PDA

View Full Version : Кой е най-добрия начин за самоубийство?



RazorEyes
07-09-2015, 03:06
Как се усеща когато си прережеш вените, боли ли, сърцето ли ти спира... нямам си понятие от тези неща. А с хапчетата как действа? Ако например изпия 4 опаковки аналгин с 1 чаша водка ще ме заболи ли много? И къде точно ще ме заболи? Как ще реагира тялото ми? :? Мислел съм Да се натъпча с приспивателни и знаете какво следва... кажете някакъв безболезнен начин. И моля за по адекватни отговори, не искам коментари/въпроси относно психичното ми състояние.

Pug_306
07-09-2015, 06:05
Скачай от някой висок блок и ни освободи от тъпото си присъствие !

RazorEyes
07-09-2015, 06:23
И моля за по адекватни отговори

Едно от правилата на форума забранява да се пишат мнения които не помагат на автора, но къде ли са модераторите.

per-dead
07-09-2015, 07:37
Пхах, реално ако скочиш от блок, няма да усетиш кой знае колко болка. Е, ако се метнеш от втория етаж, само ще се потрошиш. Друго си е 20стия вече. Ще се размажеш долу като храчка. Умираш на място. Най-добре се нагълтай със сънотворни и уиски. Няма да боли.

RazorEyes
07-09-2015, 08:35
Е, ако се метнеш от втория етаж, само ще се потрошиш. Друго си е 20стия вече. Ще се размажеш долу като храчка.

В "България" не съм виждал толкова високи сгради. Май ще пробвам 2-рия вариант, но за всеки случай ще намеря от някъде патлак. Ако ефекта не ми понесе насочвам го в главата и натискам спусъка.

Та някой да има други предложения? Има време, няма защо да бързам.

per-dead
07-09-2015, 08:40
Няма ли? В Габрово, където живея имаме блок на 20 етажа. Ти си ебати attention whore-a. Да не ми търсят после на мен сметка, че съм ти дала съвет.

s0b1esk1
07-09-2015, 08:44
боли само ако си прережеш сухожилията, иначе не чак толкова. усещаш, че ти се доспива и че ти се затварят очите без да ги контролираш. зависи от дълбочината на разреза, но до 1-2 минути трябва да си изпаднал в безсъзнание. иначе сърцето ще ти спре чак като изгубиш около 2 литра кръв (количеството зависи от какво тяло имаш).
Не ти препоръчвам хапчетата, защото има вероятност да оцелееш.
Най-добра е идеята да си срежеш вените само на едната ръка, за да си спечелиш минута повече за последни размисли и евентуално да проведеш прощален разговор с някой. Намери кофа в която да си сложиш ръката с разреза, за да не цапаш много, защото кръвта не се пере. най-хубавото е че оставяш красив и млад труп, а не на парчета или грозно размазан на паважа.
Дано не се наложи да използваш съвета ми, но щом си стигнал до тук значи си го решил окончателно.

denidimitrova
07-09-2015, 08:46
http://www.goguide.bg/koi-kakvo-zashto/145-KAK-DA-SE-SAMOUBIESh--NAChINI-ZA-ZLOUPOtREBA

RazorEyes
07-09-2015, 08:48
Поне аз не съм виждал? На живо никога не съм виждал сграда над 8 етажа. И не съм attention whore, ако бях щях да ти покажа как изглежда ръката ми в момента. Направих тая тема защото това което намирам в Google не ми помага.

RazorEyes
07-09-2015, 08:57
боли само ако си прережеш сухожилията, иначе не чак толкова. усещаш, че ти се доспива и че ти се затварят очите без да ги контролираш. зависи от дълбочината на разреза, но до 1-2 минути трябва да си изпаднал в безсъзнание. иначе сърцето ще ти спре чак като изгубиш около 2 литра кръв (количеството зависи от какво тяло имаш).
Не ти препоръчвам хапчетата, защото има вероятност да оцелееш.
Най-добра е идеята да си срежеш вените само на едната ръка, за да си спечелиш минута повече за последни размисли и евентуално да проведеш прощален разговор с някой. Намери кофа в която да си сложиш ръката с разреза, за да не цапаш много, защото кръвта не се пере. най-хубавото е че оставяш красив и млад труп, а не на парчета или грозно размазан на паважа.
Дано не се наложи да използваш съвета ми, но щом си стигнал до тук значи си го решил окончателно.

Като знам колко съм слаб физически... ще стане много бързо. Значи ще изпадна в безсъзнание преди сърцето ми да спре? Ок това ми стига. Рядко са хората като теб които дават добри съвети. Не знаех как точно реагира тялото когато си срежа вените. След като ти прочетох поста останах с нагласата да е си режа вените.

Smrazqvashta
07-09-2015, 10:19
Дефинирай ми най-добър?

Ivaaaaa
07-09-2015, 10:38
най-безболезнен очевидно : )

dude, r u srs?

RazorEyes
07-09-2015, 11:03
Дефинирай ми най-добър?

Най-беболезнен...


най-безболезнен очевидно : )

dude, r u srs?

Да.

Smrazqvashta
07-09-2015, 11:14
Най-беболезнен...

Само ще кажа, че този въпрос ми прозвуча, като: "Кой е най-безболезненият начин да зарежа някой?". Начини, начини... крайният резултат - винаги един и същ.

Не знам колко си сериозен с тази тема, аз ще се въздържа да коментирам повече. Ако решиш да пуснеш тема, за това, че си решил да живееш и да се бориш може да се включа.

itslili
07-09-2015, 11:38
Абе то и от осмия етаж да е кдокато си скочил вече нищо няма да усетиш :дд
А иначе за рязането на вените,рязала съм си ги веднъж наистина болеше ,не мога да обясна каква беше болката някакси странна ,хем приятна :дд(не ме мислете за луда) ,но след това съжалявах и все още съжалявам за белезите защото навяват доста спомени :дд ...

girlwithproblem
07-09-2015, 11:49
Най-добре иди на психолог или направо на психиатър. Те решават проблеми по-лесно и безболезнено от смъртта.

HollyGolightly
07-09-2015, 11:57
Хем да си отнемеш живота, ама ако може и да не те боли, много претенции имаш :?

Ivaaaaa
07-09-2015, 12:02
^коментарът ти беше напълно излишен.

на мен ми е интересно какви са мотивите на човек, прибегнал до тази крайност. и аз не виждам смисъл от живота, но не бих се отказала от него. so, tell us

HollyGolightly
07-09-2015, 12:06
^коментарът ти беше напълно излишен.


При положение, че това пак е онзи FemaleEyes или както там се пишеше, знаеш ли колко ме интересува колко ще му помогне коментарът ми? Човек, който ще се самоубива не би действал по този начин.
Освен това темата не е за този раздел.

GLaDOS
07-09-2015, 13:35
Едно от правилата на форума забранява да се пишат мнения които не помагат на автора, но къде ли са модераторите.

И какво? Ще се самоубиеш ли?

По темата : Наяж се с кренвирши,тези от по-евтините.

RazorEyes
07-09-2015, 13:46
Казах че не искам коментари "или въпроси защо го правя" но ето и отговора. От години се опитвах да си намеря приятелка, и винаги бях отрязван заради външния ми вид. Хората ми казват че външния вид няма значение ако имаш самочувствие и намериш начин да го покажеш на момичето, и разбирам напълно това. Но личния ми опит ме убеждаваше точно в обратното. Имах много случай в които съм писал на момичета, и те ме намират за забавен. Всичко трае до момента в който трябва да им покажа моя снимка. Спомням си много добре един такъв момент. Случайно добавих едно момиче в фейса и аз и казах че има много хубави снимки, тя веднага започна да се интересува от мен понеже в фейса ми аз нямам снимки. Нищо друго не и бях писал, само че е красива и това в нея събуди огромен интерес. Искаше дори скайпа ми и аз и го дадох. После ме попита за моя снимка, аз и казах че пращам само на специални хора. И забелязах че на нея и харесваше начина по който и го казах. Накрая се навих да и пратя моя снимка и стана следното. Когато получи снимката тя ми каза "ti si lud" след което ме блокира в скайпа и ме премахна от фейса. Това беше преди доста време но още го помня при това много добре. Много бях засегнат. В бъдеще имах случай да ми пишат красиви момичета, на които пък АЗ не писах защото знаех как ще свърши всичко. Знаех че като им покажа моя снимка те ще измислят нещо за да ме разкарат. Но тогава нямах чак толкова голям интерес към това да си имам приятелка че да реша да отнема живота си ако нямам такава. Тогава намирах това да си имаш приятелка като нещо все едно да си готин, да си имаш защото и другите си имат. Но сега за мен да си имаш момиче значи много повече. Това което ми е в ума не мога да го обясня с думи. С времето започнах все повече и повече да си вкарвам филм в главата колко е яко да си имаш русо и красиво момиче. Преди време една целувка с момиче за мен значеше едно кратко и евтино чувство. Но сега мога да си представя в детайли какво е да целунеш едно красиво и русо момиче. Преди да я целунеш, да я гледаш в очите. А когато я целуваш да усетиш устните и по които има гланц. Да помниш всяка целувка с дни. Да я галиш по косата и да те радва това че тя ти дава да го правиш. Когато си мисля за русо момиче, си мисля само неща от тоя сорт. И най любимото ми е когато сме 2мата на колене и тя се гушка в мен а аз и прегръщам главичката. Но къде съм тръгнал да търся "красиво" момиче тъй като аз самият съм грозен? Ето това е най голямата причина която ме тласка към самоубийството. Имам много причини като цяло. Аз съм асоциален, не съм излизал от у нас целия 4 години в буквален смисъл. Излизам само да си платя интернета и за нищо друго. Тези които се имаха за мой "приятели" ме изоставиха в най-трудния момент от живота ми. Сега нямам никакви приятели освен виртуални, но с тях играя само видео игрички и никога няма да мога да се видя с тях. Кое ме накара да се затворя и да зарежа социалния живот? Момент, какъв социален живот? Аз винаги съм бил утрепката на обществото, винаги ме биеха всички дори и по малките от мен. Унижавали са ме ужасно много, и най важното от всичко - никое момиче никога през живота ми не ме е наричало красив. Винаги съм бил отвратителен в очите на другите момичета. Когато бях в училище и гледах неземно красивите популярни момичета как се разхождат... исках да имам една за приятелка, но никоя не искаше да ми бъде. Търсех място където да се скрия от този свят, някъде където ме ценят и се чувствам комфортно. Насреща беше компютърът ми, виртуалният ми свят. Аз тотално зарязах училище, а ако съм имал някакви приятели тогава - те ме изоставиха. И сега 4 години не съм излизал, затворен съм в този затвор който уж беше моя виртуален свят мястото където винаги съм бил добре. А сега моя свят ми съсипа не само зрението, но и психиката. Вече гледам на този свят с други очи. Когато изляза понякога се чудя дали сънувам, понеже бях затворен прекалено много време накрая се оказа че имам психично разтройство. Не, не съм ходил на психолог, нямам пари за него. Разбрах го като почетох малко из Google. Не мога да си доставя дори удоволствие като играя видео игрички на компютъра.. вече не мога. Оказа се че имам и анхедониа(психическо състояние в което не мога да изпитвам удоволствие). За това когато играя някоя игра и в нея направя нещо трудно за постигане, изобщо не си доставям удоволствие. Правя всичко с цел да си загубя времето, защото не ми остана да правя нещо друго. Сега ставам всеки ден и сядам на компютъра като една жалка неодушевена плът програмирана да прави единствено това. Последният ми опит с момиче беше преди около година. Тогава психиката ми не беше чак толкова зле и можеше да съм много щастлив ако това момиче се бе съгласило да бъде с мен. Аз я видях в фейса и случайно я добавих, от моя град е. Написах и че искам да я докосна и че искам да стоим прегърнати на покрива на блока цяла нощ докато вали дъжд. Но тя ми отговори "духай психопат". В продължение на месеци аз и писах непрекъснато колко съм зле, като се има в предвид че тя е напълно непозната. Мисля че на 150-тото съобщение ме блокира. Аз влагам толкова силни чувства в това което пиша... а тя дори не си прави труда да разбере чувствата ми. Ох сигурно мина цял час от както пиша този пост... няма какво да обяснявам. Аз ЗНАМ че ако бях богат и красив, можеше да имам всяко момиче. За жалост човек не може да избере какъв да се роди и къде да се роди. Исках да си имам такъв човек с когото да се обичаме взаимно, но вече толкова време не намерих такъв човек. За мен няма смисъл от живота ако нямам такова момиче. Само тя може да ме направи щастлив и да ме накара да се почувствам одушевен. Помня още когато бях в училище аз наблюдавах 2 красиви момичета, молих се на Бог да ми даде една от тях. Всеки път преди да си легна аз го молех да ми даде една от тях. Но не само че не получих нито 1 от тях, но аз дори не съм ги докосвал, нито те мен. Нямам какво повече да добавя.

Ivaaaaa
07-09-2015, 14:39
https://www.youtube.com/watch?v=A3yCcXgbKrE

itslili
07-09-2015, 14:47
Казах че не искам коментари "или въпроси защо го правя" но ето и отговора. От години се опитвах да си намеря приятелка, и винаги бях отрязван заради външния ми вид. Хората ми казват че външния вид няма значение ако имаш самочувствие и намериш начин да го покажеш на момичето, и разбирам напълно това. Но личния ми опит ме убеждаваше точно в обратното. Имах много случай в които съм писал на момичета, и те ме намират за забавен. Всичко трае до момента в който трябва да им покажа моя снимка. Спомням си много добре един такъв момент. Случайно добавих едно момиче в фейса и аз и казах че има много хубави снимки, тя веднага започна да се интересува от мен понеже в фейса ми аз нямам снимки. Нищо друго не и бях писал, само че е красива и това в нея събуди огромен интерес. Искаше дори скайпа ми и аз и го дадох. После ме попита за моя снимка, аз и казах че пращам само на специални хора. И забелязах че на нея и харесваше начина по който и го казах. Накрая се навих да и пратя моя снимка и стана следното. Когато получи снимката тя ми каза "ti si lud" след което ме блокира в скайпа и ме премахна от фейса. Това беше преди доста време но още го помня при това много добре. Много бях засегнат. В бъдеще имах случай да ми пишат красиви момичета, на които пък АЗ не писах защото знаех как ще свърши всичко. Знаех че като им покажа моя снимка те ще измислят нещо за да ме разкарат. Но тогава нямах чак толкова голям интерес към това да си имам приятелка че да реша да отнема живота си ако нямам такава. Тогава намирах това да си имаш приятелка като нещо все едно да си готин, да си имаш защото и другите си имат. Но сега за мен да си имаш момиче значи много повече. Това което ми е в ума не мога да го обясня с думи. С времето започнах все повече и повече да си вкарвам филм в главата колко е яко да си имаш русо и красиво момиче. Преди време една целувка с момиче за мен значеше едно кратко и евтино чувство. Но сега мога да си представя в детайли какво е да целунеш едно красиво и русо момиче. Преди да я целунеш, да я гледаш в очите. А когато я целуваш да усетиш устните и по които има гланц. Да помниш всяка целувка с дни. Да я галиш по косата и да те радва това че тя ти дава да го правиш. Когато си мисля за русо момиче, си мисля само неща от тоя сорт. И най любимото ми е когато сме 2мата на колене и тя се гушка в мен а аз и прегръщам главичката. Но къде съм тръгнал да търся "красиво" момиче тъй като аз самият съм грозен? Ето това е най голямата причина която ме тласка към самоубийството. Имам много причини като цяло. Аз съм асоциален, не съм излизал от у нас целия 4 години в буквален смисъл. Излизам само да си платя интернета и за нищо друго. Тези които се имаха за мой "приятели" ме изоставиха в най-трудния момент от живота ми. Сега нямам никакви приятели освен виртуални, но с тях играя само видео игрички и никога няма да мога да се видя с тях. Кое ме накара да се затворя и да зарежа социалния живот? Момент, какъв социален живот? Аз винаги съм бил утрепката на обществото, винаги ме биеха всички дори и по малките от мен. Унижавали са ме ужасно много, и най важното от всичко - никое момиче никога през живота ми не ме е наричало красив. Винаги съм бил отвратителен в очите на другите момичета. Когато бях в училище и гледах неземно красивите популярни момичета как се разхождат... исках да имам една за приятелка, но никоя не искаше да ми бъде. Търсех място където да се скрия от този свят, някъде където ме ценят и се чувствам комфортно. Насреща беше компютърът ми, виртуалният ми свят. Аз тотално зарязах училище, а ако съм имал някакви приятели тогава - те ме изоставиха. И сега 4 години не съм излизал, затворен съм в този затвор който уж беше моя виртуален свят мястото където винаги съм бил добре. А сега моя свят ми съсипа не само зрението, но и психиката. Вече гледам на този свят с други очи. Когато изляза понякога се чудя дали сънувам, понеже бях затворен прекалено много време накрая се оказа че имам психично разтройство. Не, не съм ходил на психолог, нямам пари за него. Разбрах го като почетох малко из Google. Не мога да си доставя дори удоволствие като играя видео игрички на компютъра.. вече не мога. Оказа се че имам и анхедониа(психическо състояние в което не мога да изпитвам удоволствие). За това когато играя някоя игра и в нея направя нещо трудно за постигане, изобщо не си доставям удоволствие. Правя всичко с цел да си загубя времето, защото не ми остана да правя нещо друго. Сега ставам всеки ден и сядам на компютъра като една жалка неодушевена плът програмирана да прави единствено това. Последният ми опит с момиче беше преди около година. Тогава психиката ми не беше чак толкова зле и можеше да съм много щастлив ако това момиче се бе съгласило да бъде с мен. Аз я видях в фейса и случайно я добавих, от моя град е. Написах и че искам да я докосна и че искам да стоим прегърнати на покрива на блока цяла нощ докато вали дъжд. Но тя ми отговори "духай психопат". В продължение на месеци аз и писах непрекъснато колко съм зле, като се има в предвид че тя е напълно непозната. Мисля че на 150-тото съобщение ме блокира. Аз влагам толкова силни чувства в това което пиша... а тя дори не си прави труда да разбере чувствата ми. Ох сигурно мина цял час от както пиша този пост... няма какво да обяснявам. Аз ЗНАМ че ако бях богат и красив, можеше да имам всяко момиче. За жалост човек не може да избере какъв да се роди и къде да се роди. Исках да си имам такъв човек с когото да се обичаме взаимно, но вече толкова време не намерих такъв човек. За мен няма смисъл от живота ако нямам такова момиче. Само тя може да ме направи щастлив и да ме накара да се почувствам одушевен. Помня още когато бях в училище аз наблюдавах 2 красиви момичета, молих се на Бог да ми даде една от тях. Всеки път преди да си легна аз го молех да ми даде една от тях. Но не само че не получих нито 1 от тях, но аз дори не съм ги докосвал, нито те мен. Нямам какво повече да добавя.

Знам как се чувстваш ,от личен опит ,но рано или късно ще намериш подходящия човек за теб.
Хората се променият,да повечето се влюбват във външният вид ,но никои не знае какво крие вътре в себе си и рано или късно се показва аругантната страна на красивото момиче\момче.за всеки влак си има пътник много добре казано.Моля те недей да се отчайваш,не позволявай самотата да те съсипва и не стигай до крайности :)....

Corb1225
07-09-2015, 14:57
...

https://www.youtube.com/watch?v=PvPkLG-tvzM
:oops:

Ivaaaaa
07-09-2015, 15:17
сори, брат, но не ми хареса ;д


https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs

малко по-екзотично е за вкуса ми, нооо <3

inewton
07-09-2015, 15:28
Казах че не искам коментари "или въпроси защо го правя" но ето и отговора. От години се опитвах да си намеря приятелка, и винаги бях отрязван заради външния ми вид. Хората ми казват че външния вид няма значение ако имаш самочувствие и намериш начин да го покажеш на момичето, и разбирам напълно това. Но личния ми опит ме убеждаваше точно в обратното. Имах много случай в които съм писал на момичета, и те ме намират за забавен. Всичко трае до момента в който трябва да им покажа моя снимка. Спомням си много добре един такъв момент. Случайно добавих едно момиче в фейса и аз и казах че има много хубави снимки, тя веднага започна да се интересува от мен понеже в фейса ми аз нямам снимки. Нищо друго не и бях писал, само че е красива и това в нея събуди огромен интерес. Искаше дори скайпа ми и аз и го дадох. После ме попита за моя снимка, аз и казах че пращам само на специални хора. И забелязах че на нея и харесваше начина по който и го казах. Накрая се навих да и пратя моя снимка и стана следното. Когато получи снимката тя ми каза "ti si lud" след което ме блокира в скайпа и ме премахна от фейса. Това беше преди доста време но още го помня при това много добре. Много бях засегнат. В бъдеще имах случай да ми пишат красиви момичета, на които пък АЗ не писах защото знаех как ще свърши всичко. Знаех че като им покажа моя снимка те ще измислят нещо за да ме разкарат. Но тогава нямах чак толкова голям интерес към това да си имам приятелка че да реша да отнема живота си ако нямам такава. Тогава намирах това да си имаш приятелка като нещо все едно да си готин, да си имаш защото и другите си имат. Но сега за мен да си имаш момиче значи много повече. Това което ми е в ума не мога да го обясня с думи. С времето започнах все повече и повече да си вкарвам филм в главата колко е яко да си имаш русо и красиво момиче. Преди време една целувка с момиче за мен значеше едно кратко и евтино чувство. Но сега мога да си представя в детайли какво е да целунеш едно красиво и русо момиче. Преди да я целунеш, да я гледаш в очите. А когато я целуваш да усетиш устните и по които има гланц. Да помниш всяка целувка с дни. Да я галиш по косата и да те радва това че тя ти дава да го правиш. Когато си мисля за русо момиче, си мисля само неща от тоя сорт. И най любимото ми е когато сме 2мата на колене и тя се гушка в мен а аз и прегръщам главичката. Но къде съм тръгнал да търся "красиво" момиче тъй като аз самият съм грозен? Ето това е най голямата причина която ме тласка към самоубийството. Имам много причини като цяло. Аз съм асоциален, не съм излизал от у нас целия 4 години в буквален смисъл. Излизам само да си платя интернета и за нищо друго. Тези които се имаха за мой "приятели" ме изоставиха в най-трудния момент от живота ми. Сега нямам никакви приятели освен виртуални, но с тях играя само видео игрички и никога няма да мога да се видя с тях. Кое ме накара да се затворя и да зарежа социалния живот? Момент, какъв социален живот? Аз винаги съм бил утрепката на обществото, винаги ме биеха всички дори и по малките от мен. Унижавали са ме ужасно много, и най важното от всичко - никое момиче никога през живота ми не ме е наричало красив. Винаги съм бил отвратителен в очите на другите момичета. Когато бях в училище и гледах неземно красивите популярни момичета как се разхождат... исках да имам една за приятелка, но никоя не искаше да ми бъде. Търсех място където да се скрия от този свят, някъде където ме ценят и се чувствам комфортно. Насреща беше компютърът ми, виртуалният ми свят. Аз тотално зарязах училище, а ако съм имал някакви приятели тогава - те ме изоставиха. И сега 4 години не съм излизал, затворен съм в този затвор който уж беше моя виртуален свят мястото където винаги съм бил добре. А сега моя свят ми съсипа не само зрението, но и психиката. Вече гледам на този свят с други очи. Когато изляза понякога се чудя дали сънувам, понеже бях затворен прекалено много време накрая се оказа че имам психично разтройство. Не, не съм ходил на психолог, нямам пари за него. Разбрах го като почетох малко из Google. Не мога да си доставя дори удоволствие като играя видео игрички на компютъра.. вече не мога. Оказа се че имам и анхедониа(психическо състояние в което не мога да изпитвам удоволствие). За това когато играя някоя игра и в нея направя нещо трудно за постигане, изобщо не си доставям удоволствие. Правя всичко с цел да си загубя времето, защото не ми остана да правя нещо друго. Сега ставам всеки ден и сядам на компютъра като една жалка неодушевена плът програмирана да прави единствено това. Последният ми опит с момиче беше преди около година. Тогава психиката ми не беше чак толкова зле и можеше да съм много щастлив ако това момиче се бе съгласило да бъде с мен. Аз я видях в фейса и случайно я добавих, от моя град е. Написах и че искам да я докосна и че искам да стоим прегърнати на покрива на блока цяла нощ докато вали дъжд. Но тя ми отговори "духай психопат". В продължение на месеци аз и писах непрекъснато колко съм зле, като се има в предвид че тя е напълно непозната. Мисля че на 150-тото съобщение ме блокира. Аз влагам толкова силни чувства в това което пиша... а тя дори не си прави труда да разбере чувствата ми. Ох сигурно мина цял час от както пиша този пост... няма какво да обяснявам. Аз ЗНАМ че ако бях богат и красив, можеше да имам всяко момиче. За жалост човек не може да избере какъв да се роди и къде да се роди. Исках да си имам такъв човек с когото да се обичаме взаимно, но вече толкова време не намерих такъв човек. За мен няма смисъл от живота ако нямам такова момиче. Само тя може да ме направи щастлив и да ме накара да се почувствам одушевен. Помня още когато бях в училище аз наблюдавах 2 красиви момичета, молих се на Бог да ми даде една от тях. Всеки път преди да си легна аз го молех да ми даде една от тях. Но не само че не получих нито 1 от тях, но аз дори не съм ги докосвал, нито те мен. Нямам какво повече да добавя.

Панталеев, ти ли си бе? :D

Сега по темата: като си грозен и беден как очакваш да си с хубаво момиче? Намери си някоя подходяща.

Щом си се молил на Бог значи сигурно вярваш в него. Не знаеш ли че самоубийците никога не намират спасение?

s0b1esk1
07-09-2015, 15:32
еее заради жени ще го направиш.. тъпо, но ти уважавам избора. само най-силните хора могат да се самоубият.
ще ти издам една тайна - и аз нямам жена до себе си и това го компенсирам с употреба на наркотици.

Indistinct
07-09-2015, 15:40
Дълго време си мислех, че не съм красива. Бях затворена в себе си, другите от класа ми се подиграваха...След време обаче смених обстановката и се запознах с нови хора и никой не ме е закачал от тогава.
С това се опитвам да ти покажа, че не можеш да искаш от живота да ти донесе само най-хубавите моменти и да премахне всичко лошо.
Но все пак е странно на напълно непозната да пишеш как искаш да стоите прегърнати под дъжда... това се пише на някого когото познаваш истински.
Ти си толкова наплашен от света, че с години не си излизал...ами ако сега е по-различно? Няма как да го знаеш със сигурност.
Не отнемай щастието, което някой ден ще си за друг.
Ако ти се говори ми пиши на лс. :)

Ivaaaaa
07-09-2015, 15:44
авторе, горе главата. затормозяваш се за глупости. всеки може да има пари, а имаш ли пари можеш да си докараш и сносен външен вид. липсва ти достатъчно мотивация. с игри не става. да, едни са привилегировани, а други трябва да положат малко повече труд, но... шанс. какво ще постигнеш с това като се самоубиеш? само ще покажеш какъв слабак си :)


https://www.youtube.com/watch?v=dhZUsNJ-LQU

най-великата песен писана някога. моята песен. поздрав.

InnocentFuck
07-09-2015, 15:53
Който е пробвал вече не е тук за да ти каже боли ли , не боли ли ..
смахнати хора ...

Corb1225
07-09-2015, 15:59
сори, брат, но не ми хареса ;д
Е, аз не я дадох, за да ти хареса, а заради посланието. Освен ако и то не ти е харесало ;д.


https://www.youtube.com/watch?v=3izV86N-ASU

NarutoShippuuden
07-09-2015, 21:38
Освен да е руса и красива забрави и белия суичър. :)

RazorEyes
07-09-2015, 22:59
Сега по темата: като си грозен и беден как очакваш да си с хубаво момиче?

Не искам само аз да имам красиво момиче, искам и аз да съм красив в нейните очи. Като знам че съм грозен и не мога да имам такова момиче защо пък да не мразя себе си? По добре да мразя себе си отколкото да се самосъжалявам.

Yoni-bonboni
07-10-2015, 00:33
Пич ти въобще нормален ли си??? Ти какво си мислиш,че на света ти си единстеното момче без гадже ли? Искам да ти кажа,че познавам много хора като теб сами изгубили всичко на този ши**н свят пълен с бедност,мизерия и много бедни и нещастни хора като теб и мен.Ти знаеш ли аз какво съм преживяла и през какви трудности и изпитания съм преминала до 19 год. си възраст.? И така 1.почина баба ми когато бях на 9 г... 2.После след 5 год. почина и другата ми баба... 3.След това баща ми получи нещо като инфаркт то си беше инфаркт,защото го оперираха и му сложиха 3 стенда на сърцето. 4.Преди 2 г. и половина откриха рак на майка ми беше наследствено като нейната майка тя почина също от рак,слава богу на майка ми беше доброкачествено и я оперираха на време. 5.Преди 3 г. Почина най-близкия човек когото аз много обичах това беше моята леля също от рак беше наистина много тежко за мен беше като удар в сърцето ми.Но въпреки това,въпреки всичко което преживях аз не се предадох и още се боря дори на есен ще бъда студентка и искам да ти кажа да не се предаваш,защото и аз преди мислех точно като теб казвах си,че няма смисъл да живея повече.Но разбрах,че това не е начинът "Това което не ни убива ни прави още по-силни" Това е моят девиз и мотото ми за живота!!!.П.С.
също така 1-то ми гадже ми изневери с друго момиче беше по-малка от мен...

Rakshy
07-10-2015, 01:08
еее заради жени ще го направиш.. тъпо, но ти уважавам избора. само най-силните хора могат да се самоубият.
ще ти издам една тайна - и аз нямам жена до себе си и това го компенсирам с употреба на наркотици.

изсмях са :Д :Д :Д



толкова ми е тъпо в 4 сутринта, че се навих да чета огромния ти счупен роман...

не е до външен вид, а до държание. за пример: "цар лъв", муфаса е крал, защото е алфа мъжкия на прайда, тоя с белега не му помня името, май беше Скар или нещо такова, е нещастник и затова е доникъде. Какъв е извода -натуралния инстинкт на жените би бил към алфа мъжкия, защото той дава сигурност. Коврите имат нужда от сигурност. (казвам коври, защото е най-явно при "евтините жени" - анелия е с Кобрата /перфектния пример/). Обикновено алфа манталитета върви с позитивни черти като пари, външен вид и т.н. Всичко е до нагласата и поведението. Мислиш си, че имаш представа как работи, а хал хабер нЕмаш.


другото, което е - "звездите" /коврите от фб, които получават твърде много внимание/ главно проявяват интерес към някой от техния лвл. Като си вървежен е по-голям шанса да излизаш с по-вървежна. Ако си здраво стъпил на земята и имаш такова алфа поведение, ама не ти се занимава с минети и с глупости най-вероятно ще намериш някое прекрасно същество, в чиито очи ще бъдеш красив (както ти каза). Проблема е, че ти не си нито едно от двете...

А и как няма да излизаш бе батеее. И аз имам някви интроверт черти, ама навън е такова прекрасно място (за природата говоря, хората като вид сме отвратителни). Започни да излизаш. Всичко става с малки крачки.

А за това във фейсбоклук - спокойно мога да кажа, че ако някой пише такива неща на позната и разбера къде движи, най-вероятно ще му бъде спретнат бал с маски (люлинска терминология). Неприемливо е да пише подобни неща на непознато момиче, каквито и чувства да стоят зад изказванията ти.

И сега да си дойдем на думата: повечето хапчета са направени така, че да те накарат да ги издрайфаш, ако много предозираш. Рязането на вени също не е оферта, щото няма да ти стиска да се срежеш като хората и кръвта ти ще съсира преди да пукнеш. Винаги можеш да се обесиш. Или да се хвърлиш от някъде. Всякакви видове задушаване, давене мисля, че са много тегави, защото съзнанието ти започва да се бори и най-вероятно няма да го добуташ до края. Най-готино ще е свръхдоза, ще си пукнеш в еуфорията :Д

Изредих няколко начина, които изтрих, щото ми стана гадно. Живота е твърде ценен, за да искаш да си играеш така с него. Щом ти е даден живот, значи трябва да го изживееш, не си е заслужавало да измрат толкова много сперматозоиди в майка ти, за да можеш ти и още няколко нещастника да стигнете до яйцеклетката и ти да си "късметлията" който да я оплоди. Ако не искаш да живееш за себе си, живей за всичките твои братя, които не са стигнали до яйцеклетката!
Видях как умира човек и мога да ти кажа, че не е много приятно. Мога да кажа, че е едно от най-гадните неща, които можеш да гледаш. Не си заслужава живот да бъде приключен заради грешен идеал. Да имаше някаква чест или достойнство замесени, добре, разбираемо, ама ти за едното нищо...

И след всичките глупости дет написах, ако наистина 100% си сигурен, че искаш и можеш да спреш своето участие в играта "живот", поне ако са ти здрави органите потърси дали можеш да ги дариш. Поне се опитай да направиш нечий живот по-добър, щом не си го направил със своя.

Успех.

Rakshy
07-10-2015, 01:11
а тая дебелата с комплексите - не се и съмнявам, че си се рязала, толко си тъпа, че дори не си успяла да се самоубиеш бате...

живот се прекратява буквално с едно щракване на пръстите, толкова е крехък, не си успяла, а се чудиш що не можеш да отслабнеш... баах мааму

RazorEyes
07-10-2015, 01:20
Пич ти въобще нормален ли си???

Не съм излизал от у нас 4 години в буквален смисъл, излизам само за да си платя нета. Единственото нещо което правя е: ядене, компютъра, спя. Дори ям пред компютъра винаги, и ако нямам възможност да ям пред компютъра, не ми се яде изобщо. На 17 съм и без лична карта. Дори като изляза да си платя нета самото ми тяло не може да понесе пътя до офиса. Заболяват ме краката и сърцето понякога. Апък очите ми ако видят слънце веднага почват да сълзят все едно плача. Външния свят за мен е неутрален, и питаш дали съм нормален? Е, все пак думата нормален дефинира за всеки по различен начин.

Indistinct
07-10-2015, 06:27
а тая дебелата с комплексите - не се и съмнявам, че си се рязала, толко си тъпа, че дори не си успяла да се самоубиеш бате...

живот се прекратява буквално с едно щракване на пръстите, толкова е крехък, не си успяла, а се чудиш що не можеш да отслабнеш... баах мааму

Надявам се да не си говорил на мен... :D Никога през живота ми не съм се опитвала да отслабна, точно обратното :D Не съм се рязала, нито съм се опитвала да се самоубивам. Много ми е забавно когато хората започнат да обиждат на посоки и не уцелят кого точно обиждат :D
Това че имам комплекси - имам, то кой няма. :д
Вадят се грешни изводи като четеш в 4 сутринта.

GoodEnough
07-10-2015, 06:47
Баце идвай в клуба на Бодибилдърите. Ще си дигнеш самочувствието до n-та степен. Грозен,грозен колко да си грозен ?. Грозен + Нацепен = Хубав. Тази учебна година видях едно момче по-малко от мен, който по никакъв начин не блести с външния си вид- целия е в пъпки по лицето, бял като платно с червени бузи, ама пича въобще не му пука и ходи с бахти якото момиче, чак се дразня и му завиждам като го видя. Тааа... да не ти пука. Майната им, да не са нещо повече от теб. Излез навън и започвай да спортуваш, ако искаш и street fitness и със сигурност ще има резултати както във външния вид, така и в психиката ти.

Smrazqvashta
07-10-2015, 06:53
Не съм излизал от у нас 4 години в буквален смисъл, излизам само за да си платя нета. Единственото нещо което правя е: ядене, компютъра, спя. Дори ям пред компютъра винаги, и ако нямам възможност да ям пред компютъра, не ми се яде изобщо. На 17 съм и без лична карта. Дори като изляза да си платя нета самото ми тяло не може да понесе пътя до офиса. Заболяват ме краката и сърцето понякога. Апък очите ми ако видят слънце веднага почват да сълзят все едно плача. Външния свят за мен е неутрален, и питаш дали съм нормален? Е, все пак думата нормален дефинира за всеки по различен начин.

Всичко това може да се промени, колкото и неприятно да звучи. Само че ти трябва да имаш желание, инак няма как.

RazorEyes
07-10-2015, 07:26
Може и странно да прозвучи но за момента нямам никакво желание да се променя. Преди година и нещо бях се надъхал да тренирам. Правих 150 лицеви и 240 коремни за около 30 минути дневно в продължение на 2 месеца. Тъй като нямаше никакъв резултат освен чести мускулни трески аз спрях да тренирам. Ако бях постигнал поне малко резултат, това би ми създало голяма воля да продължа да тренирам. Толкова трудно се мотивирах да тренирам едва 2 месеца... и без резултат. Знам че за да се оправя психически и физически на мен ще ми трябва много време. И само като си представя че ще ми трябва много време това автоматично убива цялата ми мотивация.

girlwithproblem
07-10-2015, 07:37
Ти вече си се предал. Каквото и да ти кажем, ти си решил и няма да можем да те разубедим. Давай, гръмни се, обеси се, на трови се. Света ще го има и без теб. Човек без воля не е човек.
Но едно не разбрах в цялата ситуация. Ти родители нямаш ли? Някакви роднини? Ако имаш, то няма как да нямаш, помисли за тях. Помисли, че това са хора, които държат на теб, които бих ти дали съвет, биха ти помогнали. Помисли каква болка ще им причиниш ако се самоубиеш.

Indistinct
07-10-2015, 07:42
Идеята е да си сред хора, да има конкуренция и да общуваш с други - това служи за най-добра мотивация.

Smrazqvashta
07-10-2015, 07:50
Може и странно да прозвучи но за момента нямам никакво желание да се променя. Преди година и нещо бях се надъхал да тренирам. Правих 150 лицеви и 240 коремни за около 30 минути дневно в продължение на 2 месеца. Тъй като нямаше никакъв резултат освен чести мускулни трески аз спрях да тренирам. Ако бях постигнал поне малко резултат, това би ми създало голяма воля да продължа да тренирам. Толкова трудно се мотивирах да тренирам едва 2 месеца... и без резултат. Знам че за да се оправя психически и физически на мен ще ми трябва много време. И само като си представя че ще ми трябва много време това автоматично убива цялата ми мотивация.

Да промениш себе си не означа непременно да подложиш тялото си на определени упражнения. Да не говорим, че тренировките вървят за ръка с храненето и т.н. Като за начало трябва да промениш начина си на мислене. Докато ти не погледнеш на себе си по различен начин от този в момента, няма как да очакваш и другите да го направят.

Няма как мотивацията ти да е убита, тъй като ти изобщо нямаш такава. Не може нещо, което въобще не съществува при теб да е убито.

А относно разочарованието и т.н. може да си сигурен, че не си единственият, няма и да бъдеш. Просто приемаш прекалено тежко нещата, защото имаш много ниска самооценка. Ще ти цитирам нещо над което искам да се замислиш "Не е важно колко красив си, важно е да намериш същият изрод, като теб". Това важи за теб, за мен, за всички останали.

И може да прозвучи доста тривиално и знам, че си го чувал много пъти, но има хора - обезобразени, без семейства, изнасилени, опетнени и т.н. и не са се предали. Винаги може да бъде по-лошо. Най-лесно е да кажеш "аз се самоубивам".

RazorEyes
07-10-2015, 07:50
Ти вече си се предал. Каквото и да ти кажем, ти си решил и няма да можем да те разубедим. Давай, гръмни се, обеси се, на трови се. Света ще го има и без теб. Човек без воля не е човек.
Но едно не разбрах в цялата ситуация. Ти родители нямаш ли? Някакви роднини? Ако имаш, то няма как да нямаш, помисли за тях. Помисли, че това са хора, които държат на теб, които бих ти дали съвет, биха ти помогнали. Помисли каква болка ще им причиниш ако се самоубиеш.

Роднини :Д... Наричаш роднини майка ми и баща ми? Те се разведоха когато бях 2 годишен. Баща ми си замина в село от тогава не се е грижел за мен. НИКОГА не се е грижел за мен, и през тея 4 години в които бях затворен той нито 1 път не дойде да ме види или да ми даде някакви пари. Майка ми пък замина за Гърция когато бях 10 годишен и ме остави на пра баба ми да е грижи за мен. А баба ми не може да ми каже ставай от компа лягай си, аз просто зарязах училище и социалния живот. Влязох напълно във виртуалния свят. Ако изобщо имах нещо в реалния свят, нямаше да влизам във виртуалния.

RazorEyes
07-10-2015, 07:59
И може да прозвучи доста тривиално и знам, че си го чувал много пъти, но има хора - обезобразени, без семейства, изнасилени, опетнени и т.н. и не са се предали. Винаги може да бъде по-лошо. Най-лесно е да кажеш "аз се самоубивам".

Вместо да си казвам, мале колко много имам! Има хора които нямат и това. - Вместо това гледам хората които имат повече от мен. В фейса гледам хора които понавам още от училище, те си имат пари и КРАСИВИ приятелки. Те са олигофрени и лицемери, а аз съм кротък мил и нежен. Защо те имат повече от мен? С какво съм заслужил това? Винаги когато се опитвам да се сравня с някой по зле от мен се сещам за тях.

Smrazqvashta
07-10-2015, 08:10
Вместо да си казвам, мале колко много имам! Има хора които нямат и това. - Вместо това гледам хората които имат повече от мен. В фейса гледам хора които понавам още от училище, те си имат пари и КРАСИВИ приятелки. Те са олигофрени и лицемери, а аз съм кротък мил и нежен. Защо те имат повече от мен? С какво съм заслужил това? Винаги когато се опитвам да се сравня с някой по зле от мен се сещам за тях.

И като имат пари, какво? Като имат красиви приятелки, какво? Много повърхностно гледаш на нещата. Казваш го все едно красотата и парите са най-важните, нима? Вземи се стегни и излез от тази черупка в която си се затворил. Намери си работа, една, две, три, петнайсет смени, ако трябва, докато намериш нещо, което ще ти е интересно. Ще срещнеш хора и лоши и добри, всякакви. Все някъде там има някой човек, който ще е твоят човек. Ще се сблъскаш с злоба, с много злоба, ще се бориш няма как. Това е живота.
Най-лесно е да имаш някой там да ти дава - мама, тати, баба, дядо, който щеш. Не си малък, здрав си, прав си, стягай си гъза и си докажи, че и сам можеш.
Ти какво си мислиш, че на всички им се дават пари на готово ли? Че всички си имат някой, който да им държи ръката и да им подава кърпички, когато не са на кеф? Я стига глупости. Не си мисли, че си единственият, който трябва да се справя с живота сам и няма близки до себе си, по една или друга причина. Единствената разлика между теб и всички, като теб е, ниската ти самооценка и нежеланието ти да се бориш.

Indistinct
07-10-2015, 08:19
Everything has it's own time.

Да не мислиш, че и тези хора нямат проблеми? Разбира се, че имат, но умеят да ги прикриват,... ще направиш голямо добро на себе си ако спреш да се сравняваш с другите.
Напиши на един лист нещата които си постигнал. След това напиши какво искаш да постигнеш на същия лист. Ще видиш, че получения списък ще ти допадне.
Нищо не става от раз.
Като толкова искаш да си намериш гадже, определи стъпките, които трябва да направиш: 1. да излезеш навън, 2. да намериш занимание, с което да се запознаеш с нови хора; 3. да си дружелюбен и да не се отчайваш ако първия път не се получи; 4. да общуваш. 5. да не ти пука какво мислят другите за теб ; 6...
От теб зависи дали ще направиш първата крачка.

RazorEyes
07-10-2015, 08:31
Да не мислиш, че и тези хора нямат проблеми? Разбира се, че имат, но умеят да ги прикриват.

Ех, съгласен съм.
https://www.facebook.com/momchii?fref=ts

Ето този пич например(от моя град е) виж го колко проблеми има. Единствения му проблем е че не знае кой чифт от всичките маратонки да си обуе, а сигурно има над 10.

denidimitrova
07-10-2015, 08:33
Ми то и аз имах мисли за самоубийство пубертета ;д Слаба ти е психиката като цяло. Ам тъпи неща си преживял, да, но намери нещо, което да те държи, което ти харесва. И най-вече помисли за всичко хубаво, което ще ти се случи за напред.

Indistinct
07-10-2015, 08:41
За тези 4 години добре си се информирал за паричните възможности на хората които си познавал. :D
Както се казва в горния пост - намери нещото което да те подсилва. Музика, спомен, мечта...

RazorEyes
07-10-2015, 08:47
Подсилва ме това да отида в банята с бръснарското ножче и да пусна тая песен от телефона.

https://www.youtube.com/watch?v=B0_E68ZAtvY

След което дълбоко да се режа. Вчера прекалено дълбоко се порязах случайно и много кръв изтече.

Indistinct
07-10-2015, 08:56
Стигнах до заключението, че хората, които се режат не го правят само когато са нещастни, а и когато искат внимание. Хората са социални същества, имат нужда от общуване...домашен любимец би ти правил чудесна компания и никога не би се интересувал как изглеждаш.

RazorEyes
07-10-2015, 09:00
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/568022-%D0%9C%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D0%B0-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%82%D 0%BE-%D1%81%D0%B8

Тая тема съм я писал аз... според теб хубаво ли ще е аз да имам домашен любимец. :)

Indistinct
07-10-2015, 09:05
...
Какво стана с котенцето

RazorEyes
07-10-2015, 09:11
...
Какво стана с котенцето


Една сутрин в около 6 часа тогава беше много тъмно и имаше мъгла. Заведох котенцето си на полето и от мястото на което стоях се виждаше една празна улица с осветление.. прекрасна гледка а и мястото беше приятно. Носех нож в себе си и се каних да убия котенцето. Още щом опрях ножа на гърлото му аз изпитах някакво чувство, сякаш усещах живота които тече в това животно... аз се опитах да му прережа гърлото но не го направих достатъчно силно и само малко козина му падна нищо повече... почувствах се някак си неспособен да убия това котенце и за това започнах да хвърлям камъни по него и така той избяга. Изгоних го за да не го убия. Аз когато се каня да убия животно усещам някаква неспособност много ми е трудно да обясня. Докато когато съм до някой човек аз искам да го убия по най-жесток начин. Вие като видите непознат човек не изпитвате абсолютно нищо... нито го обичате нито го уважавате и така нататък. Докато аз като видя непознат човек първото нещо което изпитвам е омраза! Аз бих го пребил най-жестоко без причина въпреки че е непознат, сметни какво бих направил с човек като теб които ми дава причина да го мразя? Аз ти казвам само че ако ми го беше казал/а това пред мен бих те убил безмилостно. Мразя повече хората отколкото животните! Даже вие хората мачкате животните... не мислите за тях! Заради начина ви на живот те нямат къде да живеят...

Това пак съм аз. Извадих поста от една тема.

Indistinct
07-10-2015, 09:19
поне не си го убил..

inewton
07-10-2015, 09:22
С риск някои ден да те срещна и да ме убиеш ще пиша.

Казваш, че не излизаш от вас, да приемем, че не е толкова страшно, ама това, че си зарязал училището е лошо, защото там поне можеше да намериш приятели. И аз не обичам много хората, ама човек не може да живее сам.

Намери някои със сходни интереси, ако продължаваш така ще вземеш да се разболееш, ако вече не си.

per-dead
07-10-2015, 09:24
Това пак съм аз. Извадих поста от една тема.

АЗ ЩЕ ВЗЕМА НОЖ, ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ И ЩЕ ТЕ УБИЯ, ДОЛЕН ПСИХАР ТАКЪВ!
И да знаеш, няма да ти падне само малко козина от врата. Бахти комплексираното педалче си ти, сериозно ти говоря. Върви се лекувай в клиника. Как може да искаш да убиеш едно невинно прекрасно създание? То с кво ти е виновно, че ти си мрънкащо хомо, което не може да се справи и с най-малкия проблем? Спри да търсиш безболезнен начин за самоубийство! Знам ли те кой си и как изглеждаш, намеря ли те, ще те удуша.

RazorEyes
07-10-2015, 09:26
С риск някои ден да те срещна и да ме убиеш ще пиша.

Казваш, че не излизаш от вас, да приемем, че не е толкова страшно, ама това, че си зарязал училището е лошо, защото там поне можеше да намериш приятели. И аз не обичам много хората, ама човек не може да живее сам.

Намери някои със сходни интереси, ако продължаваш така ще вземеш да се разболееш, ако вече не си.

Ами аз съм психично болен. Освен това аз винаги съм имал по 1-2 приятеля в училище, малко са но на мен ми стигаха. В последните дни в училище нямах никакви приятели, само хора които ми се подиграваха.

inewton
07-10-2015, 09:28
Ами аз съм психично болен. Освен това аз винаги съм имал по 1-2 приятеля в училище, малко са но на мен ми стигаха. В последните дни в училище нямах никакви приятели, само хора които ми се подиграваха.

Еми лекувай се тогава! Каква е диафнозата? Аутизъм, депресия, меланхолия, шизофрения?

RazorEyes
07-10-2015, 09:29
АЗ ЩЕ ВЗЕМА НОЖ, ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ И ЩЕ ТЕ УБИЯ, ДОЛЕН ПСИХАР ТАКЪВ!
И да знаеш, няма да ти падне само малко козина от врата. Бахти комплексираното педалче си ти, сериозно ти говоря. Върви се лекувай в клиника. Как може да искаш да убиеш едно невинно прекрасно създание? То с кво ти е виновно, че ти си мрънкащо хомо, което не може да се справи и с най-малкия проблем? Спри да търсиш безболезнен начин за самоубийство! Знам ли те кой си и как изглеждаш, намеря ли те, ще те удуша.

Ясно е че си в цикъл. А и това че си метал те кара да полудяваш... но не си вади нервите тук.

RazorEyes
07-10-2015, 09:30
Еми лекувай се тогава! Каква е диафнозата? Аутизъм, депресия, меланхолия, шизофрения?

депресия, анхедониа.

per-dead
07-10-2015, 09:34
Ясно е че си в цикъл. А и това че си метАл те кара да полудяваш... но не си вади нервите тук.

На колко годинки си? 11-12? xDD
Откачам като видя насилие над невинни животни. И комплексирани депресари, които гледат как да привлекат внимание. Точно като теб. Гледам и не вярвам на ушите си - ФИМЕЙЛ АЙС МИ КАЗВА ДА НЕ СИ ВАДЯ НЕРВИТЕ ТУК!! Доживях! Скапан комплексар!

inewton
07-10-2015, 09:35
Тя депресията се лекува, ама ако продължаваш така не може.

RazorEyes
07-10-2015, 09:43
На колко годинки си? 11-12? xDD
Откачам като видя насилие над невинни животни. И комплексирани депресари, които гледат как да привлекат внимание. Точно като теб. Гледам и не вярвам на ушите си - ФИМЕЙЛ АЙС МИ КАЗВА ДА НЕ СИ ВАДЯ НЕРВИТЕ ТУК!! Доживях! Скапан комплексар!

Ако исках да привлека внимание, най лесния начин е да пиша провокиращи коментари за България? Както правих преди няколко години. Ето тук са писали за мен...
https://www.facebook.com/bulgaria.wake.up/photos/a.512639752088994.117002.512104055475897/827827597236873/

Бях доста известен тогава. Стотици коментари и обиди имаше по мен... и ми харесваше. Даже дадох номера ми и ми се обаждаха хора да ги нареждам. Това правя когато искам внимание. И съм на 17, пише го на профила ми, пише го и на 2ра страница в темата но ти явно не четеш. Освен това не ме провокирай да напиша нещо обидно за теб. От далеч си личи кой е комплексирания.

inewton
07-10-2015, 09:46
... и ми харесваше.

Нали имаше анхедония.

RazorEyes
07-10-2015, 09:48
Нали имаше анхедония.

Казах че това беше преди години.

Indistinct
07-10-2015, 09:51
От профила ти във фейсбук виждам, че вярваш в Бог или поне искаш някакво чудо да се случи. Не можеш да получаваш без да правиш нищо..

per-dead
07-10-2015, 09:57
Освен това не ме провокирай да напиша нещо обидно за теб. От далеч си личи кой е комплексирания.

Много ми напомняш на един 27 годишен, който си ме беше поставил за цел, но го срязах. Като почна с едни заплахи, с едни обиди. Много се смях. Пък за това кой е комплексирания, дори няма и да го коментирам, заблудите са безплатни. :D Спирам да ти пиша в темата, че само ти храня комплексирания мозък.

s0b1esk1
07-10-2015, 09:59
защо не оставите момчето да постъпи поне веднъж в живота си мъжки и сам да сложи край на агонията? лично аз ако съм в неговото положение, бих го направил 2ри път без да се поколебая и за миг. правите се на месии, но реално никой не би му помогнал.

kalpazanka
07-10-2015, 10:01
^Отвратителен си.

С малки изключения, направо се потрисам колко жестоки може да сте във форума. Най-лошото е, че си правите весело на чужд гръб!