности- анорексичките; тия, на които от мн работа във фитнеса обиколата на крака им е станала, колкото дължината му и така.

П.П. Оставам с впечатления, че това е новата мания на подрастващите. Негативно е заради подчертаното, но пак е по- добре от други модерни течения, де.

Едит: Да, означава, че природата ти е дала и няма нужда да вървиш с/у нея с болни амбиции да я надцакаш. Това за всичко, не само за тялото. Но съм го казвала много пъти, просто реших да го включа предвид факта, че засегна темата. :)

ДОТА
07-17-2015, 10:48
Аз защитавам идеята, че няма защо да се гордея с нещо, което не зависи от мен. Ако не полагам грижи и то все пак си е супер, значи е природна даденост, от какъв зор да се гордея с това?

Тя природата не дава нищо, дават ти родителите и гените им.
Хората с по десет висши не раждат задължително умни деца, същото е и за физиката.
Ако беше тренирала, когато е трябвало, щеше да осъзнаеш пълната глупост да тренираш късно.
А ако въобще беше наясно как се тренира правилно, нямаше след всяка тренировка да имаш мускулна.
Виж сестра ти е друго нещо, тренира си от малка, кво като е с коне, поне задника и ще е стегнат, пък ти си се мъчи със своя, резултат няма да има.

Slarc3
07-17-2015, 11:01
^ Кво общо има мускулната с правилното трениране ? Дафък.

anonymous708973
07-17-2015, 11:04
Отдавна нямам след всяка тренировка мускулна, а си усещам мускулите. Впрочем, спортувала съм като малка - това, че не съм го писала тук, не означава, че не е факт.
Второ, суперзабавно ми е, че се връзвам, честно казано, но понеже много засягаш темата - задникът ми никога не е бил смъкнат - всъщност е едно от нещата, за които отнасям най-много комплименти.

Хващаш се за думата с природата. Не виждам причина да се гордея и не се възхищавам на природни дадености в който и да е смисъл.

Пък ти си стой у вас на дивана и си повтаряй, че щом някога си тренирал и "знаеш как", значи няма нужда повече.

Деси, не съм останала с впечатлението да е мания на подрастващите - със сигурност не в България. Крайно време е обаче да стане, че аман... много се говори за анорексия и как хората не ядат достатъчно - вижда се и в този форум постоянно; обаче истината е, че познавам само един такъв пример, масово хората са си затлъстели.

ДОТА
07-17-2015, 11:11
^ Кво общо има мускулната с правилното трениране ? Дафък.

Не знам, ти чувал ли си някой спортист да има мускулна след тренировка, ако изключим моментите, когато е почивал дълго и започва с редовните ?
Говорим за мускулна треска, а не за умора.

Пинкуу, честно казано съм свикнал всяка втора да се хвали със задника си, а за комплиментите е ясно, че се получават без причина, възпитани са тия около теб, не за друго.
Не е нужно дупето ти да виси, аз така пиша, но може само да е плоско.

therichbitch
07-17-2015, 11:15
със сигурност не в България.
да, по принцип говорех, не само за Б-я. Преди 5-10 години нямаше толкова много фитнес канали, хората не бяха запалени по киноата, чия, водораслите и всички останали, спрягани за черешката на здравословното хранене.
Затлъстели винаги ще има, просто преди са искали да станат 35кила, сега ще искат да помпат ръце, крака. А дали ще станат от дивана да го направят, вече няма мн общо дали е модерно да си анорексичка или мускулеста какичка.
Тъпо ми стана, че го пиша от дивана :lol:
Ама в тая жега (

Deadlock
07-17-2015, 11:22
комплименти за задника, че чак и НАЙ-много. с какви хора се движиш :д

Ivaaaaa
07-17-2015, 11:29
anorexia nervosa. google it
в крайна сметка пак ще стигнем до заключението, че всички сме различни и имаме различни предпочитания и вкусове.

TIFOSO
07-17-2015, 11:41
наречете ме старомоден, но жена ми трябва да тежи по-малко от мен

Ivaaaaa
07-17-2015, 11:45
комплексар

TIFOSO
07-17-2015, 11:50
втори ден подред получавам този звучен етикет

дришльовци

имам по-хубав задник от на пантерата