PDA

View Full Version : Мнение за боядисване на коса в синьо когато съм момче?



zerga
07-14-2015, 21:47
Накратко 'надъхал' съм се да се боядисам синьо или някои подобен необичаен цвят, та въпроса е че съм 17 годишно момче. Майка ми вика че ще ме набият някъде защото да не съм бил 'гей'. Аз малко не свързвам синия коса с 'гей' но не ми и дреме много. Не съм 'пънк', 'метал' и тн. Аз лично свързвам такива коси с 'party' типове, хора с които бих отишъл на tommorowland. Та на не толкова кратко, какво ви е мнението за момче с синия коса?

Rakshy
07-15-2015, 12:30
Гледам, че си от София. Ще те бият някъде.

kaRamella
07-15-2015, 22:27
Нищо не ти пречи да пробваш.Момче си ... ако не ти хареса - машинката 0 номер и готово :D

Rakshy
07-15-2015, 22:37
или в Пирогов 0 номер, за да те зашият, аре по-сериозно :Д

zerga
07-16-2015, 08:43
То както и да го погледнем типовете които биха се правили са /ултраси/ което не е много плашещо, но те ходът по групички което може да е проблем. Иначе да имам го в предвид.

FunkyPie
07-16-2015, 09:52
Накратко 'надъхал' съм се да се боядисам синьо или някои подобен необичаен цвят, та въпроса е че съм 17 годишно момче. Майка ми вика че ще ме набият някъде защото да не съм бил 'гей'. Аз малко не свързвам синия коса с 'гей' но не ми и дреме много. Не съм 'пънк', 'метал' и тн. Аз лично свързвам такива коси с 'party' типове, хора с които бих отишъл на tommorowland. Та на не толкова кратко, какво ви е мнението за момче с синия коса?
тежко щеше да ти е ако беше метал..

Smrazqvashta
07-16-2015, 10:06
Гледам, че си от София. Ще те бият някъде.

Сериозен ли си? Ще го набият, защото е решил да се прави на клоун? Остаряла съм, не съм в крак с "тенденциите" явно.

Авторе от синьо до синьо, разлика голяма. Аз не харесвам такива шарении, но всеки с вкуса си!

girlwithproblem
07-16-2015, 10:43
Ако си направиш косата тъмно синя няма да има проблем, но да се наплескаш с някое ярко небесно синьо наистина може да се появи шанс и окото да ти насинят.

Rakshy
07-16-2015, 12:17
Сериозен ли си? Ще го набият, защото е решил да се прави на клоун? Остаряла съм, не съм в крак с "тенденциите" явно.

Авторе от синьо до синьо, разлика голяма. Аз не харесвам такива шарении, но всеки с вкуса си!

оооо, нямаш представа :D :D :D или пък, ако не го бият, ще си направят такава гавра, че боя е за предпочитание :Д
не за друго ама има много филмари и хора с проблеми, които си търсят отдушник. Няма по-добър отдушник от клоун със синя коса :Д А ако пък се облича и малко по-нежно чуваш "умри педераст" и удари...
Казвам ти го защото е глупаво да си поредния случай по новините заради някаква прищявка за показност.

ако ти е толкова зор се цъкни с някой от ония спрейовете за коса и то не изцяло, а на няква шарка примерно.

Smilee..
07-16-2015, 12:21
По-добре недей .

zerga
07-16-2015, 21:55
Отказахте ме малко, но нали за това дойдох тук да вида мнението на повече хора. Края на месеца отивам на Tommorow Land EDM музикалния фестивал, за където исках да съм се боядисал вече, проблемът не ми е как ще се приеме там а тук. Макар и че мнението на непознати не ми е твърде важно пак трябваше да вида, мерси на всички които отговориха и ще имам всичко което казахте в предвид.

zerga
07-16-2015, 21:56
Тъмно щях/ще сложа но цвета почва да се губи след време и след това става светло синьо, което пак не е неон синьо.

AliceSw
07-19-2015, 00:56
Укроти се бе, младеж, малък си и със, и без синя коса на парти трудно ще те пуснат, ако не е сега на слънчака...

RazorEyes
07-20-2015, 08:32
Ако искаш да не изглеждаш странно, направи я тъмно синя и не цялата. Боядисай само малко, ето както този пич.

http://img15.deviantart.net/182f/i/2006/217/c/2/mr__rip_by_rip_the_heart_out.jpg

Ако си я боядисаш цялата някой може да те вземе за обратен.

Rakshy
07-20-2015, 12:09
щото като си на кичури си частичен педерас, е да беее ахахахах

00777
07-21-2015, 11:12
Направи я и пусни снимка. Може и да ти отива. Откъде да знаем в форума дали ще ти ходи, като несме те виждали.