PDA

View Full Version : Как да я накарам да се почувства готова?



Basketball_its life style
07-19-2015, 10:28
Здравейте на всички! :)Аз съм момче на 16 години приятелката ми също е на толкова...ние сме заедно от почети 3 месеца и двамата сме девствени.Аз наистина искам да го направим и започнах да и говоря,че и двамата печелим от това,че с това връзката ни ще стане по здрава,че ще се сближим и така.След като и казах всичко това тя ми каза,че е на същото мнение и ще си помисли.Няколко дена след този разговор стана така,че бяхме сами в една стая и бяхме на леглото и започнахме да се натискаме аз прегръщах местих си ръцете по тялото и но когато посягах да пъхна ръката си под панталона й тя ме спираше...позволих си да бъда по настоятелен само 2 пъти на втория тя ми каза "Спри,моля те" и ме прегърна силно.На другият ден тя ми каза,че причината е,че не е готова.Как да я накарам да се почувства готова?Някои хора може е да помислят всичко това което казвам за странно предвид,че с нея не сме особено в напреднала възраст но се пак имам нужда от съвет.

vandamme
07-19-2015, 10:49
Фащай я и направо в анала и го вкарвай.Ни я чакай да стане готова и да се приготви ни нищо...Като я изчукаш 2 3 пъти и ше свикне нейната мама мръсна деба.

Ch1024
07-19-2015, 11:26
Мда, общо взето си от онея момченца дето притискат гаджетата си за секс. Добре, че приятелят ми не е такъв. Първо да ти кажа, че меракът й няма да дойде като си настоятелен, даже повечето момичета точно това ги отблъсква. Да правиш секс ако не си готов може да доведе до неприятно преживяване и лоши спомени, затова не си заслужава. Ако наистина ти пука за нея, не я притискай, тя ще ти даде знак, че е готова. Плюс това според мен ако изобщо не сте имали някакви сексуални преживявания ( като мануален или орален секс) и не познавате телата на половинката си, ще ви бъде супер неловко да правите вагинален секс още първия път като се видите голи, so.

REPTlLE
07-19-2015, 12:42
Предразположи я, накарай я да се възбуди хубаво и сама ще си го иска. ;)

Basketball_its life style
07-19-2015, 12:51
Да...но как?

REPTlLE
07-19-2015, 13:02
Да...но как?

Хахаха, че как да ти кажа аз за твоята приятелка. Ти трябва да знаеш какво и харесва, а ако пък незнаеш какво да правиш си изтегли един еротичен филм и се образовай :D

kalpazanka
07-19-2015, 14:17
Няма как да я накараш. Явно не се чувства сигурна в теб, затова не се решава. Поведението ти извън спалнята най-вероятно куца. ;)

usmivkata777
07-19-2015, 15:09
отдръпни се малко и я накарай да си помисли, че ще те изгуби. не й отвръщай нито на целувки, нито на отношение. поиграй си малко с чувствата й

kalpazanka
07-19-2015, 15:10
^И като се отдръпне, има шанс момичето да си помисли, че той наистина не си струва и че е постъпила правилно, като не е легнала с него. И го отписва за вечни времена :D

ДОТА
07-19-2015, 15:37
Аз наистина искам да го направим и започнах да и говоря,че и двамата печелим от това,че с това връзката ни ще стане по здрава,че ще се сближим и така.

хахахах, прост аматьор, а ако не беше толкова прост, щеше да намериш някоя отворена, поне да не си прежулиш пишката и два часа да търсиш къде влиза.

Basketball_its life style
07-19-2015, 15:49
Аз не съм с нея само за да ми пусне!Не говори без да знаеш секса не е главната ми цел.;)

Dwyd96
07-19-2015, 16:56
Аз не съм с нея само за да ми пусне!Не говори без да знаеш секса не е главната ми цел.;)

Ми тогава що искаш да я накараш да се почувства готова.... Бати кухото парче си, сам си противоречиш...

Basketball_its life style
07-19-2015, 18:58
Да така е искам да го направим...но това не е единствената причина да съм с нея това имам в предвид.

usmivkata777
07-19-2015, 21:26
^И като се отдръпне, има шанс момичето да си помисли, че той наистина не си струва и че е постъпила правилно, като не е легнала с него. И го отписва за вечни времена :D

не, момичето ще започне да се самообвинява, че сама си проваля връзката и че неговото студено държание е в следствие на нейното отношение. тя ще изпита страх от това да не бъде заменена :D

ДОТА
07-19-2015, 21:29
не, момичето ще започне да се самообвинява, че сама си проваля връзката и че неговото студено държание е в следствие на нейното отношение. тя ще изпита страх от това да не бъде заменена :D

Ти я изкара по-тъпа от него.

baby_baby
07-19-2015, 21:37
Не можеш да я накараш да стане готова ако тя не се почувства

kalpazanka
07-20-2015, 07:44
Ти я изкара по-тъпа от него.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Честно, и аз това си помислих :)

usmivkata777
07-20-2015, 15:23
той пича ще каже резултата и който не е познал, ще черпи другия. имаме ли сделка?

me_&_my_broken_heart
07-23-2015, 19:03
За "neck kiss" чувал ли си? Това със сигурност ще я отпусне ;)

Genasis
07-23-2015, 19:44
Виж ся ще ти кажа, едно момиче възбуди ли се значи е готова!
Почни да е целуваш на всякъде и не настоявай веднага да ти даде да бъркаш, просто е накарай да се чувства на седмото небе.. ако ще 1 час да е целуваш. След това нежно с едната река стегни долу, но недей веднага да бъркаш де... над панталона леко е обарвай гали и бедрата и след това е попитай нежно и възбудено дали може да си свали панталона...

Чисто и просто за всичко се иска време, както казах ако ще 1 час е целувай. Друго много важно нещо е да и кажеш какви ти се намеренията ден преди да се срещнете за да го направите, все пак за едно момиче това е доста важно и съм 100% сигурен, че предварително иска да се подготви за това (да се изкъпе, да се обръсне и т.н)

Genasis
07-23-2015, 19:51
Мда, общо взето си от онея момченца дето притискат гаджетата си за секс. Добре, че приятелят ми не е такъв..

Всяко момче е такова, освен ако не е вече над 30 и не се е наживял. Това, че не ти намеква за секс си е негово лично извращение! Ама помни от мен, като те изчука ще му е много повече гот да е с теб.

Ch1024
07-23-2015, 20:11
Всяко момче е такова, освен ако не е вече над 30 и не се е наживял. Това, че не ти намеква за секс си е негово лично извращение! Ама помни от мен, като те изчука ще му е много повече гот да е с теб.


... И после се чудите защо момичетата не ви пускат :D

Genasis
07-23-2015, 21:49
... И после се чудите защо момичетата не ви пускат :D

Нямам такива проблеми

Ch1024
07-24-2015, 07:39
Нямам такива проблеми

Ми поздравления :D