PDA

View Full Version : Помощ,ще се гръмна !



BeTheBestYouCanBe
07-22-2015, 00:01
Здравейте на всички,имам един проблем ,който не знам дали има някакво решение , та проблема ми е ,че никой не иска да играе с мен ,тоест играя баскетбол и тренирам баскетбол и играя в една гимназия с момчета на 13-14-15 години и се събираме около 15-20 човека и съм по-добър от половината ,но никога не ме избират ,тоест правим си 3 или 4 отбора по 4-5 човека в 1 отбор и евентуално има 3 или 4 капитана,според зависи колко са отборите ,и винаги аз оставам последен,даже днес останах последен и те ми казаха ,че не искат да съм от техния отбор и аз направо потънах в земята ... Какво да направя помогнете ми ...

NomNomNom
07-22-2015, 00:22
Имаш ли приятели, социален и отворен ли си или по-притеснителен?

AmxModx
07-22-2015, 00:30
Да не те ебе, там някви наакани бебета не те избрали и? то да не би само баскетбола да е игра ?

Smrazqvashta
07-22-2015, 07:41
Сигурен ли си, че от всички тези 20момчета никой не иска да играе с теб? Или всеки път капитаните на отборите са едни и същи 4ма тартори, които диктуват правилата и са решили, че трябва да бъдеш избиран последен?

BeautyCupcake
07-22-2015, 16:25
Здравейте на всички,имам един проблем ,който не знам дали има някакво решение , та проблема ми е ,че никой не иска да играе с мен ,тоест играя баскетбол и тренирам баскетбол и играя в една гимназия с момчета на 13-14-15 години и се събираме около 15-20 човека и съм по-добър от половината ,но никога не ме избират ,тоест правим си 3 или 4 отбора по 4-5 човека в 1 отбор и евентуално има 3 или 4 капитана,според зависи колко са отборите ,и винаги аз оставам последен,даже днес останах последен и те ми казаха ,че не искат да съм от техния отбор и аз направо потънах в земята ... Какво да направя помогнете ми ...

Де бе. Спокойно пич. За такова нещо няма никой да тръгне да се гърми :D
Еми намери си поне 1-2 приятели.

RapExotic
07-22-2015, 18:30
Нали знаеш, в училище този, който най-много плямпа играе най-добре.

BeautyCupcake
07-22-2015, 19:17
Нали знаеш, в училище този, който най-много плямпа играе най-добре.
:D

BeTheBestYouCanBee
07-22-2015, 22:16
Познавам ги всичките момчета,говоря си с тях,но когато стане дума за баскетбол ,не ме избират ,не знам защо . И какво имаш в предвид с това "Нали знаеш, в училище този, който най-много плямпа играе най-добре." ?

RapExotic
07-22-2015, 22:52
Познавам ги всичките момчета,говоря си с тях,но когато стане дума за баскетбол ,не ме избират ,не знам защо . И какво имаш в предвид с това "Нали знаеш, в училище този, който най-много плямпа играе най-добре." ?

Имам предвид, че в даскало не е важно дали играеш добре или не, а колко крещиш по време на игра. Ако си от тихите ще те възприемат като лош играч без значение колко добре играеш.

BeTheBestYouCanBee
07-22-2015, 22:54
Аз съм от нервните ,тоест когато правят грешки им крещя ,но след мача се извинявам на всеки.

BeTheBestYouCanBee
07-22-2015, 23:09
И не ми пука дали са по едри от мен ,или не

Rafa7a
07-23-2015, 19:21
Аз съм от нервните ,тоест когато правят грешки им крещя ,но след мача се извинявам на всеки.
Затова си в такова положение..

Genasis
07-23-2015, 19:58
Това ми е много познато, и в нашето даскало има едно такова момче като теб, но наистина мразя някакъв да дойде да играе баскетбол с отбора ми, и да крещи да се мисли за по-добър от еди кой си и т.н ТОВА Е АДСКИ ГРЕШНО. И това момче играе добре признавал съм му го, но ако ще се мисли за добър и ако ще опреква всеки играч за еди кво си по-добре вън!

Пък щом си решил да се гърмиш зареди това, давай !

kalpazanka
07-23-2015, 20:24
Ти пък си намерил една важна причина да се гърмиш...

Толкова ли нямаш други хобита?

Bao
08-01-2015, 10:06
Лидерите обичат овчиците им да ги слушкат. Как ще си капитан на някого, който претендира че е повече? Разбира се че ще се страхуваш да не е повече от теб.Иначе няма да си ти отгоре а той.