PDA

View Full Version : Сам самичък



Sun4000
07-09-2015, 23:41
здравейте, пише ви едно момче което е напълно самотно и нз какво да прави... дните ми минават ден за ден, ставам, ям,тв,пц-то, излизам да спортувам на фитнес или мач или просто ей така разходка(сам).. но няма с кого да общувам...


завърших и със съучениците изгубих контакт, изобщо пълна повърня.. пиша по фб на тези с които съм излизал преди или просто сме си лафили... всички ме отбягват.... или си измислят оправдание само и само да не кажат,че съм и неприятен:

Ето пример, едно приятелче което до преди година излизахме всяка седмица на диско,забавлявахме се, лафове, пиене... изведнъж ме пита за мои неща от детството- явно някой му е напълнил главата с глупости и от тогава нито звъни нито пише нито нищо... Всеки път си казвам хайде от мен да мине ще го питам..да излезнем нещо- отговарями е брат ся се пазя за морето няма да излизам тази седмица: -Гледам го в фб снимки от дискотеката...?!!?

С момиче не съм имал сериозен контакт от повече от две години вече..,изобщо изпитвам страх да заговоря някоя..

Сам като пън бридам...

Dwyd96
07-10-2015, 04:27
Като ти гледам форумните мнение, май ти трябва малко повече самоувереност...
Варианти:
1. Започни работа- хем ще срещнеш нови хора, хем и дните ти няма да са толкова монотонни
2. Намери си хоби- ако практикуваш нещо което ти харесва, можеш да срещнеш хора с интереси сходни с твойте..
3. Ходиш на фитнес- ми земи запознай се с някой от другите дето ходят в тоя фитнес.
4. Не трябва да се отчайваш толкова много от факта че си сам, все пак тва няма да е вечно.

itslili
07-10-2015, 19:31
Трябва да бъдеш по-общителен ,опитай се да промениш това което приятелите ти не харесват в теб или просто намери такива приятели които те харесват такъв какъвто си.
Като гледам по писането ти не си някои задръстен изглеждаш симпатично момче ,фитнес,футбол ..страхотно :)

Sun4000
07-10-2015, 21:00
Трябва да бъда по-общителен е опитвам се от години, но винаги като се доверя на някого той ми забива нож в гърба, не знам защо така се получава, но мразя лицемерието може би Това е най-голямата причина поради която ме отбягват хората... защото не мога да се правя на луд... говоря директно и искам и те да ми го казват директно в очите не зад гърбаа...

Не може винаги да минава за моя сметка или аз да съм човека който е назад... Не ли така? Истинско приятелство е когато нещата са горе долу равнопоставени, ам не все аз да звъня защото той няма минути, аз да го карам с колата щото той няма бензин, аз да му се моля да излизаме.., като го помолиш за нещо винаги да има оправдание..

Аз не виждам просто как са възможни приятества от типа - "да убиеш човек за него" (в преносен смисъл) Всички са лицемери, вие имате ли подобни приятели?

Sun4000
07-10-2015, 21:10
Другото което искам да споделя е, Като искам примерно да пиша на някое момиче, примерно изпращам и покана тя дори приятелство не дава, пък тези дето ги имам добавени дори не прочитат това което е написано.. и то не говоря за някоя кифла и прочие за съвсем нормални момичета и пак не ми отговарят, как да го разбирам това??

Толкова ли съм ненормален и дебилен,че дори не отразяват...

bReAk3R
07-10-2015, 22:08
Ми дай да те видим. В крайна сметка, това е първото, по което определят дали ще ти пишат или не - външния вид. Жалко, но факт. За мен лично няма значение , но все пак ако искаш постни да видим. Ако не е това проблема, би трябвало да е нещо в подхода, въпреки че в повечето случаи си е визията.

slicky
07-12-2015, 06:34
Прочети психокибернетика, супер яката книга, която може да ти помогне.

Seattle
07-14-2015, 06:59
Трябва да бъда по-общителен е опитвам се от години, но винаги като се доверя на някого той ми забива нож в гърба, не знам защо така се получава, но мразя лицемерието може би Това е най-голямата причина поради която ме отбягват хората... защото не мога да се правя на луд... говоря директно и искам и те да ми го казват директно в очите не зад гърбаа...

Не може винаги да минава за моя сметка или аз да съм човека който е назад... Не ли така? Истинско приятелство е когато нещата са горе долу равнопоставени, ам не все аз да звъня защото той няма минути, аз да го карам с колата щото той няма бензин, аз да му се моля да излизаме.., като го помолиш за нещо винаги да има оправдание..

Аз не виждам просто как са възможни приятества от типа - "да убиеш човек за него" (в преносен смисъл) Всички са лицемери, вие имате ли подобни приятели?

Кво значи да се довериш бе деба?! Не става да имаш приятел от 2 месеца и да му разправяш как вашите въртят данъчни измами (примерно). Тва не стават от днес за утре. Такива приятелства дето ти ги разправяш ги има, но те се градят с години, и постепенно. Днес се споделя едно, утре друго, другата седмица 3-то и т.н. за да видиш що за стока е тоя насреща.
За парите, да така е, всеки гледа на него да му е лесно. За съжаление немутията е гадно нещо, но тва е положението в Бг. Неможе да не се случи да не почерпиш кафе, да не караш до дискотеката или да си ти тоя дето ще се обади, но ако човека насреща е точен то той би се сетил да върне услугата по един или друг начин. Ако усетиш че ти се качват на главата, казваш и аз нямам вече и гледаш как се развиват събитията.
За момичета, излез от фейса и се разкарай на някаде. Заговори някоя дето работи в магазин, в кафе, на плажа докато си плащаш бирата.

ДОТА
07-14-2015, 09:41
Другото което искам да споделя е, Като искам примерно да пиша на някое момиче, примерно изпращам и покана тя дори приятелство не дава, пък тези дето ги имам добавени дори не прочитат това което е написано.

продължавай, след 100-ина пъти някоя ще ти върже, важно е да не се отказваш

galen_plamen
07-22-2015, 10:05
има хора с по-друга енергия ,
и дори и да са умни или хубави ,да могат повече от другите при тях се получава едно и също всеки път

ThEKiNgG
07-27-2015, 10:15
Другото което искам да споделя е, Като искам примерно да пиша на някое момиче, примерно изпращам и покана тя дори приятелство не дава, пък тези дето ги имам добавени дори не прочитат това което е написано.. и то не говоря за някоя кифла и прочие за съвсем нормални момичета и пак не ми отговарят, как да го разбирам това??

Толкова ли съм ненормален и дебилен,че дори не отразяват... И аз имах същия проблем пък съм си много хубаво момче xD после качих 3 снимки с S класата на наще и сега никоя не ми отказва! Или ако имаш снимки от скъпи места дубай монако и бедрум бийч също става повечето евтини коври не са ходили там да видиш как лапат коврите.... така ,че its all about the money!

ангелче_12513
07-29-2015, 20:45
Чета темата , и не мога да повярвам. Все едно чета за себе си.
Аз съм същия като теб , но ти поне излизаш. В последно време съм много затворен , почти не излизам , освен да си купя нещо и обичайно излизам към 19:00 часа и се размотавам сам до към 22:00-22:30. Не се виждам и с приятелите ми напоследък , но какво да се прави. Ти най-добре се запиши на някакъв спорт или занимание. Най-добре започни нов живот , и току-виж ти излязъл късмета.

fire_cat_
08-11-2015, 22:32
Ходиш на фитнес,защо не се запознаеш с някого там? Опитай се да бъдеш по-общителен и не очаквай,че ще можеш да се довериш на някого,който познаваш от месец. Ако пък ти е толкова трудно да си намериш компания,просто се научи да си си самодостатъчен.

Sun4000
08-11-2015, 23:03
Ходя да.. честичко.. но всичко е на здравей здрасти и общи приказки... Не очаквам да се доверя на хора които познавам не от месец ами от години... Седя си в нас и тъпея.. дето имах един приятел и то спря да ми пише, говори.. нз да ли се говори лошо за мен, да ли просто без да ме познават хората ми слагат етикет.. нз..

fire_cat_
08-12-2015, 00:42
Горе главата Не спирай да се усмихваш и бъди щастлив и без компания. Предложих ти да се опиташ да си бъдеш самодостатъчен. Аз имам компания, и какво? Понякога отказвам да излизам с приятелите си,понеже предпочитам да го правя сама - по-приятно ми е..Не е хубаво щастието ти да зависи от другите.✌

Sun4000
08-12-2015, 20:39
Благодаря, така е всичко което казваш, но нали знаеш все някога ти се иска да разнообразиш, пък сам си е голяма скука...

Свикнал съм да нямам приятели, да сме само на здравей здрасти, но поне преди все се намираше с някого да излезна ей така просто за 2-3 часа на кафе на диско..,а в момента (последните 2год.) е пълно мъртвило ..

И това го преживява, но така напълно се отчуждих с хората от другия пол, и дори да ми допадне някое момиче ме е срам да я заговоря...много се притеснявам.. :(

inewton
08-12-2015, 20:44
Sun на колко си?

Sun4000
08-13-2015, 20:38
21г. ;)

Lodos
08-15-2015, 12:21
Зaщо не опитaш дa се сприятелиш с някой във фитнесa. Отивaш при него поздрaвявaш го и го питaш примерно дaли спaзвa специaлнa диетa или от колко време тренирa и тaкивa нещa.

[7h3.0n3]
08-15-2015, 20:24
чалгата ви прави страшни мекотела. повярвай ми не знаеш какво е самота

Sun4000
08-15-2015, 23:52
Каква чалга човек, слушам са черно и латино..

inewton
08-16-2015, 04:52
слушам са черно и латино..

+

marilyn
08-22-2015, 13:22
Авторе, понякога се чудя как има хора като теб?! Не го казвам с упрек, а с учудване. На 21 си, не разбрах с какво се занимаваш. Учиш ли, работиш ли? Ако не правиш нито едно от двете, лошо за теб.

Училището колкото и да си има минуси, има един огромен плюс - общуваш постоянно с хора, искаш или не, прекарваш цял ден с хора от класа си. Там все някак ще завържеш поне едно приятелство. След това се предполага, че влизаш в университет. Там купона и приятелите буквално сами те намират. Срещаш всеки ден нови хора, с някои се сприятеляваш, с други не. Дори да не следваш, намираш си работа, там пак общуваш с хора, нищо не пречи да поканиш някого да пиете по кафе/бира след работа. Така се създават контакти, а не със седене у вас.