PDA

View Full Version : Повиквания от непознати



gtsmu
07-21-2015, 16:59
Здравейте! Не знам в кой раздел да публикувам темата, защото съм нова. Съжалявам, ако темата не е за тук. :)
Имам един проблем. От наколко дни насам ми звънят непознати номера и аз никога не вдигам, обаче днес един от тези хора ми писа по viber и ми каза, че сигурно са ми публикували телефона в сайт за запознанства. И се чудя дали е възможно. Аз н
е влизам в такива сайтове. Всичките номера, които ми звънят ги блокирам, но идват нови и новии.. омръзна ми. Можете ли да ми помогнете?! Не знам какво да правя

Smrazqvashta
07-22-2015, 07:39
Може някой да ти е скроил този номер. Питай кой е сайта и се свържи с тях да видят в базата данни дали фигурира номера ти. Преди доста години ми се случи същото. Когато им звъннах обясниха, че и друг път са имали такива оплаквания. Единственото, което може да е спънка е, ако номера ти е написан някъде в описанието на самият фейк профил, а не потребителя, който ти прави мръсно да е регистриран с него, тогава няма как да го намерят.

RapExotic
07-22-2015, 19:08
Напиши си номера в Гугъл и виж в кои сайтове ще го открие.

itslili
07-31-2015, 09:24
А на мен постоянно ми звъннят някакви хора и искат да си поръчат щори :D

Bao
08-01-2015, 10:50
На мен ми се случи същото в четвърти клас. Една съученичка решила да публикува номера ми в сайт за запознанства. Но пък всъщност не е кой знае какво. Не се филмирай толкова. :)