PDA

View Full Version : помощ



Katerinastef
07-26-2015, 20:16
Здравейте, искам да помоля за мнение и за съвети :) Темата е една от най-баналните, тежките и глупави но все пак съм притеснена страшно много. Бременна ли съм или не съм? Това в въпроса, който се питам всеки ден. Стана гаф, правихме го без презерватив и той свърши в мен, пих хапче escapelle и цикълат ми дойде 15 дни по-рано след него имаше кафеникаво течение, което продължи 2-3 дни и понякога имаше остатъчна кръв. До преди няколко дни нямах проблем и не се притеснявах, но четох че това можело да е признак за бременност, панирах се и си внуших че е признак за бременност. Направих си тест за бременност и беше отрицателен (20 дни след гафа, sure check) и сега си мисля че ми се оринира по-често, но не знам дали не си внушавам само :) благодаря предварително, моля ви за мнение по въпроса !

itslili
07-26-2015, 20:36
Вземи направи още един тест за бременност ,в прочоем на колко си ??

Nightcore_fan
07-28-2015, 21:22
Престанете с тия теми админката ви писа вече погледнете в по старите

Smrazqvashta
07-29-2015, 07:16
хм?


цикълат ми дойде


Направих си тест за бременност и беше отрицателен


дали не си внушавам само

AmxModx
07-29-2015, 07:59
Здравейте, искам да помоля за мнение и за съвети :) Темата е една от най-баналните, тежките и глупави но все пак съм притеснена страшно много. Бременна ли съм или не съм? Това в въпроса, който се питам всеки ден. Стана гаф, правихме го без презерватив и той свърши в мен, пих хапче escapelle и цикълат ми дойде 15 дни по-рано след него имаше кафеникаво течение, което продължи 2-3 дни и понякога имаше остатъчна кръв. До преди няколко дни нямах проблем и не се притеснявах, но четох че това можело да е признак за бременност, панирах се и си внуших че е признак за бременност. Направих си тест за бременност и беше отрицателен (20 дни след гафа, sure check) и сега си мисля че ми се оринира по-често, но не знам дали не си внушавам само :) благодаря предварително, моля ви за мнение по въпроса !

...хомо...

alwaysnforever
07-29-2015, 11:08
Май определено си внушаваш. :)
Спокойно, щом си взела и хапче, нормално е цикълът да подрани или закъснее..става сериозно объркване в организма с този вид хапчета.

Скорпион
07-29-2015, 11:24
.

Празноглаво чаве освен да спамиш глупости друго да можеш?

baby_baby
07-29-2015, 13:04
Не четеш ли листовката на хапчета които пиеш?

от хапчето е