PDA

View Full Version : Объркващо момиче



_Whatafucknworld_
07-12-2015, 19:19
Здравейте! От много дълго време си пишем с едно момиче. Тя е от другия клас и е на моите години.
Стренното е, че не иска да говорим на живо и казва, че приятелките й си мислели, че се сваляме и затова си пишем само по фб. Пишем си всеки ден, почти всеки Божи ден и никога не ни омръзва. Веднъж аз й намекнах, че я харесвам, но не й казах директно...Та така де...останахме си само приятели и до ден днешен само си пишем...Проблемът е, че се лигави с мен, пишем си перверзни неща, ноо....тя понякога ми говори и за други момчета...реших да понамекна, че ми е неловко да ми говори за тях и че изпитах капка ревност, но тя пак си продължава...
Въпросът ми е, дали тя само си играе с мен или просто съм попаднал в графа ''приятели'' (което не ми се вярва много да е така) ? Благодаря предварително.

Yoni-bonboni
07-12-2015, 20:08
Според мен това момиче само те сваля ти си и присто нещо като резервен план и затова само се закача с теб.Тя просто си играе с теб повярвай ми аз също съм момиче и съм го пробвала този номер на едно момче,но на него не му хареса ядоса се и ме отсвири.Но не мога да разбера,защо не поискаш да се видиш с нея насаме примерно можеш да я поканиш да излезете на кафе или да отидете някъде където ще сте само двамата трябва да я попиташ лично.Само така ще разбереш какво иска от теб -сериозна връзка или нещо неангажиращо!!... :)

ДОТА
07-12-2015, 20:55
пишем си перверзни неща

И кво се оплакваш

_Whatafucknworld_
07-12-2015, 21:17
И кво се оплакваш
Пише си такива неща и с други момчета, поне тя така разправя.

_Whatafucknworld_
07-12-2015, 21:19
Според мен това момиче само те сваля ти си и присто нещо като резервен план и затова само се закача с теб.Тя просто си играе с теб повярвай ми аз също съм момиче и съм го пробвала този номер на едно момче,но на него не му хареса ядоса се и ме отсвири.Но не мога да разбера,защо не поискаш да се видиш с нея насаме примерно можеш да я поканиш да излезете на кафе или да отидете някъде където ще сте само двамата трябва да я попиташ лично.Само така ще разбереш какво иска от теб -сериозна връзка или нещо неангажиращо!!... :)
Благодаря за мнението !
А не може ли само да иска да ме дразни, разказвайки ми за други момчета...какви работи си пишела с тях и т.н., в случай че знае, че имам слабост към нея ?

ДОТА
07-12-2015, 21:22
Пише си такива неща и с други момчета, поне тя така разправя.

Дай и фейса, ще проверя и ще ти кажа.

_Whatafucknworld_
07-13-2015, 12:21
Дай и фейса, ще проверя и ще ти кажа.
-_- Отчайваш ме.

RapExotic
07-13-2015, 16:14
Кажи и, че е тъпа кифла.

elisa.bettini
07-13-2015, 19:28
Благодаря за мнението !
А не може ли само да иска да ме дразни, разказвайки ми за други момчета...какви работи си пишела с тях и т.н., в случай че знае, че имам слабост към нея ?

Не е изключено, но щом не иска да се срещате лично, интересът и към теб едва ли е толкова голям. Като се засечете по коридорите изобщо ли не разговаряте? Най-добре би било да си поговорите сериозно, както вече Yoni-bonboni те посъветва. :)

_Whatafucknworld_
07-13-2015, 21:29
Не е изключено, но щом не иска да се срещате лично, интересът и към теб едва ли е толкова голям. Като се засечете по коридорите изобщо ли не разговаряте? Най-добре би било да си поговорите сериозно, както вече Yoni-bonboni те посъветва. :)
Винаги се поздравяваме, когато се сещнем по коридора и странното е, че ме гледа с един такъв поглед, втренчен в моите очи. Почти никога не си разговаряме на живо.

skatew
07-14-2015, 15:59
Izglejda mi, che gleda na teb kato .. Hm priqtel ne e pravilnata duma, zashtyoto realno ne ste priqteli, po skoro nqkakva nelepa zaigravka, primerno. Budi po agresiven i vij kakvo shte stane - kaji i - ne namekvai, ami kaji - che iskash da se widite najivo, a ne samo da si pishete, zashtoto tva s pisaneto e simulaciq na kontakt i e bezsmisleno. Ako ne se syglasi da se widiite nqma smisyl da prodyljavash, ako se syglasi i se widite trqbwa da se dyrjish po kato myj, zashtoto w momenta gleda na teb kato na nqkva igrachica, pokaji i che q hareswash, tova nqma da ti obqsnqwam kak stawa i tei

raggamuffinbabbyyy
07-16-2015, 15:58
Може и да те харесва и да не си признава,защото я е страх да не бъде отблъсната.

umri
07-17-2015, 14:03
Покани я да излезете. Да е ден, в който не сте на училище. Ако вземе да овърта, пробвай пак друг ден. Ако отново имаш същия резултат се отдръпни. USB входовете не са вагини.

NomNomNom
07-19-2015, 16:43
Отиди до тях, драсни й да слезе и я натисни зад гаража, и си тръгни.

Meth
08-03-2015, 21:52
Може би само й харесва да си пишете такива неща (в случай че си пише такива неща и с други момчета). Мръсница.