PDA

View Full Version : Това нормално ли е?



Lv4e
07-14-2015, 20:30
Здравейте.
Просто не знаех в кой раздел да пиша - без хейт. Не съм някакъв трол, който очаква някакво внимание.

Попринцип се отнасям добре с хората. Когато хората прекаляват с това да ме дразнят, използват и т.н. това ме вбесява (да това е нормално и е характерно за всеки човек.)

Аз съм доста търпелива. Обаче доскоро психически наистина се промених. Когато някой ме дразни, просто мълча. Но от скоро започнах да мисля неща, които никога не съм мислела.

Всяка вечер когато си легна просто правя планове.. Мисля толкова подробно нещата... Мисля за злото на този човек. Смятам сумата пари, които ще ми трябват за "отмъщението". Спортувам, уча - полудях направо. Искам да осигуря хубав външен вид и пари. Това нормално ли е? Ако се питате от кога е така вече е почти 2-3 месеца.. а съм на 15.. Нормално ли е за моята възраст? Не прекарвам тежък пубертет, но защо това е така? Трябва ли да споделя това с майка ми или поне приятел, сестра?

Моля ви се без хейт. Очаквам някакво разбиране.

itslili
07-14-2015, 21:06
В тази възраст е нормално и аз съм на 15 и имам такива моменти в които мисля някакви странни неща които ще направя ,за да мога да отмастя на човека.Кой не иска хубав външен вид?Няма да се занамаряваме яяя :D Това за парите не мога да си обясня за какво са ти пари ,че да отмъщаваш.
И най-добре обърни се към майка си или дори сестра си те най-добре биха ти казали правилното решение :)

Lv4e
07-14-2015, 21:16
В тази възраст е нормално и аз съм на 15 и имам такива моменти в които мисля някакви странни неща които ще направя ,за да мога да отмастя на човека.Кой не иска хубав външен вид?Няма да се занамаряваме яяя :D Това за парите не мога да си обясня за какво са ти пари ,че да отмъщаваш.
И най-добре обърни се към майка си или дори сестра си те най-добре биха ти казали правилното решение :)

Еми.. Парите са средствата.. Просто взех да се притеснявам, че като порастна наистина да го направя (всъщност искам да го направя)

itslili
07-14-2015, 21:25
Еми.. Парите са средствата.. Просто взех да се притеснявам, че като порастна наистина да го направя (всъщност искам да го направя)

След като пораснеш ще мислиш по съвсем различен начин и сега ако вършиш някакви глупости след време ще съжаляваш :)

Lv4e
07-14-2015, 21:29
След като пораснеш ще мислиш по съвсем различен начин и сега ако вършиш някакви глупости след време ще съжаляваш :)

Тъкмо мислех да изплаша и да пребия едни деца.. Ама такъв бой с камъни и пръчки. Или да се напишкат от страх като се облека страшно (имам дълга коса, като онези момичета по ужасите :д)и излизат вечерта и да говоря глупости. Те не ме познават. щото са били котката на фрто ми и заплашват, че ще я убият. Ще видят те. омг о.о

itslili
07-14-2015, 21:41
Тъкмо мислех да изплаша и да пребия едни деца.. Ама такъв бой с камъни и пръчки. Или да се напишкат от страх като се облека страшно (имам дълга коса, като онези момичета по ужасите :д)и излизат вечерта и да говоря глупости. Те не ме познават. щото са били котката на фрто ми и заплашват, че ще я убият. Ще видят те. омг о.о

Недей да вършиш само глупости за които след това ще съжаляваш друго не мога да ти кажа :)

Lv4e
07-14-2015, 21:43
Недей да вършиш само глупости за които след това ще съжаляваш друго не мога да ти кажа :)

Това, което ще сторя за животинче - никога няма да съжалявам. Те са ми слабото място :/

itslili
07-14-2015, 21:48
Това, което ще сторя за животинче - никога няма да съжалявам. Те са ми слабото място :/

Оо и на мен особено котките ,идвало ми е да пребия хулиганчетата пред блока които тормозят котенцата :(

Lv4e
07-14-2015, 21:51
Ужасни са. Да живеят 100 години дано.. ама да се мъчат.