PDA

View Full Version : махане на косми при момче



anonimen667
07-15-2015, 12:46
Здравейте момче на 15 години съм и съм прилично окосмен навсякъде лицето разбирасе си го бръсна подмишниците и х*я също и нямам никви проблеми там.Краката гърдите и корема не съм ги пипал никога и от скоро време обмислям да ги мина със самобръсначката обаче имам въпроси. Дали когато растът и ги оставя да пораснат космите ще станат повече и по-дълги от преди принципно не искам мн да ги махам,но е грозно когато отидеш на плаж или море и чувал съм че с машинка е добре такава за подстригване самоче не ми се дават 40 50.лева.. -

itslili
07-15-2015, 13:04
Аз лично предпочитам ,момчетата да си махат космите по-краката все пак по-хигиенично е.Като ги обръснеш ще ти боцкат първоначално .

Smilee..
07-16-2015, 12:47
Отиди на кола маска при козметичка. Космите не стават повече , просто от един ''корен'' излизат два косъма и изглеждат по-гъсти.

rositzza
07-25-2015, 00:51
Махането на космите по краката при момчетата изобщо не е мъжествено ;х. Все пак решението си е твое недей да бъдеш под влияние на чуждото мнение.
itslili да се научи кога се пише "-" при "по"

th3on3andonly
07-30-2015, 20:29
Охх, Боже, защо всеки мъж не мисли като създателя на темата... Светът щеше да е едно по-красиво място. (Извинете за отклонението, но не се сдържах.)

Не слушай какво ти говорят за това, че не било мъжествено - пълни глупости. Въпрос на хигиена!

Сега ще ти кажа приятелят ми какво прави. Преди това да вметна, че има и по-евтини машинки. Друг е въпроса, че не са толкова качествени. След като ще ти е за пръв път, ще е добре да си купиш. Та.. когато са много наболи, той минава първо с машинката и след това с бръснача. Когато му порастват са си черни и твърди, нямам идея какви са били преди да започне да се бръсне. Все пак, ако не си сигурен, че го искаш, не започвай.

Lv4e
07-30-2015, 20:40
Аз лично предпочитам ,момчетата да си махат космите по-краката все пак по-хигиенично е.Като ги обръснеш ще ти боцкат първоначално .

Момчето каза, че не е чак толкова окосмен. Добре, на някои места да си маха - хигиенично е. Това са крака, това е въпрос на избор. Като не е космат като маймуна, тогава няма нищо общо с хигиената.

Към момчето: Лицето, подмишниците ии тамм.. е редно да бръснеш. Ама, ако не ти се занимава много често с обекосмяването с останалите места по-добре не започвай. Защото стават малко по-дебели и така изглеждат по-гъсти. И след време ще ти омръзне и така ще стане по-зле.

Rakshy
07-30-2015, 21:13
Как махането на космите по краката е хигиенично бе, изроди такива. Къде живеете !? ахахахха
Краката ти така или иначе ще се потят, никво значение няма дали имаш косми или не.

Ако космите ти обаче не те кефят имаш пълното право да ги махнеш и не защото е педалско или "по-хигиенично", пха.

Ходи на кола маска по-добре, машинката от 30тина лева върши чудесна работа, tho.


Росице, кажи му, че не е мъжествено http://40.media.tumblr.com/e5a4090fa6a2a6c4398edcd91589bc7a/tumblr_nj7fcwPwjd1u9dwg5o1_400.jpg

тва че си свикнала да виждаш обезкосмени педали нищо не значи.

rositzza
08-02-2015, 10:31
Името ми не е Росице а Росица. Дълбоко се съмнявам създателя на темата да изглежда така, като му прочетох годинките по-скоро ще е като обезкосмените педали дето съм свикнала да гледам.

lisi4ety
08-11-2015, 20:53
По-хигиенично е да си махаш космите?????????? Абе, кога станахте такива специалисти всички?? И защо всички момичета си падат по гейове?

А ти стига глупости, на 15 си, не си пипай космите..