PDA

View Full Version : Противозачатъчни и тегло



vika
07-21-2015, 09:54
Здравейте :)
Имам следния проблем.От година и половина пия противозачатъчни Логест и нямам проблеми с теглото.Последния път обаче реших да продължа с втора опаковка за да избегна цикъл(бях на екскурзия до Париж и не ми се искаше да съм в такъв период).Консултирах се с лекар и той каза,че ще спре цикъла но симптомите ще останат.След като се върнах бях с 2-3 кг отгоре.Гърдите ми са подути сякаш преди цикъл,дънките не мога да ги закопчая.Дали причината е задръжка на течности заради продължителния прием на хапчета,както казах вече 2 опаковки.А да забравих да отбележа,че всеки ден тренирам и кг просто не мърдат и с грам надолу.Втората опаковка свърша след 6 дни и трябва да ми дойде.
Моля ако някой е имал подобем проблем да сподели,защото се чувствам ужасно :/
Благодаря предварително

Liora
07-30-2015, 00:28
А похапна ли си в Париж?

vika
07-30-2015, 10:28
А похапна ли си в Париж?

Не,не съм.От години се храня здравословно и си спазвам режим.Не съм се хранила по различно и там

Liora
07-30-2015, 18:46
Тогава е по-вероятно да си задържала вода. Когато аз задържам вода минавам за 3 до 7 дни на вода и някой друг плод и свалям. Ако искаш опитай (ако издържаш на глад).

vika
07-30-2015, 22:06
Надявам се след приключване на менструацията този месец това да отшуми.Ако ли не,яко тренировки и това е... Въпреки че миналата седмица всеки ден карах колело в балкана по 15-20 км и вместп да сваля дори качвах..спрях колелото и минах на ХИИТ .. резултат никакъв освен леко оформяне на коремните мускули,кг просто не мърдат.