PDA

View Full Version : Първи цикъл ли ще е това?



Ellinor
07-14-2015, 11:21
Здравейте! Имам симптоми за които мисля, че са от менструацията която още не ми е дошла( почти на 13 години съм). Те са- болка в гърдите, болка в кръста, липса на апетит, мускулни болки, болка ниско в корема, диария, изпотяване без температура и тещо като парене покрай гърдите при тази болка. Моля кажете на какво се дължи!?! Незнам от диарията ли, но също така съм отслабнала с 2 килограма за тези 2 седмици и вчера вечерта бях 45, а днес съм 44,5( аз попринцип съм 47-48 килограма), тези дни от депресия вероятно не ядях много, от някои храни просто вече ми се гадеше. Дупето също ме боли колкото и странно да е, като седна на по-твърдо(като твърд диван или седалка на колело ме боли на едно място
Много ви моля помагайте, защото това ме стресирва допълнително.

BeautyCupcake
07-15-2015, 12:36
Някои от нещата, които изброи са нормални. Това като болката в гърдите, болката в кръста (чувала съм, че би трябвало да те боли на някое място тялото и сигурно при теб е кръста). За другите неща не съм много сигурна. Сподели с някой по-голям от теб, примерно майка ти, и чуй тя какво ще ти каже. Също така, ако искаш се разрови и в интернет да видиш симптомите на цикъла, защото аз вече не ги помня. Можеш и доктор да посетиш, но ти сигурно си като мен - когато бях на 13 не исках да чувам за никакви доктори :D