PDA

View Full Version : Анален секс !!!



nqkoq123
07-08-2015, 20:30
Имам въпрос към аналния секс. С приятеля ми правим анален секс без презерватив и той свършва там. Знам, че по принцип не може да се забременее, но когато го изкара течността потича и ходи където си иска, та се питам има ли някаква опасност или притеснения?

feel_me19
07-08-2015, 20:46
Не.

Dwyd96
07-08-2015, 20:47
Спермата на гаджето ти не е номадско племе та да се премести от задника ти до яицеклетката -.-

LoveInfect
07-08-2015, 22:01
Спермата на гаджето ти не е номадско племе та да се премести от задника ти до яицеклетката -.-

Лол уби мее :D :D :D

howland
07-08-2015, 22:48
Имам въпрос към аналния секс. С приятеля ми правим анален секс без презерватив и той свършва там. Знам, че по принцип не може да се забременее, но когато го изкара течността потича и ходи където си иска, та се питам има ли някаква опасност или притеснения?

Зависи на колко си и откъде си.

На колко си и откъде си?

Smrazqvashta
07-09-2015, 08:47
Спермата на гаджето ти не е номадско племе та да се премести от задника ти до яицеклетката -.-

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+1

Споко, моме.

camelopardbg
07-09-2015, 09:32
Не му позволявай да го прави без презерватив и да свършва там. Първо на първо спермата може да се придвижи до матката. Второ на второ опасността от венерически заболявания там е по-голяма.

Скорпион
07-09-2015, 10:49
Второ на второ опасността от венерически заболявания там е по-голяма.

Глупости.

obicham69
07-09-2015, 11:27
вероятността е много малка живи сперматозоиди да излезат от там, но никога не се знае със 100% сигурност от 100 милиона все някой може да оживее, а и както си забелязала спермата спокойно може да се стече и да влезе на другото място, така че имай едно на ум

n.s.n.
07-09-2015, 17:38
После лапаш ли му?

Meth
07-09-2015, 17:50
И да се стече до онова място, няма как да се придвижи към яйчниците, споко.

Данита
07-09-2015, 20:47
Имам въпрос към аналния секс. С приятеля ми правим анален секс без презерватив и той свършва там. Знам, че по принцип не може да се забременее, но когато го изкара течността потича и ходи където си иска, та се питам има ли някаква опасност или притеснения?

Няма как да забременееш.

п.п. Как може да правите анален не знам?!

baby_baby
07-12-2015, 21:23
Няма никаква опасност !!!!

Rabalka
07-12-2015, 23:53
Няма никаква опасност !!!!

да

The Butcher
07-15-2015, 22:56
Така ето ви някой изречение в които да се замислите и след тва да твърдите,че няма никаква опасност при анален секс :)

Проучвания сочат, че при анален секс рискът от полово предавани болести е с 30% по-висок в сравнение с вагиналния секс.

Анусът е място, в което има много бактерии. Дори и двамата партньори да не страдат от полово предавани инфекции, бактериите биха могли да предизвикат подобни.

ешкия папиломен вирус може да доведе до образуването на анални брадавици и рак.

И т.н, вземете малко да се образовате, че ако мислите по този начин.. повечето от вас, ще лежат в някъв ъгъл болни от СПИН

Dwyd96
07-16-2015, 08:24
Така ето ви някой изречение в които да се замислите и след тва да твърдите,че няма никаква опасност при анален секс :)

Проучвания сочат, че при анален секс рискът от полово предавани болести е с 30% по-висок в сравнение с вагиналния секс.

Анусът е място, в което има много бактерии. Дори и двамата партньори да не страдат от полово предавани инфекции, бактериите биха могли да предизвикат подобни.

ешкия папиломен вирус може да доведе до образуването на анални брадавици и рак.

И т.н, вземете малко да се образовате, че ако мислите по този начин.. повечето от вас, ще лежат в някъв ъгъл болни от СПИН



Не че нещо, но ако тя или той не са носители на ХИВ, от анален секс няма как да се заразят със СПИН.

DarkTemplar
07-16-2015, 16:41
Така ето ви някой изречение в които да се замислите и след тва да твърдите,че няма никаква опасност при анален секс :)

Проучвания сочат, че при анален секс рискът от полово предавани болести е с 30% по-висок в сравнение с вагиналния секс.

Анусът е място, в което има много бактерии. Дори и двамата партньори да не страдат от полово предавани инфекции, бактериите биха могли да предизвикат подобни.

ешкия папиломен вирус може да доведе до образуването на анални брадавици и рак.

И т.н, вземете малко да се образовате, че ако мислите по този начин.. повечето от вас, ще лежат в някъв ъгъл болни от СПИН
Добре Адолф.

camelopardbg
07-18-2015, 18:31
Не че нещо, но ако тя или той не са носители на ХИВ, от анален секс няма как да се заразят със СПИН.

Защо да няма как? Нали не си мислиш, че можеш да се заразиш само ако правиш секс с болен? Глупости! Може да се случи и ако го правите без презерватив дори и двамата да сте здрави. Почети малко по тази тема и чак тогава давай съвети, които могат да костват живота на някой.

Dwyd96
07-18-2015, 18:36
Защо да няма как? Нали не си мислиш, че можеш да се заразиш само ако правиш секс с болен? Глупости! Може да се случи и ако го правите без презерватив дори и двамата да сте здрави. Почети малко по тази тема и чак тогава давай съвети, които могат да костват живота на някой.

Причинителят на СПИН е ХИВ..ако не го правиш с ХИВ позитивни няма как да получиш клетките на ХИВ в кръвта ти... Но все пак не съм "чел" толкова много колкото теб... Сигурен съм че си прекарал всичките си 15 години в изследване на този вирус и знаеш много повече от учените които са уточнили как става зарязяването с Хив..

Не е нужно да си болен от СПИН за да заразиш някой... Може да имаш вируса на ХИВ в теб и да го предаваш.... НО ВСЕ ПАК ТРЯБВА ДА ИМАШ ХИВ.

Животно
07-19-2015, 15:44
Защо да няма как? Нали не си мислиш, че можеш да се заразиш само ако правиш секс с болен? Глупости! Може да се случи и ако го правите без презерватив дори и двамата да сте здрави. Почети малко по тази тема и чак тогава давай съвети, които могат да костват живота на някой.

Абсолютно неадекватен си