PDA

View Full Version : Странно чувство..



PerfectStranger98
07-14-2015, 19:24
Здравейте хора!
Бих искала да споделя с вас нещо странно, което ми се случва писледно време..и естествено да искам вашето мнение...всякакъв вид съдене и нападки/подигравки са добре дошли..Оценявам всяко мнениие! :)
Та..може би трябва да започна с това, че последно време имам много стрес в живота си, който понякога ме води до психически атаки и безпричинно напрежение..
Наскоро гледах едно клипче, в което се обясняваше каква голяма част от хората са бисексуални, но не го осъзнават...Някак допъснат това клипче да ми влезе под кожата и започнах да се питам дали и с мен е така..въпреки че никога до този момент не съм заглеждала и/или имала чувства или симпатии към друго момиче..Тази мисъл толкова ме обзе,.че несъзнателно когато виждам снимка на момиче се самонавивам, "че може би ме привлича" и се питам дали съм способна на връзка с жена..или влюбване в жена..всекк път като си го мисля ме обзема сериозрн страх, защото не искам да съм би ...
Знам колко налудничево звучи, затова няма да съдя или да се дразня на каквито и да е коментари!
Просто искам да знам какво мислите вие..че в действителност може да се превръщам в би или по-скоро съм поредният недорасъл филмар..(на 17г съм)

ДОТА
07-14-2015, 19:29
Ако изглеждаш добре, значи не си би, не си и обратна, лесбийките винаги са някви грозни и мустачести.

Starless
07-14-2015, 19:42
"..и се питам дали съм способна на връзка с жена..или влюбване в жена.." и какъв е отговорът?
Напразно се притесняваш според мен, не взимай толкова навътре всичко, което четеш/гледаш.

sl1nceetoo
07-14-2015, 20:27
Представяла си си връзка с жена? И стори ли ти се невъзможно? Ако да, значи не си би, простичко е.
Панирала си се от самия шанс да си, ама дори и да си, кое толкова те притеснява?
А и вероятно просто си любопитна и нищо повече.

ДОТА
07-14-2015, 20:47
Представяла си си връзка с жена? И стори ли ти се невъзможно? Ако да, значи не си би, простичко е.
Панирала си се от самия шанс да си, ама дори и да си, кое толкова те притеснява?
А и вероятно просто си любопитна и нищо повече.

Сподели за твоя опит.

PerfectStranger98
07-15-2015, 10:53
Досега съм имала само връзки с момчета и никога не съм заглеждала момичета

RazorEyes
07-15-2015, 15:26
Досега съм имала само връзки с момчета и никога не съм заглеждала момичета

Ти си 98 набор. Не знаеш какво е сериозна връзка с момче, а ти ми говориш за сексуална ориентация. Всичко е ефект от самовнушение.

RapExotic
07-15-2015, 16:56
Защо позволяваш да ти промиват мозъка с подобни простотии? Утре може да пуснат клипче, как всеки втори би убил човек - тогава ще се замислиш ли дали и ти би го направила?

elisa.bettini
07-15-2015, 17:06
Досега съм имала само връзки с момчета и никога не съм заглеждала момичета

Щом никога не си изпитвала такъв интерес към момичетата, защо реши, че може да си бисексуална? Само заради клипчето ли?
Звучи ми сякаш просто се опитваш да намериш някаква причина за тревожността, която изпитваш, и това ти се е видяло най-лесното или приемливото обяснение. Разбира се, няма нищо лошо, ако си бисексуална, но по-добре се концентрирай върху намирането на истинските причини и се опитай да си създадеш по-спокойна среда. Успех! :)

Юлиян
07-15-2015, 19:33
Глупости как изведнъж от едно случайно клипче се зачуди , дали си обратна?

destani101
07-16-2015, 13:41
Не може да се превръщаш в нещо, ти или си или не си.
Не съм съгласно с ДОТА, Анджелина Джоли е би .. нещо да кажеш? :D
Та, по темата.. и да си би или лесбийка.. не виждам нищо лошо, важното е да се приемаш такава каквато си. Ако поемеш по този път най-вероятно те чакат много нападки и странните погледи на хората.

GoodEnough
07-16-2015, 13:51
На нас момчетата ни е през ку*а дали си би :D. Разбира се, ако няма да имаме complicated relationship или да се женим.

raggamuffinbabbyyy
07-16-2015, 15:38
Ако наистина си 98 .. все още не си осъзнала нещата в живота и според мен трябва да гледаш детски,а не да мислиш за това дали си би.. боже докъде стигнахме.Вземи се концентрирай малко..

slicky
07-16-2015, 17:16
Ако изглеждаш добре, значи не си би, не си и обратна, лесбийките винаги са някви грозни и мустачести.

хахаххаха това е

lisi4ety
07-17-2015, 20:47
Филмирала си се, мацо. Намали малко ползването на интернет.
То ако се ставаше педал от четене на статии и гледане на клипчета ;dd

NomNomNom
07-19-2015, 16:40
Ако изглеждаш добре, значи не си би, не си и обратна, лесбийките винаги са някви грозни и мустачести.
Масово.
Очаквам скоро да започнат да ни глобяват за подобни изказвания, напоследък си свободен да казваш всичко, което мислиш, но само, ако е положително.

Иначе, моме, пробвай и ще разбереш.