PDA

View Full Version : Забиване на ноктите в месото на крака



0702uchiha
07-08-2015, 22:03
Нокътя ми се заби и от двете страни,и на двата крака,имам оток от едната страна.На скоро 1 жена ми изряза ноктите правилно и премахна забитите части,но отокът не спада.Моля,ако някой може да ми даде решение на проблема ще дъм много благодарен

itslili
07-08-2015, 22:37
Майка ми беше по същият начин само че на единят крак ,режеше го за момент спираше болката после не можеш да я докоснеш.Най-доброто решение е операция ,но на майка ми и мина с дебела мара слагаше компреси изрязваше и мина ,миналата седмица се оплака ,че я боли малко ,но каза че и минало ,не знам до колко съм ти полезна ,но дано да ти мине :)

Indistinct
07-09-2015, 06:21
Отиди на кожен лекар защото това според мен е враснал нокът (по-старите му викат диво месо). И аз имах същия проблем на палеца на единия крак и болеше ужасно много. Лекарката ми предписа пиоктанин и промивки с кислородна вода. Все пак нека тя да ти обясни какво трябва да направиш, за да ти мине. :)

georgi12
07-10-2015, 13:04
Някога и аз имах проблем .Третирах с Йодасепт . Иодасептът обаче е коварен при продължително ползване и предозиране .
Съветът ми е да отидеш на педикюрист .