PDA

View Full Version : Татус



lightyear
07-11-2015, 01:03
Здравейте.Значи решил съм да си направя татус.Ще си го направя в началото на месец Септември сигурно -
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/55/b1/24/55b124f2f968f528aeb2527dbb115580.jpg
та ето го и татуса,но проблемът ми е,че не се вижда целият татус и не знам на горната част на предмишницата какво да татуирам,че да не изглежда грозно.Ако някой може да предложи някакви идеи,или пък да намери целият татус ще съм му много благодарен :Д.
Благодаря предварително.

per-dead
07-11-2015, 08:33
Моя съвет е да си измислиш нещо ти - нещо със значение за самия теб. Аз лесно ще ти измисля рисунка, но това може да не е твоята рисунка и 100 процента няма да означава нищо за теб. Замисли се, че това е перманентно и сложено като украса, може да ти писне. За това прецени сам от какво се интересуваш и какво искаш, защото това е твоята ръка, твоята кожа, твоята перманентна рисунка и не се трие.

lightyear
07-11-2015, 10:59
http://zetwet.com/blog/wp-content/uploads/2015/05/Forearm-Tattoos-For-Men.jpg
Мислех си от горната страна е да има свитък,и да пише нещо на латински за семейството ми иии часът ще е 23;30 на часовника,понеже тогава съм се родил :Д

CupcakeKitty
07-11-2015, 11:05
Идеята ти е готина
ако евентуално пък решиш че не можеш да измислиш нещо говори с татуиста си
той би трябвало да го измайстори
да си татуист не означава само да отпечаташ картинка и да я очертаеш
или поне не би трябвало да означава само това

lightyear
07-11-2015, 13:41
Да,разбира се.Аз ще си го попитам дали не може да измисли някакво по готино продължение,но все пак за сега е това :Д.Благодаря за отговорите.

stunkaaaaa
07-31-2015, 22:37
Скоро и аз ще си правя, ако може да ми дадете някакви идеи за надписи с шрифт. Принципно си мисля за i hate to judge me withut knowing my story , обаче ми се вижда малко дълго, а пък не намирам смисъл примерно в смъртта е живот. Надписа трябва да е нещо насочено към теб. Ако някой намери някакви мисли, по-кратки , или има някакви идеи , нека сподели. :д

bReAk3R
07-31-2015, 22:58
Скоро и аз ще си правя, ако може да ми дадете някакви идеи за надписи с шрифт. Принципно си мисля за i hate to judge me withut knowing my story , обаче ми се вижда малко дълго, а пък не намирам смисъл примерно в смъртта е живот. Надписа трябва да е нещо насочено към теб. Ако някой намери някакви мисли, по-кратки , или има някакви идеи , нека сподели. :д

Силно ме интересува колко тря да сте прости да не знаете кво искате, ама задължително да трябва да си правите нещо? И тия мисли в крайна сметка нали ще са на теб? Закво трябва други хора да ти ги избират? Няма ли нещо, което да те надъхва примерно и него да си напишеш? Мисли и цитати бол, въпроса е, че не си единствената, която е нямало кво да си сложи и вече са банални всичките.

CupcakeKitty
08-01-2015, 01:41
Силно ме интересува колко тря да сте прости да не знаете кво искате, ама задължително да трябва да си правите нещо? И тия мисли в крайна сметка нали ще са на теб? Закво трябва други хора да ти ги избират? Няма ли нещо, което да те надъхва примерно и него да си напишеш? Мисли и цитати бол, въпроса е, че не си единствената, която е нямало кво да си сложи и вече са банални всичките.

Щото така и е яко
точка
елементарно е
http://www.dafont.com/angilla-tattoo.font
eто ти готин сайт за шрифтове

bReAk3R
08-01-2015, 12:57
Теб не съм те питал. Явно си в същото положение и се засегна хаха

Да не лафим за това, че тя поиска надписи, а не шрифтове ама карай, евала ти хах

CupcakeKitty
08-01-2015, 12:59
"за надписи с шрифт"
за надпис не мога да и помогна но предлагам шрифтове
нямам какво повече да кажа

bReAk3R
08-01-2015, 21:12
Бту колкот да не съм гаден и да не е офтопик за надпис преди малко се сетих "For every dark night there's a brighter day" , сравнително кратко е и е айляк такова, не е често срещано поне от мен ;д

nym
08-12-2015, 21:39
Сега разбирам що един тип беше написал "бе аз избягвам да си качвам снимки на татусите че много копират".

Това само вметка, на мен лично 'ич ми не пука кой к'во копира.

И аз бих питала татуиста, още повече, че тоя татус изглежда като да е цял ръкав, демек има нужда от продължение не само нагоре, ами и настрани. Само по снимката няма да го бъде никак, мисля си.

nym
08-12-2015, 21:48
Скоро и аз ще си правя, ако може да ми дадете някакви идеи за надписи с шрифт. Принципно си мисля за i hate to judge me withut knowing my story , обаче ми се вижда малко дълго, а пък не намирам смисъл примерно в смъртта е живот. Надписа трябва да е нещо насочено към теб. Ако някой намери някакви мисли, по-кратки , или има някакви идеи , нека сподели. :д
Memento mori.

Хич не се бъзикам. Много смислена и, според мен, важна мисъл. Ама дали е такава според теб?

"С шрифт"? Ми то е с шрифт. Някакъв си там, не го знам шрифта на форума как се казва.

Баси, татуирай си нещо, което те кефи. С идеята, че някой ден може и да спре да те кефи, и със знанието какви са ти опциите в тоя случай (не са много хубави). Всичкото инфо е налично,

Ако си ок с резултатите от всичките горни размишления, татуирай смело. Ако не си, недей. Толкоз.