PDA

View Full Version : Лесно момиче ли съм?



KallySs
07-12-2015, 20:53
Здравейте! Този въпрос се питам от скоро , тъй като , забелязах че си говоря с някой момчета доста отпуснато , просто защото мисля че няма нищо лошо , и усещам ,че няма проблем да говоря така с тях , като ..не знам ..приятели . Мисля така защото най- добрата ми приятелката каза че много съм се зарибявала с момчета . Опитах да говоря по скучно с тях , разговора минаваше на : мхм , аха , мда и ми ставаше все по-гадно че някакси не можех да си говоря с тях , а аз просто обичах да се смея и да съм отпусната пред тях , наскоро започнах пак след като беше последвано негативно мнение поради действията ми .

П.с : под тях не разбирайте 100 момчета ами максимум 1-2 . Не съм заобиколена от момчета , по-скоро почти винаги сме с нея .

Ако смятате да хейтвате и да се подигравете , моля не тук.

itslili
07-12-2015, 21:31
Разбира се че не си мончетата харесват момичета с които могат да разговарят ,с които могат да завържат едно изречение.Аз например не мога да съм така и ми е супер тъпо ,ако може да дадеш един два съвета :*

LoveInfect
07-12-2015, 22:08
Твойта приятелка е баси простата. Ревнува само защото тя не може да се държи като теб с момчетата. Отваряй си очите на 88 за нея.
От кога да си говориш с момчета те прави лесно момиче WTF!? Ако спеше с тях, може би, но това!? Както и да е гледай да научиш дефиницията на думичките които използваш.

KallySst
07-12-2015, 22:52
Към itslili : не знам как да ти дам съвет след като с тези хора които си говоря често в повечето случаи те са тези които говорят много . Мога да ти кажа историята с едно от момчетата с които си говорим много . Та отначало си писахме ,аз нямах особен интерес , но той пишеше много изключително , и няма как да не обърнеш внимание на такъв човек , и започнахме да си пишем и да се смеем защото изглежда ме приемаше , в предвид всички глупости които дрънках, които повярвай ми , бяха наистина доста , достаа тъпи и бавни . Но забавното беше че се смяхме на всяка подобна :д . Това момче ще дойде и при теб , което се интересува от теб и така нататък , така че просто бъди отворена за нови запознанства и като усетиш че можеш да се отпуснеш малко по-малко го направи :)

KallySst
07-12-2015, 22:54
И към : LoveInfect
Благодаря ти ! :) Наистина ме успокои ! :)

RapExotic
07-13-2015, 16:09
П.с : под тях не разбирайте 100 момчета ами максимум 1-2 . Не съм заобиколена от момчета , по-скоро почти винаги сме с нея .

А минимум колко?

anonymous708973
07-14-2015, 13:06
Твойта приятелка е баси простата. Ревнува само защото тя не може да се държи като теб с момчетата. Отваряй си очите на 88 за нея.

Глупости на търкалета.
Идеално познавам типа момиче, който има предвид приятелката. Не казвам, че авторката е така, ама смеенето отмятане на коси, тупането по рамото, пърхането с мигли и гушкането с оправданието "ама ние сме си приятелчета" ми е тоооолкова познато, че няма накъде повече.

slicky
07-14-2015, 17:13
Сега е само говорене с 2 момчета, но след няколко години......:P

BeautyCupcake
07-14-2015, 19:04
Сега е само говорене с 2 момчета, но след няколко години......:P
Зависи на колко години е авторката :D

Omega
07-15-2015, 19:26
Щом не те вкарват от 1-вата среща, значи не си. Но Стики е прав, зависи и след няколко години как ще е.