PDA

View Full Version : подходящо училище моля за съвет :(



gabriela2000
07-20-2015, 16:01
Здравейте искам да ви помоля за 1 съвет. За 9 клас съм в 8 учех в ПМГ Ловеч с ае и информатика но се оказа ,че родигелите ми ще се местят да работят в София съответно и аз с тях. Чух че в София също имало мат гимназия (НПМГ) но била много по стриктна от ловешката имало ужасни учители и тн и майка ми ми каза по добре да отида в някое нормално СОУ и да си изкарам хубава диплома , че в това НПМГ нямало да имам време да се готвя за кандидат студентски изпити и тн. Аз много искам да уча в същата паралелка като в Ловеч а не в някое друго СОУ но пък от друга страна много се притеснявам защото не съм от баш най-ученолюбивите и дали ще мога да се справя в това НПМГ защото в Ловеч не ни даваха много зор и беше по лесно. Та моля ви ако някои учи в това НПМГ да ми каже мнението за него и информация и ако може съвет как е най-добре да постъпя там ли да се запиша или в някое друго СОУ? Благодаря предварително :).

jghgh
07-21-2015, 16:40
щом си мързелана, карай си в нормално СОУ и не се напрягай.

въпреки че от мен да знаеш, има смисъл да се учи и човек да си дава зор именно в тея години
после в университета много си личи кой от какво у-ще е бил

и дето се вика, "зубърите" след време наемат за чистачи на домовете си тия, дето са били мн готини и са се скатайвали


сми..
да



преди някой да ме нахрани, срамна професия няма, просто принципът е такъв