PDA

View Full Version : Странна случка.. Дали са ме набутали (телефонни измамници)?



gosta12322
07-20-2015, 18:53
Здравейте! Момче на 16 години съм. Днес влязох в омегле за първи път и почнах да си пиша с едно момиче на 16 (или поне за такова се представяше), писахме си известно време и накрая си разменихме телефоните, като тя ми каза да й звънна, за да ми запамети номера. Направих го, тя ми вдигна за точно 1 секунда, не каза и дума и затвори. После й обясних, че ще мога чак към 21:30 да говоря, а тя ми каза, че по това време ще ми звънне. Преди около 30 мин. ми звънна, но после веднага затвори (преди да вдигна), после звъннах и чух онези телефонни измамници (счупих си крака, ръката и не знам какво още) и директно ми стана ясно и затворих. После този номер ми звънна още 3 пъти, накрая го блокирах и от тогава не ми е звънял.
Въпросът ми е възможно ли е да съм бил много яко набутан от тези само заради 2-те обаждания от моя страна? Телефонът започва с 0886 (уж М-тел), но не знам какво да си мисля... Моля пишете.

ДОТА
07-21-2015, 08:46
съжалявам, след три дни ще умреш

RapExotic
07-21-2015, 15:59
А защо не си провериш сметката на *123#
0886 не е импулсен телефон, тъй че най-много да си се набутал с 3 обаждания по 20-30 стотинки.
И друг път използвай Омегъл само за ташак.