PDA

View Full Version : Помогнете ми проблем с татуировка



progamer
07-26-2015, 21:04
Здравейте извинявам се ако не му е мястото тук но имам въпрос... Днес си направих татуировка буква "А" татуировката е малка горе, долу колкото половин показалец не е запълнена само чертички са понеже аптеките са затворени утре ще си купя гентамицин. Момчето не си сменя иглите ползва една и съща стерилизирва я с ракия до сега е правил татуировка на 3ма човека себе си един приятел и леля му та притеснявам се да не стане нещо инфекция която да доведе до ампутация не трябваше да си правя трябваше да отида при професионалист но чак сега си осъзнах грешката нищо не съм й правил само дето я намазах с хладка вода и после я подсуших отначало се зачерви за 15-20 минути после се оправи поду се мъничко после спадна сега е напълно добре все едно я имам от седмица, а я имам от 4 часа не изпитвам болка или нещо от сорта направи я само с върха на иглата тоест обикновенно знам, че поне половината игла трябва да бъде забодена но той каза щи я направя само с върха за да се махне по-нататък направена е с боя туш та кажете ми ако трябва да купя още мазила понеже аз знам само гентамицин моля помогнете ми притеснявам се.

BeautyCupcake
07-31-2015, 12:22
Ако се зачерви е нормално. Ако се подуе леко пак е нормално. Ако полсе спадне и й няма нищо пак е нормално.
Тогава какъв ти е проблемът :/ ?

bReAk3R
07-31-2015, 22:02
Мажи с Бепантен на всеки 3 часа първите 3 дни, следващите 3 дни сутрин, обед, вечер, следващите 3 дни само по един път. Повече не прави тая грешка да ходиш да се бодеш с използвани игли, щото резултата може да е пагубен.