PDA

View Full Version : Ревниво гадже! Психопат направо



cvetannac
07-10-2015, 11:50
Здравейте, искам да ви попитам за мнения и ако може да ми помогнете!!
Имам приятел от скоро (9 месеца). Обичам го много както и той мен! Но ето я и най-лошата част. Рвност. Не ми дава да излизам с приятелки, даже сама до магазина не мога да отида! Обиждаше приятелките ми, те го намразиха. Останах без приятели. Единствените хора с които мога да говоря са родителите ми. Няма с кой да си обеля една дума вече 4 месеца. Преди излизах по 1 в месеца, и ме караше да му снимам в заведенията. И ако има момчета или мъже (дори да са на 50) ме кара да се прибирам. Немога да живея така вече стоя ди само вкъщи нямам социален живот, моля ви помощ

Smrazqvashta
07-10-2015, 12:38
Психопат ------> Психиатър

InnocentFuck
07-10-2015, 14:28
Голяма любов ще да е :d

RazorEyes
07-10-2015, 14:37
Ами питам се защо не го зарежеш като не можеш да живееш така? Тролчетата изобщо не сте забавни... явно това е единствения начин да си доставите удоволствие в явно скучния си живот.

inewton
07-10-2015, 14:38
Ами питам се защо не го зарежеш като не можеш да живееш така? Тролчетата изобщо не сте забавни... явно това е единствения начин да си доставите удоволствие в явно скучния си живот.

Ха... ха... ха... кой го казва.

CoNviCt
07-10-2015, 15:10
Аз имам реално решение. Хрумна ми веднъж, бях се замислил над подобна тема.
Приспи го. Завържи го за леглото и здраво с пиш колана в гъза. Никога няма да ревнува пак. Или каквото там прави.

bambi69
07-10-2015, 15:45
Ти уважаваш ли се?! Никога не позволявай някой да навлезе в личното ти пространство, дори и гадже, защото е ЛИЧНО и всеки се нуждае от такова!

marilyn
07-10-2015, 15:59
Ти сама си казваш, че това не ти харесва. Значи можеш да го промениш => зарежи го този. Той няма да се оправи, няма да спре да ревнува. Дори не знам как можеш да твърдиш, че обичаш такъв човек. Никой не може да те ограничава, просто ти му позволяваш. Това не е любов, а някакъв кошмар. Още по-малко е връзка.

ДОТА
07-10-2015, 17:09
Аз имам реално решение. Хрумна ми веднъж, бях се замислил над подобна тема.
Приспи го. Завържи го за леглото и здраво с пиш колана в гъза.

По ква причина момче тръгва да мисли как приятелката му го изнасилва отзад ?

RapExotic
07-10-2015, 18:31
По-скоро ти си за психиатър. Страдаш от мазохизъм.

LoveInfect
07-10-2015, 18:32
По ква причина момче тръгва да мисли как приятелката му го изнасилва отзад ?
Wtf? Защо?

per-dead
07-10-2015, 20:19
Това не е ревност. А обсебване. Ревност е, когато се издразниш, че друг се опитва да флиртува с гаджето ти. Обсебване е, когато му звъниш през 2 минути, караш го да ти снима наляво и надясно за доказателство и т.н. Твоят приятел е от втория тип. Махай го. Такива не се оправят.

GoodEnough
07-10-2015, 20:21
Поне те обича... :D

skatew
07-14-2015, 16:30
По ква причина момче тръгва да мисли как приятелката му го изнасилва отзад ?

hahahahahahhaha

raggamuffinbabbyyy
07-16-2015, 15:53
И азз имам едно такова,ама ще го изтърпя предполагам ;дд

pinkblood
07-19-2015, 20:44
Ако продължаваш да си с този човек си е чисто наказание . Ако толкова много го обичаш и не искаш да го оставяш намери от къде започва ревността му. Според мен има няколко варианта - 1вият е още от детството му . Примерно единият от родителите му да е изневерявал на другият и той като дете да е попил всичко това и да не желае това да се случва и в неговите връзки . Също така може и баща му да е ограничавал така майка му с излизанията . Има много и всякакви хора , така че не е изключено . 2рият вариант е в някоя от предишните му връзки да е имало изневери и да не желае да се случва същото и с теб . 3тият вариант според е мен е вината да е в теб . Ако някога си му давала поводи да те ревнува или да си имала много близки приятели момчета , или също да си имала повече връзки преди - всичко това му действа . Говорила ли си с него относно това? Предполагам да , няма начин , но моят съвет е да поговориш с него отново и да му обясниш как се чувстваш наистина , както и да го попиташ на какво се дължи неговото поведение. И ако не се промени .. няма смисъл да продължаваш да се тормозиш с този човек , в един момент всичко това наистина ще ти омръзне съвсем.

Rakshy
07-19-2015, 20:56
Ако кажеш, че те бие по-добре си взимай билет за Стокхолм (искрено се надявам някой да ми схване шегата :/ )

dreamwalker
07-19-2015, 21:30
Ако кажеш, че те бие по-добре си взимай билет за Стокхолм (искрено се надявам някой да ми схване шегата :/ )

Взех си билет за Стокхолм, какво от това?

Освен че ще усещате липсата ми във форума.

Rakshy
07-19-2015, 22:55
Взех си билет за Стокхолм, какво от това?

come on m8, it's a joke

NomNomNom
07-19-2015, 23:17
По ква причина момче тръгва да мисли как приятелката му го изнасилва отзад ?
Пропуснал си му стола значи.