PDA

View Full Version : Баскетболна тема!



RyderZ
07-26-2015, 13:38
Здравейте хора!Реших да направя баскетболна тема!Тук може да кажете любимите си отбори може да обсъждате каквото искате свързано с баскетбола.Не говоря само за български баскетбол ами и за NBA.Само не искам караници.Та нека аз да започна.Моя любим отбор е Cleveland Cavaliers както виждате на профилната ми снимка и любимия ми баскетболист е Дуеин Уейд.А любимия ми български отбор е Левски :).

Rakshy
07-26-2015, 14:59
От Кливланд и не те кефи ЛеБрончо? въх :/

Маями Хийт си ме кефят от край време. Допадат ми различни играчи и от там подкрепям и отборите, в които играят. Мнол ме кефи ЛеБрон, Уейд, Д. Роуз, този на клипърс белия, забравих му името грифин или грифит нещо такова :D

много тъпо отпаднаха от плейофите :/

RyderZ
07-26-2015, 19:02
От Кливланд и не те кефи ЛеБрончо? въх :/

Маями Хийт си ме кефят от край време. Допадат ми различни играчи и от там подкрепям и отборите, в които играят. Мнол ме кефи ЛеБрон, Уейд, Д. Роуз, този на клипърс белия, забравих му името грифин или грифит нещо такова :D

много тъпо отпаднаха от плейофите :/

Еми така стана че Леброн беше сам Кевин Лов и Кайри Ървинг не бяха в състояние да играят.Иначе ме кефи Леброн просто Уейд си ми е идол и така ще си остане.

Rakshy
07-26-2015, 20:25
Принципно говорих за това как Хийт не бяха в плейофите, но и с Кливланд беше тъпо, да :Д

RyderZ
07-26-2015, 21:41
Принципно говорих за това как Хийт не бяха в плейофите, но и с Кливланд беше тъпо, да :Д

Споко Хийт ще са си в плейофите тая година Бош и Уейд ще направят всичко за да са поне на осмо място там сигурен съм.

Genasis
08-16-2015, 00:50
Те хубаво да правят всичко, но Spurs тази година взеха много добри играчи на драфта..
Да не говорим, че GSW 100% ще направят всичко да стигнат отново на финали... (curry тренира да стреля по-бързо, а както знаем той колко бързо стреля... ще ебе майката на всички) Говорихте за Леброн, а аз не мога да кажа нищо хубаво за него.. от 3-4 години следя НБА.. на миналите финали когато паднаха срещо Spurs оправданието му беше, че климатика не е работил. Не можа да спечи финалите с Miami и реши да се върне в Cleveland.

Другата година очаквайте Везенков да влезе в НБА (това ще е втория българин играл там). Имаше голям шанс тази година да влезе, но е казал, че иска да събере още една година опит за да влезе в 1 рунд.. Доста ще му е трудно, но все пак това ще е още една гордост за нас!

RyderZ
09-28-2015, 22:20
Кливлънд е отбора приятел.На гоудън стейт това им беше първия и последен спечелен плейоф.Та викаш че си от Спърс?За тях нищо лошо не може да се каже.От гоудън стейт има много по-добри отбори и тази година според мен не рокетс ще спечелят не гоудън стейт не спърс ами кавалиърс.Но не съм гадател всички ще видим какво ще стане.

RyderZ
10-03-2015, 12:30
Те хубаво да правят всичко, но Spurs тази година взеха много добри играчи на драфта..
Да не говорим, че GSW 100% ще направят всичко да стигнат отново на финали... (curry тренира да стреля по-бързо, а както знаем той колко бързо стреля... ще ебе майката на всички) Говорихте за Леброн, а аз не мога да кажа нищо хубаво за него.. от 3-4 години следя НБА.. на миналите финали когато паднаха срещо Spurs оправданието му беше, че климатика не е работил. Не можа да спечи финалите с Miami и реши да се върне в Cleveland.

Другата година очаквайте Везенков да влезе в НБА (това ще е втория българин играл там). Имаше голям шанс тази година да влезе, но е казал, че иска да събере още една година опит за да влезе в 1 рунд.. Доста ще му е трудно, но все пак това ще е още една гордост за нас!

А относно Везенков и аз очаквах тази година да влезне в НБА.Някаква идея имаш ли в кои отбори е заинтересован?И каква позиция играе?Така като му гледам структурата мисля че е Power Forward.