PDA

View Full Version : Ако имаш нужда от съвет, препоръка



camelopardbg
07-09-2015, 09:28
Добър ден,
пиша тук за да ви информирам за създаването на сайта ми, където можете да ми пишете ако имате нужда от съвет, препоръка, мнение или просто искате да споделите нещо. Можете да разгледате сайта на този линк - http://camelopardbg.weebly.com Благодаря ви за отделеното внимание.
Съжалявам за рекламата, но правя това с единствена цел да помагам. Лек ден на всички!

RazorEyes
07-09-2015, 09:33
Не се обиждай, но що за тъп сайт. Нищо няма да излезе от него, освен това си имаме форуми.

"КАМЕЛОПАРД ДАВА СЪВЕТИ СВЪРЗАНИ С ЛЮБОВТА, ПРИЯТЕЛСТВОТО, СЕМЕЙСТВОТО, УЧИЛИЩЕТО, ДУХОВНОТО РАЗВИТИЕ, ИЗБОра, КАРИЕРАТА, ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА. С ТОВА ЦЕЛИ ДА ВИ ПОМОГНЕ, ДА УЛЕСНИ РЕШЕНИЯТА ВИ И ДА ВИ БЪДЕ ОПОРА В ТРУДНИ МОМЕНТИ! "

OOHOHOHOHOXOXOXO, скъсах се от смях. Май наистина ще се окаже че сайта ти помага. Толкова е смешен че от смях се отклоних от мислите си за самоубийство.

HollyGolightly
07-09-2015, 12:04
Добър ден,
пиша тук за да ви информирам за създаването на сайта ми, където можете да ми пишете ако имате нужда от съвет, препоръка, мнение или просто искате да споделите нещо. Можете да разгледате сайта на този линк - http://camelopardbg.weebly.com Благодаря ви за отделеното внимание.
Съжалявам за рекламата, но правя това с единствена цел да помагам. Лек ден на всички!
След като случайно попаднах на няколко твои мнения из форума, искрено се надявам никой да не те вземе сериозно и да не тръгне да ти иска съвети. Такъв помощник като теб най-много да навредиш на някого.

camelopardbg
07-09-2015, 12:27
След като случайно попаднах на няколко твои мнения из форума, искрено се надявам никой да не те вземе сериозно и да не тръгне да ти иска съвети. Такъв помощник като теб най-много да навредиш на някого.

О, и как ме определи какъв съм? Познаваш ли ме, че избързваш с глупави твърдения? Не си мисли, че човек, който си стои вкъщи по цял ден и няма поглед към живота и познания в областта на психологията би се заел с такава инициатива. Не случайно и ти не го правиш. Ако мислиш за себе си, че би навредил/а на хората, окей, ама за другите остави на самите тях да определят какви са им възможностите, не си единствения/ата с мозък. ;)

anonymous708973
07-09-2015, 13:12
Само заради факта, че си наспамил целия форум, никой няма да те вземе насериозно. За човек, който претендира да разбира от толкова области, че да дава акъл, определено ти липсват познания, когато става дума за Consumer Behaviour и елементарен маркетинг.

girlwithproblem
07-09-2015, 13:37
Как очакваш някой да те вземе на сериозно с тия грешки при писането и с това име и на всичкото отгоре си на 18? А за самия сайт! Мале, не ми се коментира. Прилича на сайта на откачен духовен наставник. Аз си имам проблеми и се нуждая от съвети, но не бих ги искала от теб.

camelopardbg
07-09-2015, 14:11
Как очакваш някой да те вземе на сериозно с тия грешки при писането и с това име и на всичкото отгоре си на 18? А за самия сайт! Мале, не ми се коментира. Прилича на сайта на откачен духовен наставник. Аз си имам проблеми и се нуждая от съвети, но не бих ги искала от теб.

Това си е твое решение. Грешки при писането? Знаеш ли какво означава въобще името ми? И за годините - ? Нито ме познаваш, нито нищо, че да говориш колко и от какво разбирам. Повярвай ми, не една възраст е важна, важно е колко си отворен към света, през какво си минал, с какво си се запознал и най-вече желанието да помагаш. Колкото до сайта - може да си права. Може би точно това ми е била и целта. Лек ден!

RazorEyes
07-09-2015, 14:18
Питам се само къде са модераторите?

itslili
07-09-2015, 14:36
Виж разбирам да беше пуснал една тема ,а не да пълниш сайта ,не беше нужно ;)

Скорпион
07-09-2015, 15:59
Усещам
виртуална агресия
Предлагам прочистване на чакрите.
Ето линк към сайта ми- http://camepedal.weed.com
Благодаря за отделеното внимание.