PDA

View Full Version : Крака гърдите и корема с машинка?



fre6
07-21-2015, 12:06
Здравейте!Момче на 15 години съм и съм прилично окосмен навсякъде.Бърсна лицето си подмишниците и пениса си.
Краката гърдите и корема до сега не съм си ги пипал а имам доста прилично окосмяване винаги на басейни и морета съм си ходил така... и не ми е пукало все пак съм момче, но напоследък ми се върти в главата да си ги махна космите на краката и на корема и гърдите.Решил съм да го направя с машинка за подстригване чувал съм, че става добре и не са много гладки и пак си имаш косми но не супер големи и черни със самобръсначка знам, че е супер гадното и си представям после какви ще излезнат космите... за това никога не смятам да го правя със самобрасначка.Кола маската първо ще ме е срам да отида в козметичен салон да ми я направят ;д второ ще стане много гладко и гейско... епилатор много гладко... та стигам до машинка за подстиргване което много хора са ми казвали, че е най-добрия вариянт, и че става много бързо.Препоръчаите ми каква да си взема и кажете дали ще е добре с машинка.

marilyn
07-21-2015, 18:17
Според мен, машинката не е най-добрият вариант. Космите пак стават твърди, общо взето боцкаш. Моят приятел също е доста космат и по тялото понякога си ги маха с машинката. Да, става бързо, евтино е и не ставаш съвсем гол охлюв. Но боцкаш, бързо порастват отново и ефектът е краткотраен. Космите стават по-твърди с времето. Кола маската е по-добър вариант. МъжО и така ги маха понякога, ако отидеш при добър козметик, ще останеш доволен от резултата. Няма боцкане, а ефектът е поне 2 седмици. Няма какво да те е срам, на козметика това му е работата. Самобръсначка и епилатор - забрави.

RazorEyes
07-22-2015, 16:17
Аз винаги го правя с бръснарски ножчета(Razor). Не знам как се прави но аз го правя без пяна и винаги има по малко кръв, което ми харесва.

kaRamella
07-22-2015, 19:35
Да ти кажа ако ги махнеш с кола ще си малко като гол охлюв и може да вземат да ти се подиграват , че си гей. Машинката е добра алтернатива в случая.

GoodEnough
07-22-2015, 19:46
недей изобщо, ако питаш мен

Man00
07-23-2015, 12:28
От автора на темата.. Забравих си паролата на стария акаунт. Еми кво да ви кажа днес ме викнаха на плаж и на никъде не отива да ходя толкова космат на плаж и против кола маската съм, а машинка още не съм си закупил и хванах самобръсначката и си минах гърдите корема и краката под душа... до някъде ми хареса как стана, но до някъде не много съм гладък... та все още смятам да си купя машинка и когато порастнат само с нея да си ги хващам.Но имам въпрос обръснах си краката почти целите без задника и леко съм оставил супер дребните косми по краката отзад щото набръзо ги обръснах разбирасе не се виждат... а и аз ги махнах колкото да не се виждат та въпроса ми е за колко време ще ми станат космите както си бяха преди и много по-големи ли ще са или ще са си като преди щото то преди си бяха доста.. и мисля, че пак ще са като преди само, че ще излиза от един корен по 2 косъма и за колко време ще е като преди ако са като преди. ;д

marilyn
07-24-2015, 09:48
За около седмица сигурно ще ти пораснат около сантиметър. Лошото на самобръсначката е, че започват да растат подкожни и може даже да се възпалят.

Man00
07-24-2015, 14:16
Еми то и преди бяха около сантиметър... така, че мисля че повече от преди няма да станат щото си бяха доста преди а за сега растаът как да го опиша... нз някви нормални косми са си нито са много нито малко.Ами за сега нямам нито пъпки нито ме сърби нито нищо мисля, че от първият път няма чак толкова да се влошат.Скоро си купувам машинка и само с нея.Кола маската за сега я изключваме като вариян.епилаторът.... абсурд ... за мен е много гейско с епилатор то направо лъщи .. та за сега съм решил да взимам машинка и само с нея кола маска може да пробвам, но по натам.

ангелче_12513
07-29-2015, 14:26
Няма от какво да те е шубе. Аз самият , също съм на тази възраст и се обезкосмявам със самобръсначка. С машинка съм пробвал , но повече скубе.....