PDA

View Full Version : В коя държава сте ?



SHPAIdURmeN
07-12-2015, 22:06
В коя държава сте и в кой град ?
Харесва ли ви там ?
От колко време сте там и лесно ли научихте езика ?




П.С. Реших да възродя, по спомен, старата тема, така че хората да си помагат. ;)

raggamuffinbabbyyy
07-14-2015, 22:49
България в момeнта съм във Видин,иначe прeбивавам в София.
В София да..
///

Pug_306
07-15-2015, 08:47
В Русия съм, в Русия съм :D

Hayashi
07-15-2015, 16:49
Абе в този раздел защо изчезват темите?

Във Франция съм. Ако има и други франкофони ще се радвам да се запознаем.

kalpazanka
07-16-2015, 06:56
Абе в този раздел защо изчезват темите?


Хаяши, драсни на лично какво си забелязала. А не виждам промяна, даже старата тема кой в коя държава е е малко по-надолу.

SHPAIdURmeN
07-16-2015, 09:46
Хаяши, драсни на лично какво си забелязала. А не виждам промяна, даже старата тема кой в коя държава е е малко по-надолу.

И аз съм на същото положение. Пробвах ЛС да ти изпратя, но ти е пълна кутията, затова тук ще оставя съобщението.
След като го прочетеш, те моля да изтриеш коментара, за да не загрозявам темата със СПАМ. :
"

В този Раздел " За България и тези, които я напуснаха", виждам само 2 теми. Моята и "Турските или Френските Авиолинии". За сега съм забелязал, че само тук(раздела) липсват теми.
"

kalpazanka
07-16-2015, 09:51
Странно, при мен са видими всички. Я вижте да не сте цъкнали нещо погрешка из настройките?

SHPAIdURmeN
07-16-2015, 09:55
Странно, при мен са видими всички. Я вижте да не сте цъкнали нещо погрешка из настройките?

Разбрах от какво е. Интересното е, че точно това място никога не съм го бутал, вероятно и Hayashi не е.

От Настройки за показване на темите е. После се избира Покажи темите от... и т.н.


Благодарим.

П.П. Сега, какво ще я правим тази тема ?

kalpazanka
07-16-2015, 10:04
Ти като автор кажи- да я оставям ли, да я трия ли?

Smrazqvashta
07-16-2015, 10:13
Разбрах от какво е. Интересното е, че точно това място никога не съм го бутал, вероятно и Hayashi не е.

От Настройки за показване на темите е. После се избира Покажи темите от... и т.н.


Благодарим.

П.П. Сега, какво ще я правим тази тема ?

И при мен беше така. Благодаря ти за разяснението!

SHPAIdURmeN
07-16-2015, 10:21
Ти като автор кажи- да я оставям ли, да я трия ли?


Нека за сега да има само една тема, за да не става някакво объркване и т.н.
Ще Ъпна другата да се вижда.


Мерси !


П.П. Продължава да ми връща старите настройки. Все ми показва темите от този месец.

kalpazanka
07-16-2015, 10:36
В такъв случай затварям тази.