PDA

View Full Version : Страст ,любов и още нещо



xgirl11
07-13-2015, 16:58
Здравейте
С риск да ви отегча ще се опитам да разкажа накратко историята която ме мъчи от доста време . Аз съм жена на 23 години преди 5години се запознах с един ужасно привлекателен мъж . Излизахме с общи приятели много се забавлявахме и си допаднахме доста . Аз се влюбих в него не бях изпитвала подобни чувства 3 години излизахме но така и не стана въпрос за отношенията между нас. Всеки път щом се опитвах да поговоря с него на тази тема всеедно беше глух . Затворях си очите и продължавах всички повтаряха колко мното си отивахме и се разбираме , но той гледаше с голямо безразличие мина още 1 година без да знам какво се случва почваше да ме отбягва не ми вдигаш сякаш за 1 година и половина потъна в земята . След тази 1 година и половина той ми звънна да се видим каза ми че заминава за Германия да живее и искал да се видим преди да замине аз разбирасе се съгласих обясняваше ми как бил объркан и не знаел какво да направи бил влюбен .Почнахме пак да подържаме връзка идва си от време на време виждаме се всичко е пак като преди . Чудя се дали има още чувства към мен както аз към него още ,но ме е страх да го попитам защото най-вероятно ще се отдръпне пак назад
Този мъж ми е взел акъла и всеки път ме обърква все повече и повече.
Благодаря на тези които са отделили време за моята история . Ако някой има какво да каже ще се радвам да чуя какво мислите защото наистина съм объркана от него .

RazorEyes
07-14-2015, 13:24
Не мога да ти дам полезен съвет... но все пак да те питам какво имаш предвид под ужасно привлекателен мъж? Можеш ли да ми пратиш негова снимка или ...

Smrazqvashta
07-14-2015, 13:38
Не мога да ти дам полезен съвет... но все пак да те питам какво имаш предвид под ужасно привлекателен мъж? Можеш ли да ми пратиш негова снимка или ...

Сериозен ли си?

------------------------

Авторке. За 5години не успяхте да се уточните какви са ви отношенията?

Юлиян
07-14-2015, 13:54
И зашто точно се влюби в него? Поне разкажи малко по подробно пък и 5 години не са малко време за 5 години толкова ли не оспяхте да разберете дали има нешто между вас??

RazorEyes
07-14-2015, 14:15
Сериозен ли си?

Ами не шегувам се?... След онази тема която бях пуснал как мислиш.

Юлиян
07-14-2015, 17:50
Забавно ми е да следя мненията тук.

xgirl11
07-14-2015, 18:09
Съжалявам razoreyes обаче аз не искам да му разкривам името пък снимка ... Говорили сме той знае абсолютно всичко за чувставата ми в едни момент сякаш иска да е с мен а в друг момент ме Отбягва. Каза че е изключително объркан аз повече от всичко исках да съм с него но той тогава избра друга ,но аз нямаше какво да направя просто продължих напред и след време той пак се върна от тогава не сме говорили на тази тема.

RapExotic
07-14-2015, 19:14
Женен е, има деца, изневерява на жена си с поне още две момичета освен теб. Добре познат сценарии.

sl1nceetoo
07-14-2015, 20:26
Срам те е да си кажеш реалните години или просто тролиш?
Ако темата все пак е реална- за толкова време имали ли сте някакви интимни/ емоционални преживявания?
И започни да му говориш направо. Или протакай още няколко години, докато му се народят деца и стане дядо.
Дори и да се отдръпне завинаги, поне ще си знаеш, и няма да имаш подобни терзания.