PDA

View Full Version : мама...



sunny.day
07-24-2015, 19:06
Здравейте.
Не знам от къде да започна. То уж не е много но... На 16 съм.В началото на май се запознах с едно момче, излизахме, така да го кажа ходехме. Понякога излизахме, понякога гледахме филми заедно, беше ни весело, не скучаехме, говорехме за различни неща, . Той е на 17. Ходехме почти три месеца. Както всички обикновени двойки се натискахме и обарвахме. За първи път си имах приятел. На него не му беше за първи път да е с момиче естествено. След месец и нещо го направихме (бях девствена). Може би избързах, но не мога да върна времето. И така продължихме до един момент в който му бях ядосана за нещо и явно го засегнах с думите си, а не му казах кой знае какво, но за него може да е било. И от тогава той почна да се държи по дръпнато и на мен в един момент ми омръзна и се разделихме по взаимно съгласие.
И сега проблема....майка ми разбра че сме го правили, не можах да я излъжа. Не и стана приятно, че съм избързала. Не ми се скара, разговаря с мен спокойно (ппц тя винаги ме е разбирала). Каза ми, че не му е пукало за мен щом е бързал толкова. Аз и казах че не съжалявам, въпреки че може малко да съжалявам. Тя ми е обидена... Почна да ми обяснява, че за да го направиш с някой трябва да го харесваш, да го обичаш...да знам, не съм го обичала, но го харесвах. Не знам дали беше грешка, но след като чух мнението на мама се замислих :/... Но не съжалявам за нищо. Може би следващия път няма да избързам толкова. Проблемът е че се страхувам да не съм изгубила доверието и, защото то е много важно за мен. Според вас дали я разочаровах, защото аз страшно държа на майка си и искам тя да се гордее с мен.

NomNomNom
07-24-2015, 19:11
Не й се връзвай на майка ти, забравя в какъв свят живеем.
Имала си нормален първи път, като на 90% от тийнейджърите, които са правили секс, че даже при теб е било супер - имали сте връзка, ходелите сте, харесвали сте се, не е от днес- за утре секса.

На теб хубаво ли ти беше? Радваше ли се? Предпазни мерки взимахте ли? Ако да, защо да е грешка. Ся, не можеш да върнеш времето назад и не живеем във време, където се ибете на първата брачна нощ.

haritov
07-24-2015, 19:15
кажи на майка ти че това е живота рано или късно децата спират да бъдат деца

sunny.day
07-24-2015, 19:16
Но сме малък град, а говорят че е женкар и ако се разчуе много едва ли ще ми е приятно да ме спрягат с него.

dreamwalker
07-24-2015, 19:17
Ся, не можеш да върнеш времето назад и не живеем във време, където се ибете на първата брачна нощ.

...

Станалото станало, но майка ти е била права. Малка си. Понякога трябва да се слушат майките, мислят ти доброто.

Не мисли, че ще те обича по-малко, защото си направила грешка. Всички правят грешки.

П.П. Колко хубаво нещо са майките. Радвай се, че майка ти е жива и здрава и е до теб.

NomNomNom
07-24-2015, 19:23
Но сме малък град, а говорят че е женкар и ако се разчуе много едва ли ще ми е приятно да ме спрягат с него.

Ако той раздуха, винаги можеш да кажеш, че не е могъл да го вдигне и после е свършил на второто вкарване.
Нз, универсален съвет за всеки случай, в който такива неща се "разчуват", а слухът не е тръгнал от теб.

dreamwalker
07-24-2015, 19:24
https://www.youtube.com/watch?v=WL1UMWfViH0

sunny.day
07-24-2015, 19:27
...

Станалото станало, но майка ти е била права. Малка си. Понякога трябва да се слушат майките, мислят ти доброто.

Не мисли, че ще те обича по-малко, защото си направила грешка. Всички правят грешки.


Тя винаги ме е разбирала, не ми се е карала, а ми е давала съвети и ми е помагала като приятелка. страх ме е само да не съм изгубила доверието и.

sl1nceetoo
07-24-2015, 19:36
Тя винаги ме е разбирала, не ми се е карала, а ми е давала съвети и ми е помагала като приятелка. страх ме е само да не съм изгубила доверието и.

Не си го загубила, спокойно.
И аз веднъж разочаровах доста майка ми, различен от твоя случай, но все пак беше кофти. Та, разбирам напълно какво имаш предвид.
Моментът ще отмине и всичко ще си е по старому. Тя винаги ще те обича, просто се притеснява за теб.

NomNomNom
07-24-2015, 19:39
Аз май съм казвала, но като правих секс за първи път, се прибрах и изцепих директно пред леля ми, братовчедка ми майка ми - 'ми аз май правих секс, та винаги може да по-зле 8-)

Та, майка ми ме обича и за нея винаги съм била номер едно, и не вярвам в твоя случай да е различно :д

dreamwalker
07-24-2015, 19:39
Обичам те, мамо.

sunny.day
07-24-2015, 19:59
Аз май съм казвала, но като правих секс за първи път, се прибрах и изцепих директно пред леля ми, братовчедка ми майка ми - 'ми аз май правих секс, та винаги може да по-зле 8-)


но при мен беше минал само месец и една седмица.....най се притеснявам, че няма да ми дава да оставам сама с момче вкъщи...

NomNomNom
07-24-2015, 20:00
след 1г. си на 17, след още 1 - на 18г.
Споко, ей ся ще минат и вс ще е ок

sunny.day
07-24-2015, 20:07
след 1г. си на 17, след още 1 - на 18г.
Споко, ей ся ще минат и вс ще е ок
тя ми каза, че е нормално.....но просто не е трябвало да избързвам и че сега не сме заедно и не му е пукало за мен

kalpazanka
07-24-2015, 20:10
^И аз нямаше да пърхам от щастие, ако 16-годишната ми дъщеря е преспала с някого и той скоро след това си обира чукалата.
Ако майка ти е прозорлива, няма да ти вгорчава живота със сръдни. ;)

NomNomNom
07-24-2015, 20:10
Браво на майка ти, да ти каже, че не му е пукало за теб, вместо да ти каже, че ти заслужаваш нещо по-добро и че той не те е заслужавал.

Не го мисли, не я мисли и майка ти, не трябва да ти вменява вина или притеснения.

haritov
07-24-2015, 20:11
добре де ами ако жената го такова и си обере чукалата мъжа къде да се оплаче?

kalpazanka
07-24-2015, 20:12
^Арменския поп?! Или на мама :D

NomNomNom
07-24-2015, 20:12
^И аз нямаше да пърхам от щастие, ако 16-годишната ми дъщеря е преспала с някого и той скоро след това си обира чукалата.
Ако майка ти е прозорлива, няма да ти вгорчава живота със сръдни. ;)

'Ми калпазанке, и аз, ама за да се подсигуриш , че щерката няма да го повтори, имаш два варианта:

- да й смачкаш самочувствието още повече и да й вмениш страх
- или да й вдигнеш самочувствието до толкова, че тя сама да поставя високи критерии

а като гледам, майка й прави второто

и третото, както ти каза, просто да не се сърди, а да я посъветва и да я остави сама да си носи последствията после

dreamwalker
07-24-2015, 20:13
Дефинирай "високи критерии".

haritov
07-24-2015, 20:13
^Арменския поп?! Или на мама :D

оки мерси за съвета ши кая на мама да я набие :D

sunny.day
07-24-2015, 20:15
Ако майка ти е прозорлива, няма да ти вгорчава живота със сръдни. ;)
Тя не се сърди, просто ми е обидена....но мисля че скоро ще и мине

haritov
07-24-2015, 20:18
Тя не се сърди, просто ми е обидена....но мисля че скоро ще и мине

веднъж питах един мой румънски колега какво ще направи ако ме хване с дъщеря му

цитирам

"какво мога да направя? с жена ми бяхме същите това е живота рано или късно и тя ще дойде на мое място като родител"

sunny.day
07-24-2015, 20:18
Браво на майка ти, да ти каже, че не му е пукало за теб, вместо да ти каже, че ти заслужаваш нещо по-добро и че той не те е заслужавал.

Не го мисли, не я мисли и майка ти, не трябва да ти вменява вина или притеснения.
притеснявам се, че ще е скиптично настроена към следващата ми връзка...

sunny.day
07-24-2015, 20:20
веднъж питах един мой румънски колега какво ще направи ако ме хване с дъщеря му

цитирам

"какво мога да направя? с жена ми бяхме същите това е живота рано или късно и тя ще дойде на мое място като родител"
така е

NomNomNom
07-24-2015, 20:21
Дефинирай "високи критерии".

да е приет в бръшляновите, да ме чака до 18г. , да прави подаръци на нашите, да знае любимите цветя на майка ми, да ме води на ексурзии без да правим секс

NomNomNom
07-24-2015, 20:21
притеснявам се, че ще е скиптично настроена към следващата ми връзка...

че ти не планираш ли да правиш секс в следващата си връзка?

dreamwalker
07-24-2015, 20:23
да е приет в бръшляновите

Достатъчно бе само това да напишеш.

sunny.day
07-24-2015, 20:24
че ти не планираш ли да правиш секс в следващата си връзка?
бих искала :D но този път няма да избързвам толкова

NomNomNom
07-24-2015, 20:25
^ добре, радвам се :D кажи го на майка ти и тя ще се успокои :д

sunny.day
07-24-2015, 20:28
^ добре, радвам се :D кажи го на майка ти и тя ще се успокои :д
мнооооооооооооого се съмнявам че ще се успокои :D ..........малкото и момиченце порасна много бързо сякаш, не мога да се позная от една година насам ..не в лошия смисъл

haritov
07-24-2015, 20:28
мнооооооооооооого се съмнявам че ще се успокои :D ..........малкото и момиченце порасна много бързо сякаш, не мога да се позная от една година насам ..не в лошия смисъл

започваш не си пораснала

dreamwalker
07-24-2015, 20:30
започваш не си пораснала

+

NomNomNom
07-24-2015, 20:30
започваш не си пораснала

коткофил

haritov
07-24-2015, 20:31
коткофил

с чесън на скара

sunny.day
07-24-2015, 20:32
започваш не си пораснала

да така е, не се изразих правилно :)

NomNomNom
07-24-2015, 20:32
с чесън на скара

много обичам чесън :( и котки

haritov
07-24-2015, 20:34
да така е, не се изразих правилно :)

просто бъди предпазлива да няма някой фал


много обичам чесън :( и котки

чесъна не е същия без котка

NomNomNom
07-24-2015, 20:34
да така е, не се изразих правилно :)

Споко човееееек, бтв кажи за майка ти, знаеш ли дали е имала гаджета преди баща ти?
Ако е нямала и ако от онова време,просто е нормално да е такава.

sunny.day
07-24-2015, 20:36
просто бъди предпазлива да няма някой фал
да, разбира се

sunny.day
07-24-2015, 20:40
Споко човееееек, бтв кажи за майка ти, знаеш ли дали е имала гаджета преди баща ти?
Ако е нямала и ако от онова време,просто е нормално да е такава.

знам само за едно, не съм я разпитвала....но не е старомодна, оказа се по-либерална отколкото очаквах

102thedream
07-24-2015, 20:44
майка ти не ти се сърди и няма проблем с това просто си въобразява че само сте се чукандрили без чувства и мисли 'сърденките' за начин да те откаже от повторение
според мен трябва да и обясниш че всичко е било точно и с чувства
представи и всичко както е
и знай че със секса идват и отговорностите
умната

sunny.day
07-24-2015, 20:49
майка ти не ти се сърди и няма проблем с това просто си въобразява че само сте се чукандрили без чувства и мисли 'сърденките' за начин да те откаже от повторение
според мен трябва да и обясниш че всичко е било точно и с чувства
представи и всичко както е
и знай че със секса идват и отговорностите
умната
честно казано още нямаше чувства, само харесване, повече от харесване, но май чувства е силно казано, но не беше само секс

RapExotic
07-25-2015, 18:37
Но сме малък град, а говорят че е женкар и ако се разчуе много едва ли ще ми е приятно да ме спрягат с него.

Защо момичетата си падате по кретени?

NomNomNom
07-25-2015, 22:48
Защо момичетата си падате по кретени?

Защото имат високо мнение за себе си и си мислят, заради тях ще се промени, щото са уникални.

Genasis
07-25-2015, 22:49
Защото имат високо мнение за себе си и си мислят, заради тях ще се промени, щото са уникални.

Много точно казано !