PDA

View Full Version : Край или временно изчакване



LemoBaghatur
07-14-2015, 19:54
Здравейте,
та въпроса ми е следния-Да спра да опитвам или да изчакам известно време.Историята е следната. След като почти година карахме на поздрави, в Турция(имаме нещо като екскурзия) започнахме да си общуваме,аз и казах,че я харесвам.След като и "признах" я питах дали иска да излизаме,когато се върнем в България.След 3 дни ми отговори положително,като допълни,че споделя чувствата ми. Та започнахме да излизаме(включително и на театър,тя е интересно момиче.Обича много да чете) и така след около 2-3 седмици ми каза,че е объркана и не е готова за връзка(предната вечер и ден си всичко си беше наред) и ми благодари за всичко(това ми го написа,като се извини затова). Аз и казах,че след като така иска-така да бъде и аз ще я чакам(това лично).Питах я дали още изпитва нещо към,тя отговори положително и се разбрахме да не се отбягваме.1-вата седмица тя ме отбягваше след това си пописахме,като тя ми се поскара за това,че я притискам(поне аз така го схванах)(права си е,аз съм си досаден).След това съм се опитвал да проведа обикновен разговор,но тя елегантно ме отказва,като ми отвръща с кратки и "тежки" отговори. От месец и половина(и повече) не съм правил нищо и мисля да изчакам до началото на учебната година.
Благодаря предварително!
П.С. Знам,че са пуберски глупости :D Просто съм все още съм здраво хлътнал

GLaDOS
07-14-2015, 22:20
Братле,другия път не пуши преди да пишеш тема. Заболя ме главата.Баси.

raggamuffinbabbyyy
07-14-2015, 22:32
Всe eдно прeразказва приказка в минало свършeно врeмe :D

RapExotic
07-15-2015, 19:36
LemoBaghatur

Знаеш ли кой е този на снимката ти?

LemoBaghatur
07-15-2015, 20:51
Знам,че не мога да пиша и явно ще си остана без различни гледни точки.


Знаеш ли кой е този на снимката ти?

Да,знам много добре, последният руски генералисимус,когото много уважавам :)

kalpazanka
07-16-2015, 08:03
Не й ходи по г*за, пич, няма смисъл. Изкарай си едно незабравимо лято, не си съсипвай ваканцията с очаквания какво ще се случи следващата учебна година.

Smrazqvashta
07-16-2015, 08:09
Пусни я. Насила нищо няма да стане. Ако тя пожелае занапред нещо ще си проличи, ако ли не само напред.

Al3ksandra
07-16-2015, 13:31
Където не става, не става. Няма смиъл да се мъчиш, щом иска да са нещата така, просто не й пиши. Ако тя реши нещо друго - ще си проличи и ще те потърси.

LemoBaghatur
07-16-2015, 17:36
Благодаря за съветите!