PDA

View Full Version : забелването на пениса



Monstercat
07-20-2015, 19:13
Здравейте, на 15 съм. Изглежда имам някакъв проблем с пениса. Не се забелва когато ми е надървен. Когато ми е в нормално състояние(мек) мога без проблеми да го забелвам, но когато ми е надървен само до половината. Някой може ли да ми обясни това нормално ли е, заболяване ли е, какво е. Мерси предварително

Plamen523
07-20-2015, 20:18
Споко ,и аз съм тъй не е заболяване след време ще се оправи :)

Monstercat
07-21-2015, 07:15
Да ама започвам да се притеснявам да не би да имам някъв проблем-говоря да не се наложи някаква операция

Ouroboros
07-23-2015, 11:43
Разбрахме, че си на 15 още от първия пост, не беше нужно да го пишеш три пъти.

Има няколко варианта
1. Ще се оправи с времето - и аз го имах този проблем и започнах постепенно да си го забелвам още и още полека. След седмица го забелих напълно и беше малко гадно, на другия ден пак докрай и се оправи. Преди към 2-3 години мисля беше.
2. Късо гемче - ако не знаеш какво е това, виж в гугъл. Оправя се с лека операция.
3. Фимоза - бебетата го имат, при някои бебета се оправя, при някои го оправят лекари, но докато са още малки. Мисля си че и това нещо се оправяше с операция, не толкова лека.

При всички положения най-добре е да те види лекар. (Уролог)
Няма да е първата пишка, която вижда, спокойно.

Monstercat
07-23-2015, 14:20
Разбрахме, че си на 15 още от първия пост, не беше нужно да го пишеш три пъти.

Има няколко варианта
1. Ще се оправи с времето - и аз го имах този проблем и започнах постепенно да си го забелвам още и още полека. След седмица го забелих напълно и беше малко гадно, на другия ден пак докрай и се оправи. Преди към 2-3 години мисля беше.
2. Късо гемче - ако не знаеш какво е това, виж в гугъл. Оправя се с лека операция.
3. Фимоза - бебетата го имат, при някои бебета се оправя, при някои го оправят лекари, но докато са още малки. Мисля си че и това нещо се оправяше с операция, не толкова лека.

При всички положения най-добре е да те види лекар. (Уролог)
Няма да е първата пишка, която вижда, спокойно.

Извинявай, нов съм в сайта и не намирах бутона за търкане. Иначе мерси за инфото :)

preslav159951
07-31-2015, 23:06
Аре бе кво си играеш драпни го малко по-резкя и си готов