PDA

View Full Version : Защо имате против хората в черно?



per-dead
07-09-2015, 16:41
Не, we, ебавам се.
Днеска ходих на река. Скочих от водопада. Ама преди тва...
ЦИГАНСКА СГАН!! Брат, седя си аз на каманаците с една приятелка да и правя компания докат свикне с водата. И до нас едни цигани. Две момчета и четири момичета. Момчетата се държаха окей, не ни закачаха. Ама едната от тях - една такава тлъста и дебела реши, че трябва да ни пръска. Що па не? Не ни познава... Ама кво и пречи?! И я помолих най-любезно да спре. И тя кат почна "Ша спра, ако искам. Ти някъв проблем ли имаш с мен?" Твърдо решена, че не ми се занимава с глупости, доплувах до отсрещния край на вира и излязох. По едно време тая се домъкна и кат почна пак "Ти проблем ли имаш с мен уее? Нали знайш, че моа та фана и та удавя кат нищо уее?" Таз кат я видях как пищи кат малка курва и не може да плува, единствения начин, по който може да ме удави, е като седне върху мен. Тогава 100 про нямам шанс да оживея :D Ама беше готина рекичка. Разхладих се.
Та, сега... КЪВ ВИ Е ПРОБЛЕМА С ХОРАТА С ЧЕРНИ ДРЕХИ? Те са нормални хора. I'm just an attention whore.
Отивам да се изкъпя, че косата ми тиняса от тоз вир.

slicky
07-09-2015, 19:53
Стани бфф с тая, каквито са й килограмите, такъв и характера.

LoadRunner
07-09-2015, 20:24
Еми тъй е.. като не си носите с вас Блейд да ви защитава

ДОТА
07-09-2015, 20:41
доплувах до отсрещния край на вира

С къв бански си била ?

per-dead
07-09-2015, 21:50
Стани бфф с тая, каквито са й килограмите, такъв и характера.

Веднага. Ще започна като я намеря във фейсбук и и пратя покана за приятелство. Приеме ли я, считам го за знак, че това е едно непоклатимо, силно и крепящо се на здрави основи приятелство.


Еми тъй е.. като не си носите с вас Блейд да ви защитава

Ша знам за утре.


С къв бански си била ?

На две части. С мидички :D

Smrazqvashta
07-10-2015, 06:57
На две части. С мидички :D

Мацко мисля, че банският ти я е провокирал!