PDA

View Full Version : Искам да се преборя с това.



ангелче_12513
07-23-2015, 18:19
Здравейте.
За първи път , пиша в този форум , но просто аз не мога да издържам повече и това е.
На 15 години съм и живея в София. Проблемът ми е , че връстниците ми постоянно ме отхвърлят , осмиват , подиграват , използват и т.н.
Още като бях малък в детската градина , всички деца ме отбягваха и даже веднъж , всички деца от моята група , бяха казали , че на театър ще ходи цялата група "без мен" , но това изобщо не е нещо необичайно. Като тръгнах на училище , не беше , кой знае колко добре , но си ОБЩУВАХ със съучениците ми , но след 3-ти клас пак , ей така от нищо станах "черната овца". Аз , винаги съм се държал добре с хората , но още търся причината , поради която ме отхвърлят. Това , започна да ми се отразява много лошо и миналата година бях съвсем сам. Но , аз изведнъж си намерих приятели! Но тези хора , съсипаха целия ми живот. Малко , след като се сприятелих със тях , започна АДЪТ!! То не ме използваха , клеветяха , унижаваха , нагрубяваха , писаха глупости с маркер за мен , и всички се смееха , докато драскат! Обаче , аз се дистанцирах от тях , но пак нищо не се е оправило. Защо , хората ме мразят , мачкат и ме мислят за смешен? Защо , винаги никой не ме взима на сериозно? Държа се добре , но и даже да отвръщам , ставам още по-смешен и жалък в техните очи.
Благодаря на всички , които прочетохте! Вече си мисля , че цял живот , ще бъда отхвърлян от обществото.

RazorEyes
07-24-2015, 12:48
Абсолютно същото стана и с мен. Искаш ли да ти разкажа какво направих? Кажи ми ако искаш ще ти дам Skype и там ще си говорим.

Smrazqvashta
07-24-2015, 13:42
Държат се така с теб, защото си го позволил. Понякога проблема е точно в това, че сме прекалено добри. Търпимостта, компромисите и в един момент се решава, че с теб може да се прави, каквото иска. Покажи малко характер, защити себе си. Не може те да ти се подиграват и т.н. и ти да се държиш добре с тях.

Далеч съм от мисълта да прибягваш към насилие или подобно, покажи малко твърдост и уважение към собствената си личност. Не вярвам да няма някой, който да иска да бъде твой приятел.

Подбирай си хората внимателно.

ДОТА
07-24-2015, 14:42
овца си, но не черна, а тъпа

espada
07-24-2015, 14:47
dotata e bokluk, ne go slu6ai. "Държа се добре , но и даже да отвръщам , ставам още по-смешен и жалък в техните очи." Не цели да се харесваш на враговете си. Помисли ти какво би искал да правиш, не се ограничавай чрез мненията на другите. Бъди себе си, бъди свободен, не гледай да се вписваш там, където явно не ти е писано да се вписваш. Гледай да се чувстваш добре просто, действай в дадена ситуация така, че да ти стане приятно, да изразиш себе си, стила си. Не се прибирай в черупка като костенурка от страх, че някой няма да одобри или че ще те усмива. Нека те усмиват, усмивай ги и ти, така ще имате на какво да се смеете и двамата, даже приятели може да станете.

ангелче_12513
07-24-2015, 15:17
Аз си имам приятели , но и там понякога е така. А , относно онези смешници , заеб*х ги , но каквото и да правех , пак ставаше по-зле. С 2-3 се сдобрих , но повечето се боят , защото един 17 годишен идиот ги настрои. Сега , ако го няма него , нито ме обиждат или подиграввт , а ме поздравяват само. Но , онзи направо им е идол , всякакви състезания по подмазване... Страх ли ги е , респект ли имат , ама аз изпитвам само отвращение и смях , към този.

inewton
07-24-2015, 16:38
Аз , винаги съм се държал добре с хората

Заради това е!

RapExotic
07-24-2015, 18:38
Защо се заблуждаваш, че имаш приятели? Хората, с които общуваш са далеч от тази категория. Когато си намериш истински такива нещата ще се оправят. Сега ти се подиграват, защото си сам и беззащитен, но ако има някой до теб всички тези палячовци ще се изпокрият като мишки.

Genasis
07-24-2015, 18:43
Така като се замислиш не го правят ей така нали?? Все някъде си се издънил с нещо.
Може да изглеждаш всякаш си обърнал резбата или де да знам, може просто да не харесват мисленето и характера ти!

ангелче_12513
07-24-2015, 19:57
Не знам и аз , надявам се , че в пубертета това ще се промени.
Много благодаря на всички , които ми дадоха съвети!

ангелче_12513
07-24-2015, 20:22
https://www.youtube.com/watch?v=1deb6op5LEA

BeeingCreepyCute
08-01-2015, 18:00
Аз , винаги съм се държал добре с хората
"Мачкай, за да те уважават!"

inewton
08-02-2015, 09:27
"Мачкай, за да те уважават!"

+++

diable90
08-02-2015, 11:13
"Мачкай, за да те уважават!"

Много правилно имал съм такива ситуации обаче винаги съм гледал да отвръщам на това което направят в един момент си завираха главата в гъ*а от страх почнах да си излизам с по големите с който се разбирах а тях само ги газех и така си остана не им се давай ако трябва бий се какво ти дреме най много да ти направят някоя синка голяма работа обаче следващия път ще си имат 1 на ум че няма да им се дадеш и ще се биеш така съм казвал на някой от моя клас ема аз не съм като теб не мога да се бия и им казвам тогава нека те газат вместо ти да ги газиш