PDA

View Full Version : Как да я спечеля?



RyderZ
07-26-2015, 12:29
Здравейте хора!Имам една приятелка с която се познавам от четири години и тази година започнах да я харесвам по онзи начин.Такааа обаче тя ми каза една подробност че си има гадже.Не я разбирам той е от Русе на пет часа път и се виждат по един път в годината а аз съм на две крачки от нейния блок и се познаваме по-добре.Та вчера стана следното.Излезнахме и цял ден си я гушках и си слагах ръката на краката й като седнем и тя не ми казваше нищо.Обаче после като я изпращах я гушнах за чао и й прошепнах в ухото целуни ме и тя няколко пъти ми каза не защото си имала приятел.Най-накрая ми каза окей само веднъж и ме целуна.Нарочно не си затворих очите за да видя дали тя ще си затвори нейните и го направи.Тъкмо се зарадвах и после започна да ми пише как я било яд че изневерила на гаджето си.Моля ви се помощ не знам какво да правя.

kalpazanka
07-26-2015, 13:02
Удари си два шамара и не се занимавай повече с въпросната.

RyderZ
07-26-2015, 13:16
Май не прочете заглавието."Как да я спечеля?".

galaxy29
07-26-2015, 13:26
http://i.imgur.com/VUfKcBe.gif

Genasis
07-26-2015, 13:46
Виж, ще съм много доволен ако онзи от Русе разбере за теб! Ще си е харесваш от разстояние, я си представи ти да си на негово място.. откажи се от нея докато не е станало късно.

RapExotic
07-26-2015, 16:15
Ти си идиот, ама и тя не е по-малко от теб. Обвързано момиче цял ден да се гушка с друг и дава да я обарва, пък след това да съжалява за това..

GoodEnough
07-26-2015, 16:34
Навита ти е пичага, може и да се получи.
До коментиралите по-горе: Не знам, защо го критикувате автора на темата. Тая ако е свястно момиче, няма да изневери на гаджето си и да се занимава изобщо с автора или някой друг. Пича изобщо не е виновен. Щом му позволява, очаквате той да седи като дърво и "да не се занимава" ли ? Ами... ако не е той, ще е някой друг. Тя пичката щом си е такава.....поне да се възползва.

RapExotic
07-26-2015, 16:38
^ С малката подробност, че той иска да я спечели (демек да има връзка с нея)
Според теб добра идея ли е да има връзка с момиче, което се натиска с всеки докато е обвързана?

GoodEnough
07-26-2015, 16:44
Ами защо не. Ако връзката е кратка, докато му пусне 2-3 пъти. А и мислиш ли, че онзи не върти други. Това виждане веднъж в годината....

П.П Плюс това може да иска да е спечели като бройка ;)

RyderZ
07-26-2015, 16:51
Е да вярно е не е само тя.Един човек да ме разбере.

RapExotic
07-26-2015, 16:54
Ами защо не. Ако връзката е кратка, докато му пусне 2-3 пъти. А и мислиш ли, че онзи не върти други. Това виждане веднъж в годината....

П.П Плюс това може да иска да е спечели като бройка ;)
Не знам защо напоследък се смята, че момчетата искат да имат връзка с едно момиче единствено за да я чукат. Човек има е други потребности, които да задоволява освен сексуалните. Пича ми изглежда доста хлътнал по нея, но при положение, че е обвързана трябва да стои на разстояние. Независимо дали връзката им стабилна или ония и изневерява. Защо и той трябва да се превръща в нещастник само заради едното ебане?

RyderZ
07-26-2015, 17:02
Кво ебане бе хора малък съм.Харесвам я много просто и тва че си има гадже ме убива.А пък за чукането по натам.

GoodEnough
07-26-2015, 17:13
Не знам защо напоследък се смята, че момчетата искат да имат връзка с едно момиче единствено за да я чукат. Човек има е други потребности, които да задоволява освен сексуалните. Пича ми изглежда доста хлътнал по нея, но при положение, че е обвързана трябва да стои на разстояние. Независимо дали връзката им стабилна или ония и изневерява. Защо и той трябва да се превръща в нещастник само заради едното ебане?

Не съм казал, че не е хубаво да имаш сериозна връзка. Ама щом тя е такава..., защо да я изпускаш. Ти сам каза, че с тая не му трябва за сериозна връзка, капиш ;)

RapExotic
07-26-2015, 17:24
Не съм казал, че не е хубаво да имаш сериозна връзка. Ама щом тя е такава..., защо да я изпускаш. Ти сам каза, че с тая не му трябва за сериозна връзка, капиш ;)

Ами именно.. Човека иска връзка, а ти му предлагаш да я оправи 2-3 пъти и да я зареже. Това няма да го удовлетвори, защото той има друга потребност, а тя не може да му я даде. Най-много след това да страда за нея и да реши, че всички момичета са еди какви си. Точно за това повечето му обясниха, че е по-добре да не се занимава с нея.

GoodEnough
07-26-2015, 17:29
Офф ся им видях годините. Тя не знае още какво иска. Моето предложение беше просто да се хване на играта. Закво трябва да бяга. После може да съжалява, че не е опитал. Както на нея и бушуват тийн хормоните, така и на него. След 1 месец ще му омръзне ;)

RyderZ
07-26-2015, 18:04
Офф ся им видях годините. Тя не знае още какво иска. Моето предложение беше просто да се хване на играта. Закво трябва да бяга. После може да съжалява, че не е опитал. Както на нея и бушуват тийн хормоните, така и на него. След 1 месец ще му омръзне ;)
Няя да ми омръзне след 1 месец щото я харесвам от два месеца и половина.

Ewok
07-26-2015, 18:07
Няя да ми омръзне след 1 месец щото я харесвам от два месеца и половина.

:lol:

Rakshy
07-26-2015, 18:56
2 месеца чуек :О тва практически е целия ти живот, бааааси

Smrazqvashta
07-27-2015, 10:30
Колко сладко.