PDA

View Full Version : Силни болки в дясната ръка



pifka
07-14-2015, 19:22
Здравей те, моят проблем е следният: От два месеца съм в Англия на бригада, работя на полето, всеки ден режа с дясната ръка по 8-9 часа на ден и постоянно я натоварвам. Но от една седмица не спира да ме боли, започна първо с едно изпукване на китката, след това болката се усили и започна да се движи по цялата ръка. Когато ръката е в покой,грам не ме боли, но когато я движа, усещам страшна болка. Не мога даже да си отвора вратата сама, ръката ми е много слаба, едвам държа с нея чаша вода. Не знам дали това е от преумора или нещо съм разтегнала мускул, защото болката върви само по мускула на цялата ръка. Искам да ми кажете, някой дали е имал такъв проблем и да ми препоръчате някакво мазило или нещо ефикасно, за да ми мине тази болка.
Благодаря предварително.

haritov
07-14-2015, 19:28
масажи с камфор без значение дали е за мазане спирт и тн

при мен само това ми помага като съм в това положение

tochko
07-15-2015, 09:14
Майка ми получи същото през Март месец. При нея беше в задното рамо болката, и слезе до пръстите на ръката. Лекарите обясниха, че е възпален нерв и и биха инжекции от които имаше подобрение. Също и предписаха накво мазило дето не и сработи и хапчета магнезии (използват се срещу мускулни болки и крампи). Оправи се след 2 седмици.
Всеки случай може да са се объркали различни работи които да изискват различно лечение, така че най-добре върви на лекар.
Друго което може да се е случило в китката са разместени сухожилия. възможно е болката да се разпростира на различни места, да се променя, защото нервите могат да се удължават и на практика те боли и нещо здраво.

Желая ти скорошно оздравяване.

anonymous708973
07-15-2015, 11:26
Магнезий и аз препоръчвам.

Обаче аз имах подобна много силна болка на крака, оказа се възпаление - не само мазах, но и антибиотик пих.
Отивай в аптеката и питай, дано да ти дадат нещо, което ще помогне. Предполагам, че няма кога да ходиш на лекар.