PDA

View Full Version : Целулит



girlwithproblem
07-24-2015, 06:48
Как да се отърва от проклетият целулит? Препоръчайте някакъв крем или нещо, не знам какво да правя, на море не мога да ида заради тоя целулит.

anonymous708973
07-24-2015, 06:57
Да видим... да си размърдаш задника малко?
Не знаела какво да прави - всеки ден по 15 минути упражнения за дупе и крака, за да размърдаш мускулите и да разпределиш мазнините малко по-равномерно; яж здравословно; пий по 1.5-2 литра вода на ден и си прави пилинг с утайка от кафе 2 пъти седмично.

girlwithproblem
07-24-2015, 07:41
Боря се с това нещо повече от година и си размърдвам задника даже много. Не помага. А за водата аз пия над 2 литра на ден, за кафето също не помага.

anonymous708973
07-24-2015, 08:09
Какво и как спортуваш?

Deadlock
07-24-2015, 09:02
как няма да ходиш на море заради целулит!

marilyn
07-24-2015, 09:58
Прави си и масажи всеки ден. Какъвто и крем да вземеш - все едно е, нито един не е вълшебен. Почваш да си правиш интензивен масаж вечер, след баня. Стискаш, мачкаш, стават и синки. Така помагаш на мастните депа да "се отпуснат", а с тренировките да изгориш мазнините. Забрави за газираното, намали сладкишите и тестените храни. Ограничи до минимум трансмазнините. Храни се редовно, не пропускай хранене. И пий повече от 2 л вода, то в тия жеги като прибавим и спорта, сигурно и 3 л няма да ти стигат на ден.

jghgh
07-24-2015, 13:30
ае, Пантерке, защо не си пишеш по-деликатно коментарите 8-)


за момичето, не виждам начин да тренираш много и да не можеш да разкараш целулита.
давай си много, много, много зор.
тренирай силово -> т.е. с тежести
кардиото помага, но не само то, разбира се.


аз съм се отпуснала последните месеци, тия седмици пак влизам във форма, но имаше един момент 'дето се бях посветила на спорта и имах такива тренировки, че после цялото тяло не можех да си движа и целулитът доста бързо изчезна, дори и да нямах най-приличното хранене.
така че просто трябва да се скапваш от трениране.
за краката добър фактор е да не можеш да ходиш непосредствено след тренировката, да ти се повръща по време и т.н.
звучи все едно се ебавам, но не 8-)


и бтв дори треньорки състезателки понякога имат целулит, генетично е на моменти.
по-упоритите зони се разкарват с помощта И на масажи, И на кремове

anonymous708973
07-24-2015, 13:34
ае, Пантерке, защо не си пишеш по-деликатно коментарите 8-)


така ми дойде отвътре 8-)

иначе, квото ти каза :д

girlwithproblem
07-24-2015, 17:14
Ако целулитът се маха с толкова много усилия и ходене на фитнес по-добре да си ходя с него. А иначе мисля да пробвам с масажите и някакъв крем. Някакви предложения кой крем да използвам

anonymous708973
07-24-2015, 17:47
Ако целулитът се маха с толкова много усилия и ходене на фитнес по-добре да си ходя с него.

Eй затова съм груба.

Мързелива... да не казвам какво.
Не ти трябва фитнес, трябват ти 5 упражнения вкъщи, които да правиш редовно.

NomNomNom
07-24-2015, 18:02
Ако целулитът се маха с толкова много усилия и ходене на фитнес по-добре да си ходя с него.

По целута мъжете разбират дали те мързи и колко.

ДОТА
07-24-2015, 18:35
По целута мъжете разбират дали те мързи и колко.

Къде тва ?

NomNomNom
07-24-2015, 19:13
На плажа, нз

ДОТА
07-24-2015, 19:32
Никой не гледа за целулит, достатъчно е да има цици.

NomNomNom
07-24-2015, 19:44
ае, имам чувството че напоследък мъжете нито харесват цици, нито жени.

ДОТА
07-24-2015, 19:58
Мъжете, които не харесват жени, се наричат по друг начин.
http://www.blitz.bg/news/article/350711
Зачетох се в това
=============
На всичкото отгоре нудистките показвали неособено добра чистоплътност и лошо поддържане на някои части, което може да отврати подрастващите от срещуположния пол
========================
Какво са искали да кажат с 'лошо поддържане на някои части' ?

NomNomNom
07-24-2015, 20:08
някакви стари лелки в детската градина са написали тези глупости, само те могат да са толкова злобни
пък ако имат предвид, че нямат бански да им поддържа циците и другите неща, нека да е лошо "поддържане"



не, сега съм в потрес, как разбираш, че някой е нечистоплътен, без да си го подушил, оставяме варианта с косата, защото на морето всеки си я мокри поне с морска вода.
ако имат предвид космите - тези, които са написали оплакването, 100 процента са космати

babity
07-25-2015, 00:38
Кой е тоя филм с 5-те упражнения?
На мен 30 мин кардио с още поне 10-15 статични упражнения със собствена тежест ми позагладиха краката, 'ма на пърдялника ми още си е решето. А когато привикна към тия упражнения? Простете ми невежеството, ама освен да си откача коленните стави и да си усещам непрестанно бедрената мускулатура като сварена, файда не виждам от 150 милиона клека.

102thedream
07-25-2015, 06:08
живея на осмия етаж мързелив съм и нямам целулит

jghgh
07-25-2015, 08:39
нападите са по-добри от клека според мен за извайване на дамски крака

стълби, тичане..
римска тяга с прави крака и бедрени екстензии (http://za-fitnes.com/wp-content/uploads/2014/07/hyperextension.jpg)
ами трудно се сваля целулита и това е :д

аз не отричам примерно фетбърнърите /като довършител обаче, не заместител/.
само дето в близкото бъдеще няма да мога да си купя 8-)


авторката, може да пробваш на Нивеа антицелулитния крем с q10, Подарила съм го на сестра ми и тя е доволна засега, но сестра ми също така тренира, така че ефектът е комбиниран.
аз преди съм ползвала на Дева някъв крем и имаше стягащ ефект за около 20 мин и после изчезваше.. не знам. отдавна не се мажа вече. прекалено много ме мързи да го правя ВСЕКИ ПЪТ след баня/тренировка
купи си масажор и крем на по-известна марка, мажи се често, масажирай се, но все пак и тренирай, няма да стане без трениране

anonymous708973
07-29-2015, 10:21
нападите са по-добри от клека според мен за извайване на дамски крака

стълби, тичане..
римска тяга с прави крака и бедрени екстензии (http://za-fitnes.com/wp-content/uploads/2014/07/hyperextension.jpg)
ами трудно се сваля целулита и това е :д


Е, не де, това е кръстна екстензия, бедрата ти не участват почти.

Бейбито, когато привикнеш, мускулатурата ти няма да е сварена. Ако визираш ефективността - сменяш упражненията просто. А ако правиш клековете правилно, а не като тая мацка - http://cvetybaby.com/onepwo-by-fitnessguru/, няма да те болят коленете.

5 упражнения - на примависта - сумо клек с пудовка, дъмбел, квото там имаш, ама да е поне 10 кила, че е излагация иначе; напади - нормални и едни странни странични, ама с краката един зад друг, ще потърся снимка; donkey kicks, glute bridge - тези двете може и без тежест, ако ги правиш достатъчно са мн ефикасни.

И в лафа You can't outtrain a bad diet има нещо вярно.

Скорпион
07-29-2015, 11:45
Само да вметна, че мускулната треска не е показател за добра тренировка. А и тренировка не трябва да е 'отбии номера'. В диетата трябва да се наблегне на протеин и по-малко въглехидрат. Една салата с извара, по изчистено месо със зеленчуци, варени яйца. Ще станат нещата ако си сериозна въпреки, че малко късно си се сетила.