PDA

View Full Version : апандисита :(



blagoicho31
07-15-2015, 19:05
За да не пускам нова тема ще задам въпроса си тук. Опериран съм лапароскопски преди 45 дни в Англия.Казаха ми, че не мога да работя поне 3 седмици. Това време вече отдавна мина и се върнах в службата.Работата не ми е тежка занимавам се с цветя.Не знам дали е нормално,но все още усещам лека болка(даже не мога да го нареча болка,по скоро е като колики) в областта дето е бил апандисита.От време на време изчезва,но понякога(особено сутрин) пак я усещам.Това много ме притеснява. Бих се радвал да чуя мнението на някой от лекарите тук.Благодаря Ви предварително!

RazorEyes
07-15-2015, 20:04
Бих се радвал да чуя мнението на някой от лекарите тук.Благодаря Ви предварително!

Ти сериозен ли си? В тоя сайт повечето са малолетни... съмнявам се да се да има някой вундеркинд из форума. Потърси в Google, там всичко се намира.

The Butcher
07-15-2015, 22:43
Опериран съм от херния и бяха минали 3-4 месеца след операцията, но вечер когато лягах усещах болки и не само тогава.
Реших се един ден да отида до болницата понеже почнах да се притеснявам, там ми казаха, че това след операция било нормално до някаква степен и болките щели да минат с времето. Е вече мина 1 година и половина и не усещам нищо. Ако толкова се притесняваш нищо не ти пречи да отидеш до болницата за един бърз преглед!

Smrazqvashta
07-16-2015, 08:01
За да не пускам нова тема ще задам въпроса си тук. Опериран съм лапароскопски преди 45 дни в Англия.Казаха ми, че не мога да работя поне 3 седмици. Това време вече отдавна мина и се върнах в службата.Работата не ми е тежка занимавам се с цветя.Не знам дали е нормално,но все още усещам лека болка(даже не мога да го нареча болка,по скоро е като колики) в областта дето е бил апандисита.От време на време изчезва,но понякога(особено сутрин) пак я усещам.Това много ме притеснява. Бих се радвал да чуя мнението на някой от лекарите тук.Благодаря Ви предварително!

Нормално е, според мен. И аз ги усещах. Все пак 45дни не са много. Пази се повече.

P.S. не съм лекар!

kalpazanka
07-16-2015, 08:21
След като е имало възпаление в корема и после намеса, тялото си реагира, като образува едни нишки/връвчици, така наречените сраствания между коремната стена и червата. Може това да е причина за оплакванията.

blagoicho31
07-17-2015, 15:41
Благодаря на всички ви за мненията.Бъдете здрави и много щастливи :)