PDA

View Full Version : Сънувах сестрата на момчето, което ме харесва...



Simona_Moni
07-15-2015, 08:30
Сънувах сестрата на момчето, което ме харесва. Сега ще ви разкажа сънят ми...
Бях излязла навън да се разходя. Докато ходех, видях сестра му (ще я нарека Нели). Тя ми се усмихна и ме поздрави. Аз направих същото. След това си продължих разходката. После седнах в едно кафене и си купих сок. Нели ме видя и седна до мен. Тя постоянно ми се усмихваше.
КРАЙ на съня.

Дали тя знае, че брат ѝ ме харесва? Сигурно знае, щом той е казал на няколко от приятелите му... Честно да ви кажа и аз малко го харесвам, ама мнооого малко. Когато съм навън и той мине покрай мен, започва да ми става горещо, без значение дали навън е 3℃ или 30℃...

Ще ми дадете ли някакъв съвет какво да правя? И ще ми обясните ли съня? :)

Rafa7a
07-15-2015, 08:32
Сънувах сестрата на момчето, което ме харесва. Сега ще ви разкажа сънят ми...
Бях излязла навън да се разходя. Докато ходех, видях сестра му (ще я нарека Нели). Тя ми се усмихна и ме поздрави. Аз направих същото. След това си продължих разходката. После седнах в едно кафене и си купих сок. Нели ме видя и седна до мен. Тя постоянно ми се усмихваше.
КРАЙ на съня.

Дали тя знае, че брат ѝ ме харесва? Сигурно знае, щом той е казал на няколко от приятелите му... Честно да ви кажа и аз малко го харесвам, ама мнооого малко. Когато съм навън и той мине покрай мен, започва да ми става горещо, без значение дали навън е 3℃ или 30℃...

Ще ми дадете ли някакъв съвет какво да правя? И ще ми обясните ли съня? :)
Няма такова нещо, или го харесваш, или не! Останалото са симпатии..

sl1nceetoo
07-15-2015, 09:15
^ останалото? симпатиите и харесването колко точно се различават?

Rafa7a
07-15-2015, 09:24
^ останалото? симпатиите и харесването колко точно се различават?

Според мене има разлика, харесването е по-сериозно от това просто да имаш симпатии. Много често съм имал симпатии към някои момичета, които са траели седмица-две, докато харесването е било за по-голям период от време.

Simona_Moni
07-15-2015, 11:37
Аз не го харесвам много... Всичко започна, когато той ми писа във фб (на този ден бяха завършили уч-ците от 12-ти клас). Завързахме разговор и така... Скоро една моя приятелка ми каза, че той ме харесва... Просто не знам какво да правя... Не съм имала гадже. На 13 съм, а той е на 15.

baby_baby
07-15-2015, 12:22
Щом ни питаш какво да правиш значи го харесваш и то много иначе няма да се замисляш

Simona_Moni
07-15-2015, 19:46
Офф не знам... Много съм объркана... В главата ми е пълна лудница... :D

HollyGolightly
07-16-2015, 02:34
Дали тя знае, че брат ѝ ме харесва?
...
Ще ми дадете ли някакъв съвет какво да правя? И ще ми обясните ли съня? :)
След бърз поглед в кристалното кълбо и малко разхвърляне на боб из стаята, стигнах до извода, че и двамата се харесвате, но и сестра му Нели те харесва и се опитва да застане между вас и да те спечели със сокчета и вафли.

destani101
07-16-2015, 13:26
някой да ми обясни кое общото на съня с реалността, това е просто сън! в сънищата всичко се случва ..
пък ако трябва да се гадае по съня.. според него ти не харесваш момчето, а сестра му

skatew
07-16-2015, 13:59
някой да ми обясни кое общото на съня с реалността, това е просто сън! в сънищата всичко се случва ..

Сънищата са повлияни от реалността, при сънищата подсъзнанието и съзнателното се размесват и ако си запомниш и разшифроваш сън можеш да разбереш неща, които съзнанието ти е скрило от теб