PDA

View Full Version : Имам огромно желание да тренирам



Cleanmaster
07-23-2015, 11:59
Здравейте, аз съм момче на 15 г. 50кг съм и съм висок около 165см . Аз сам забелязвам, че съм слаб и наистина искам да направя нещо по въпроса. От началото на лятото прекарвам по-голямата си част от деня пред компютъра и играя игри, но не искам да прекарам цялото си лято по този начин. От скоро започнах да се интересувам из нета за неща свързани с фитнеса, но повечето неща който намирам са непознати за мене (забравих да спомена,че в града в който живея няма фитнес) Разполагам с два дъмбела които си взех онзи ден . Бих искал някой които е по-запознат с нещата да ми помогне . Ако може някакъв съвет за упражнения и т.н. . Другото нещо за което искам помощ е някаква диета за покачване на мусколна маса (знам че трябва да ям много, но искам да попитам какво точно да ям ..) Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете ... (Моля само за сериозни отговори )

Rakshy
07-23-2015, 15:40
драсни в гугъл - dumbbell home workout за упражненията (надявам се да знаеш английски)
за диетата - наблягаш на месо, мляко, яйца, картофи, ориз, дори хляб, паста и т.н. щом искаш да качваш може да не се разправяш със салати, освен ако не ги обичаш - тогава си ги яж, ама в по-малки количества, че само заемат излишно място, което може да бъде заменено за 2 яйца примерно.

anonymous708973
07-24-2015, 07:06
драсни в гугъл - dumbbell home workout за упражненията (надявам се да знаеш английски)
за диетата - наблягаш на месо, мляко, яйца, картофи, ориз, дори хляб, паста и т.н. щом искаш да качваш може да не се разправяш със салати, освен ако не ги обичаш - тогава си ги яж, ама в по-малки количества, че само заемат излишно място, което може да бъде заменено за 2 яйца примерно.

Абе, стига бе, салатите са хубаво нещо!

Rakshy
07-24-2015, 13:06
Абе, стига бе, салатите са хубаво нещо!

тц, малко фибри, някви "полезни" в-ва, които и от другаде можеш да си ги набавиш... Никой бодибилдър не яде салати докато бълква, защото просто заемат място... :D :D (дори да има такъв, който го прави, то е поради специални причини)

anonymous708973
07-24-2015, 13:37
Ама я моля ти се, освен ако нямаш амбиция за сцена, тоя начин на хранене е кофти. Спортът преди всичко трябва да е за здраве.
Не му набивай филмите в главата да не яде салати още от 15-годишен, щото един ден жена му ще се чуди кво да го прави. :д

Rakshy
07-24-2015, 14:05
Аз не пипвам салати пъ съм си добре, нинам :/