PDA

View Full Version : Малко помощ относно момичетата? PLS..



WTF666
07-20-2015, 01:23
Hello.
Имам следния проблем, след като завърших даскало яко се сдухах, тези с които излизах заминаха я чужбина я по морето, и сигурно за 2 години съм излизал 2-3 пъти на диско ... само карти,лафене,спорт и то предимно сме винаги само момчета

И за тез 2 години почти нямам никаква комуникация с момичета,..напоследък така започнах да излизам с едни пичове, те с приятелки, компания..., но като дойдоха няколко момичета на един път и направо се сковах, нз какво и как да отговоря, все едно съм паднал от гората....

Как да разчупя този лед, смисъл да се отпусна и да не се притеснявам когато съм команията на момиче.. Много жалък се чуствам,. Едно момиче ми допадна, но изобщо нз как да подходя, и сигурно ще изръся някаква глупост...

Някакви съвети Pleasee :)

Rakshy
07-20-2015, 02:13
все едно съм паднал от гората....

пада се от високо, гората не е приета да бъде нещо високо :/

иначе, коври бол, да не ти пука. Използвай ги като тренировка. Просто общувай повече, за да се "върнеш в играта" и да не се чувстваш като изолиран.
колкото повече упражняваш толкова по-добър ставаш

RazorEyes
07-20-2015, 08:27
Ще пораснеш, има време. Вдигни си малко самочувствието.

usmivkata777
07-20-2015, 11:21
може да ръсиш каквито си глупости искаш стига да изглеждаш самоуверен и да ти е през кура. притесняваш се защото се мислиш за по-низш от тях и че ти зависи нещо от тяхното мнение. нито си по-низш, нито зависиш от тях

WTF666
07-21-2015, 20:13
Много искам да я заговоря, но да ли няма да ме сметне за някъв дебил, щото до сега никога не съм и отговарял ,не че не съм искал просто от срам ПУСТ СТРАМ.......

Rakshy
07-21-2015, 22:26
Много искам да я заговоря, но да ли няма да ме сметне за някъв дебил, щото до сега никога не съм и отговарял ,не че не съм искал просто от срам ПУСТ СТРАМ.......

проай и ше разбереш

ангелче_12513
07-24-2015, 16:31
Аз имам същия проблем, само че съм на 15.