PDA

View Full Version : Тя никога не е свършвала, дори клиторно



hcii
07-21-2015, 12:48
Аз съм момче на 18 от 3 години си имам приятелка тя също е на 18. От година и половина правим секс, като и двамата не сме имали други полови партньори никога. Сексът сякаш не ни се получава, тя не го смята за толкова важен в една връзка, правим го рядко (1-2 пъти в месеца, не е имало и по три месеца без секс например) винаги съм бил много търпелив относно тази тема. Не знам дали тя разбира, но по този начин ме отдалечава от себе си.
Странното е, че тя никога не е изпитвала какъвто и да е оргазъм, а толкова съм се старал лизал съм я в продължение на час, това както и да е предполагам, че и аз може да не го правя правилно. Тя не може да ми обясни какво харесва защото сама не знае! Най-странното е, че дори когато мастурбира (което се е случвало 3-4 пъти по моя инициатива) сама пак не може да свърши. По нейни думи й е приятно да си играе с клитора си, но като види, че нищо по-специално не се случва се изнервяла и спира или пък усещала някакво гъделичкане, което я дразни и кара да спре и така нейния оргазъм остава само мит. Аз мисля и че липсата на оргазъм поражда нейното безразличие към секса, може би защото не знае какво изпуска. Кажете какво мислите вие защото това си е проблем за мен и започвам все по-сериозно да се оглеждам за други момичета. Просто в мен напира някакво чувство да задоволявам.

За тези, които не са разбрали през цялото време говоря за клиторен оргазъм.

inewton
07-21-2015, 12:55
толкова съм се старал лизал съм я в продължение на час

И как ти е изтръпнал после езика.... :D:D:D

А иначе момичето ти е фригидна.

marilyn
07-21-2015, 19:29
Добре де, тя никаква ли инициатива не поема в секса? Тя да си поиска, да направи нещо, да покаже, че има желание? Звучи много тъжно такова младо момиче, сякаш не изпитва никаква тръпка да си ляга с гаджето си.

Поговорете си, питай я да ли я привличаш.

Явно тя сама не знае какво харесва, щом и сама не може да свърши.

haritov
07-21-2015, 19:33
прати ми я на мен

hcii
07-21-2015, 20:25
Никога не си е искала, тя просто може би няма физическа нужда от секс, въпреки че ми казва точно обратното, но изобщо не го показва. Ще ми се понякога да ми каже "имам нужда\искам да ме чукаш" или нещо от сорта. Много пъти сме говорили по темата казва ми, че ме харесва много, искаме в живота си и занапред. Казва, че харесва секса, защото го прави точно с мен, че съм много важен за нея, но аз искам нещо повече уххх не знам как да го обясня ... просто да й се прави секс, да има нужда от мъж и тогава да се отзова аз. Да се чувствам полезен и нужен.
Поемала е инициативата, но само за да ми угоди то се усеща. Но възможно ли е на тези години да не може да стигне до клиторен оргазъм, да не би да е малка още или неопитна? (Все пак и аз не съм от най-опитните)

AmxModx
07-22-2015, 05:49
Име: Петров
Местоположение: Deen Hag
Улица: Hobemastraad, ще я чакам вън

задача: Проверка на путака

Smrazqvashta
07-22-2015, 07:34
Един от 2мата не прави нещо, както трябва, а може и 2мата да сте.

haritov
07-22-2015, 07:42
Един от 2мата не прави нещо, както трябва, а може и 2мата да сте.

аз съм професионалист работя сам

Smrazqvashta
07-22-2015, 07:45
аз съм професионалист работя сам

Вземи обясни на детето някои неща, стига философства!

haritov
07-22-2015, 07:50
Вземи обясни на детето някои неща, стига философства!

истинския професионалист действа не говори

ДОТА
07-22-2015, 08:07
Един от 2мата не прави нещо, както трябва, а може и 2мата да сте.

Защото за маструбирането е нужно да си завършил университет.
Изумяват ме простотиите, които пишеш, даже и смешно не ми става, само се чудя как някой може да е толкова тъп.

haritov
07-22-2015, 08:10
Защото за маструбирането е нужно да си завършил университет.
Изумяват ме простотиите, които пишеш, даже и смешно не ми става, само се чудя как някой може да е толкова тъп.

пич като им чета писанията как го правят и в какви пози и по колко време че и техники вече мисля че в спортното трябва да открият цяла специалност

Smrazqvashta
07-22-2015, 10:05
Защото за маструбирането е нужно да си завършил университет.
Изумяват ме простотиите, които пишеш, даже и смешно не ми става, само се чудя как някой може да е толкова тъп.

Изумява ме мирогледа, ако мога въобще да го нарека така, който имаш. Явно имаш страшно високо мнение за хората и особено за днешната младеж. Само ще ти кажа, че някои не могат да си измият зъбите правилно, какво остава за нещо повече.

Наричай ме каквато пожелаеш, важното е, че не съм елементарна, като теб. Разрови се във форума и си намери някой на твоето ниво и спри да се обръщаш към мен, не смятам да ти отговарям повече.

haritov
07-22-2015, 10:14
Изумява ме мирогледа, ако мога въобще да го нарека така, който имаш. Явно имаш страшно високо мнение за хората и особено за днешната младеж. Само ще ти кажа, че някои не могат да си измият зъбите правилно, какво остава за нещо повече.

Наричай ме каквато пожелаеш, важното е, че не съм елементарна, като теб. Разрови се във форума и си намери някой на твоето ниво и спри да се обръщаш към мен, не смятам да ти отговарям повече.


aз като го казах в друг раздел ми казаха че съм нервен дъртак дето само разправя колко зле било положението

Smrazqvashta
07-22-2015, 10:17
aз като го казах в друг раздел ми казаха че съм нервен дъртак дето само разправя колко зле било положението

Така сме ние дъртите. Мирогледа ни е изкривен, а младите са цветя!

haritov
07-22-2015, 10:29
https://www.youtube.com/watch?v=bU4XYH7alyE

Pug_306
07-22-2015, 11:59
Имаш вече групова поръчка за приятелката си, пращай и да я оправят и после ще си спокоен, че е свършвала, дори и анално :D

ДОТА
07-22-2015, 13:15
Наричай ме каквато пожелаеш, важното е, че не съм елементарна, като теб. Разрови се във форума и си намери някой на твоето ниво и спри да се обръщаш към мен, не смятам да ти отговарям повече.

Колко пъти си падала от мотор, а колко от тях си била без каска ?

kalpazanka
07-22-2015, 13:32
Ша вА замОлА да сА държитИ прилично.
За пълен, кратък член и пунктуация няма да ви закачам, че явно не са ви сила.

hcii
07-22-2015, 13:38
Ееее браво, страшно сте остроумни! Живи и здрави на всички :)

gosopon
07-22-2015, 15:39
Болничка е нещо.

n.s.n.
07-22-2015, 20:43
Не се притеснявай за приятелката си. Други я задоволяват, а пред теб се прави на свенлива. Клиторния отгазъм е по-труден от вагиналния. Намери си друга приятелка и й го набивай на нея, защото тази я порят най-различни и за теб не остават сили.

hcii
07-23-2015, 08:44
Клиторния отгазъм е по-труден от вагиналния.

Всъщност не е ли обратното?

П.п А колкото до това, че други я задоволяват и порят изобщо няма никакъв шанс да е вярно ;)