PDA

View Full Version : Избор на телефон



LudetinA55
07-21-2015, 15:22
Здравейте.
Искам да си взема телефон и в момента съм се спряла на Lenovo A6000 и HTC Desire 526g. Видях и версията HTC Desire 526g+ , но той е много по-малко разпространен, затова не се доверявам много много на модела. Та, въпроса ми е, кой според вас е по-добрият избор? Някой има ли някой от тези два телеофона и какви са му впечатленията? И като цяло, Lenovo добра марка ли е? туй като никога не съм била с такъв телефон. Също можете да дадете идеи и за по-добро телефонче на г/д същата цена :) Благодаря предварително B)

BeautyCupcake
08-09-2015, 17:50
Аз имам Lenovo и нещо не ме кефи..
Един приятел има Lumia и цепи мрака!

doktor_djeikal
08-09-2015, 19:38
Аз имам Lenovo и нещо не ме кефи..
Един приятел има Lumia и цепи мрака!

Значи си виждала Мумия от твой приятел и сега се опитваш да я изкараш най - добрия телефон? Поне си кажи - шаренията ли те впечатли?

BeautyCupcake
08-10-2015, 12:09
Значи си виждала Мумия от твой приятел и сега се опитваш да я изкараш най - добрия телефон? Поне си кажи - шаренията ли те впечатли?

Аз за такъв телефон Мумия не съм чувала... Само за Lumia съм чувала и ти говоря за модела Microsoft Lumia 535. Разрови се в интернет малко. И + тва моя приятел го има от 10-11 месеца тоя телефон и досега нито един проблем няма. И нито веднъж не му е зацепвал. Ти въобще имал ли си такъв телефон да говориш по тоя начин?

doktor_djeikal
08-10-2015, 18:33
Аз за такъв телефон Мумия не съм чувала... Само за Lumia съм чувала и ти говоря за модела Microsoft Lumia 535. Разрови се в интернет малко. И + тва моя приятел го има от 10-11 месеца тоя телефон и досега нито един проблем няма. И нито веднъж не му е зацепвал. Ти въобще имал ли си такъв телефон да говориш по тоя начин?

А ти имала ли си?

BeautyCupcake
08-10-2015, 18:45
А ти имала ли си?

Ще ми взимат. И баща ми има и доста честичко му бърничкам в телефона. А на бас че ти не си го дори виждал на живо.

doktor_djeikal
08-10-2015, 18:49
Ще ми взимат. И баща ми има и доста честичко му бърничкам в телефона. А на бас че ти не си го дори виждал на живо.

Виждал съм го само на умряло, по - умрял телефон трудно се намира.

BeautyCupcake
08-10-2015, 19:52
Виждал съм го само на умряло, по - умрял телефон трудно се намира.

Ха-ха. По-евтина шега не можа ли да направиш. И ако можеш да обясниш защо телефона е такъв някъв "умрял" дето тва само ти си го мислиш?

БТВ: За хора, на който им е трудно да научат ново нещо като теб:
http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535-reviews-6791.php
Kiddo, дано ти е лесно да четеш поне английски, че иначе не те виждам :X

doktor_djeikal
08-10-2015, 20:05
Не, благодаря, ако искам да гледам маймуни ще отида в зоогическата.

BeautyCupcake
08-11-2015, 07:52
Не, благодаря, ако искам да гледам маймуни ще отида в зоогическата.

Ти си специалист направо!
Толкова много хора които казват, че телефона си заслужава са маймуни, така ли?
А пък точно ти си гениия?
Добре, добре...

Dwyd96
08-11-2015, 10:09
Наистина Microsoft Lumia 535 е коренно различен от другите лумии... Аз го зех като преподписвах договора с виваком и го дадох на баща ми... Много е доволен от него, пък и аз като го разцъквам ме кефи.. Батерията му държи много повече от на Леновото ми... Иначе лато интерфеис на ос не ме кефи.. Мн тегаво се работи с уиндоуса... Може би щото съм свикнал с андроид... Като цяло от средните класи телефони си взимай Lenovo, Samsung ако искаш андройд или Microsoft ако си фен на уиндоус..
П.с аз съм с Lenovo Vibe x2 и съм страшно доволен от него..

doktor_djeikal
08-11-2015, 10:24
Ти си специалист направо!
Толкова много хора които казват, че телефона си заслужава са маймуни, така ли?
А пък точно ти си гениия?
Добре, добре...

Маймуни е направо комплимент, по - точната дума е амеби.

BeautyCupcake
08-11-2015, 15:08
Маймуни е направо комплимент, по - точната дума е амеби.

Както си знаех - та ти си бил таен гений!

Mary_Jane_69
08-11-2015, 16:02
Една от най-интересните теми в последно време!

BeautyCupcake
08-11-2015, 17:52
Една от най-интересните теми в последно време!
Нали :D

Mozzela
08-12-2015, 16:24
Lumia-та, за която говорихте не е лоша, ама самата ос :/

fire_cat_
08-12-2015, 18:58
Чувала съм от приятелки,че Lenovo не бил хубав.

Mary_Jane_69
08-12-2015, 23:18
Шот не е айфон ли?

muhatacece
08-13-2015, 03:27
Кви сте заблудени овце с тия български телефони .. Влез в gearbest и глей за кво става въпрос. Eто пример http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_180347.html Сестра ми имаше такова китайско телефонче от gearbest и 1 година си бачкаше без проблеми, само дет го изтърва в банята и дънната платка изгоря. А аз в момента съм с Lenovo А536 и си бачка без проблеми, въпреки че го тръшкам и бия

BeautyCupcake
08-13-2015, 08:14
Кви сте заблудени овце с тия български телефони .. Влез в gearbest и глей за кво става въпрос. Eто пример http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_180347.html Сестра ми имаше такова китайско телефонче от gearbest и 1 година си бачкаше без проблеми, само дет го изтърва в банята и дънната платка изгоря. А аз в момента съм с Lenovo А536 и си бачка без проблеми, въпреки че го тръшкам и бия

Приятелю мой, само да ти кажа, че ако тръгваш да си избираш от китайски уебсайт телефони, много си сбъркал.
Искам най-меко да ти кажа, че са те прецакали.
Смисъл, на мен преди няколко години ми бяха купили lenovo от китайски сайт. Уж беше оригинален....уж.
Разбрах, че не е оригинален, когато след около 10-11 месеца почна да ми забива отвратително яко. И това което забелязах, е че не пишеше марката отпред на телефона. Само отзад. Разгледах всички телефони - на всеки от пред им има заглавието "lenovo", но на моя нямаше. А тоз телефон дето го показваш, ако е твоя дето имаш вмомента - знай, братко... Прецакан си. Виж, че няма надписа "lenovo" отпред...

БТВ: + тва iPhone, Microsoft и всички други телефони не са направени в България, за да са български, нали? Мисли малко преди да пишеш.

muhatacece
08-13-2015, 15:53
Няма да си правя труда да го чета :D Телефона ми работи перфектно, както и този, който беше изпуснат. Снимките бяха перфектни, всичко беше 6, докато не последва банята, а моя и той си е 6. Това не са оригинални телефони, тва са неисвестни марки, за тва не са по 600+ пари. А тва за българските телефони го казах, предвид да не си взима от България, а не че са български телефони. А и gearbest е най-добрият сайт за китайски телефони.

doktor_djeikal
08-13-2015, 16:35
Приятелю мой, само да ти кажа, че ако тръгваш да си избираш от китайски уебсайт телефони, много си сбъркал.
Искам най-меко да ти кажа, че са те прецакали.
Смисъл, на мен преди няколко години ми бяха купили lenovo от китайски сайт. Уж беше оригинален....уж.
Разбрах, че не е оригинален, когато след около 10-11 месеца почна да ми забива отвратително яко. И това което забелязах, е че не пишеше марката отпред на телефона. Само отзад. Разгледах всички телефони - на всеки от пред им има заглавието "lenovo", но на моя нямаше. А тоз телефон дето го показваш, ако е твоя дето имаш вмомента - знай, братко... Прецакан си. Виж, че няма надписа "lenovo" отпред...

БТВ: + тва iPhone, Microsoft и всички други телефони не са направени в България, за да са български, нали? Мисли малко преди да пишеш.

Хахахаххаххахахахаххахахх ахахха, случайно да си го разбрала от тук? - http://forum.androidbg.com/ . Преди година (някъде) същите тия "компетентни" клоуни ме баннаха, защото се спуквах от смях на потресаващата олигофреия, която ръсеха, но сега ти вече мина всякакви граници на тъпотията.

BeautyCupcake
08-13-2015, 16:41
Хахахаххаххахахахаххахахх ахахха, случайно да си го разбрала от тук? - http://forum.androidbg.com/ . Преди година (някъде) същите тия "компетентни" клоуни ме баннаха, защото се спуквах от смях на потресаващата олигофреия, която ръсеха, но сега ти вече мина всякакви граници на тъпотията.

Хмм... Разбирам защо са те баннали.

muhatacece
08-13-2015, 18:06
Аз съм прав. Просто като чуете неизвестна марка или китайски телефон си правите грешни впечатления, а всъщност не сте държали такъв в ръцете си

Fisherman
08-13-2015, 18:55
за Леново казват че прегрява

BeautyCupcake
08-13-2015, 19:23
Аз съм прав. Просто като чуете неизвестна марка или китайски телефон си правите грешни впечатления, а всъщност не сте държали такъв в ръцете си

Вече ме караш и да ти го снимам... Сериозна съм, снимка искаш ли?
Държала съм такъв в ръцете си. Не знам къв е твоя, не знам къв е моя и не ме интересува тая простотия. Заслужава си да го метна през прозореца.

muhatacece
08-13-2015, 21:15
Ем начи твоя си е боклук :)

muhatacece
08-13-2015, 21:16
И да, снимай го

BeautyCupcake
08-14-2015, 15:46
Да, боклук е. Ама не се знае дали и твоя е боклук...
И снимка ще ти пратя на лс ако не вярваш.